Moje lego SW videa

Založil Johnysed, 10.07.2009, 11:11:38

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Johnysed

Tak nenašel jsem nic podobnýho tak zakládám tohle téma http://www.youtube.com/user/johnysed

S.t.a.l.k.e.r.

#1
Mna to celkom pobavilo...  ;D
Ak su tam aj dalsie pozriem ked bude viac casu.

Johnysed


Icewalker

Kvalita animace je na začátečníka dobrá. Doporučuji zmenšit lokace, a přidat víc detailů. Líbil se mi nápad s výtahem ;)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

MwK

Tak tak, veľmi pekná a vtipná práca... ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

peter

Pro tvé další snímky, bych především pořádně zafixoval polohu kamery (foťáku) a scény, aby nedocházelo k vzájemným posuvům.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peter

Citace od: johnysed kdy 10.07.2009, 12:58:55
Mám stativ ale nemá to gumový konce takže je to docela těžký

To je sice hezké, ale pokud řádně nezafixuješ scénu vůči kameře, resp. kameru se s cénou, tak Ti v odstranění této vady nepomůže sebelepší a sebetěžší stativ.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Johnysed

NJN díky za radu budu se snažit

S.t.a.l.k.e.r.

Ak máš naozaj 11 rokov tak je to super...  ;)

Johnysed

Krátký příběh

Johnysed

Tak chystám se na další vid. tak by mě zajímaly vaše nápady na lokace.

ghost963

#11
Podle tvých setu bych navrhoval Hoth nebo Endor.

Věšák

pěkný filmy...pěkný :)
Hele, můžu mít dotaz? Děláš ty filmy pomocí lego studios, nebo normálnim foťákem a pak v nějakym filmovym programu?
Já bych to chtěl někdy taky zkusit, ale nějak nevim jakej program mám použít... :)
Nechť jsou tvé filmy i nadále dobré... ;)

Johnysed

Foťakem a pak v Movie Makeru

blackrabbit

Až budeš příště dělat nějakou animaci, tak nafoť víc snímků a v Movie makeru nastav rychlejší posun mezi snímky. Animace je pak plynulejší  ;)

Johnysed

Ahoj tak sem udělal nové úderné video pro zábavu samožřejmě.
http://www.youtube.com/watch?v=KDjikvmeZhI

Hardegon

Citace od: Johnysed kdy 11.01.2011, 18:15:08
Ahoj tak sem udělal nové úderné video pro zábavu samožřejmě.
http://www.youtube.com/watch?v=KDjikvmeZhI

Kvalita vážně udeří do očí. Tohle někoho pobaví?  :-X

Johnysed

Ahoj kvalita opravdu není nejlepší ale pro zábavu myšleno tak že lepší než sedět a hrát nějaký hry. Opravdu jen pokus. A pokuď nejsi Star Wars sběratel asi ti to nic neřekne
PS:Je tam i photo review na Slave 1 nově http://www.youtube.com/user/johnysed

Hardegon

Já to zkusím říct tedy polopaticky: Vážně ti přijde to video vtipné, když nemá pointu, ale jen megablocks na konci? Takhle rozesmáváš i rodiče?

Johnysed

Citace od: Hardegon kdy 11.01.2011, 19:22:16
Já to zkusím říct tedy polopaticky: Vážně ti přijde to video vtipné, když nemá pointu, ale jen megablocks na konci? Takhle rozesmáváš i rodiče?
Opakuji nejde o to pobavit jiné ale jen mít dobrý pocit že sem neproflákal večer. :-\

blackrabbit

Citace od: Johnysed kdy 11.01.2011, 19:24:28
Citace od: Hardegon kdy 11.01.2011, 19:22:16
Já to zkusím říct tedy polopaticky: Vážně ti přijde to video vtipné, když nemá pointu, ale jen megablocks na konci? Takhle rozesmáváš i rodiče?
Opakuji nejde o to pobavit jiné ale jen mít dobrý pocit že sem neproflákal večer. :-\
Rovněž nechápu smysl videa, včetně názvu. Vytvoření takového "videa" dá zabrat sotva 10min...  ::)

Thrawn

#21
Ač fanda SW i SW Lega, taky jsem nějak nepochytil smysl sdělení předposledního videa. Ovšem to poslední video je o dost lepší, protože opravdu něco sděluje.  :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Johnysed

#22
ahoj díky za kritiku všechno jsem napsal nahoře a už bych to dál neřešill

Xiander

Ahoj jen mám malou otázku koukal jsem na tvoje videa a narazil jsem tam na trailer . Nechtěl by si to video udělat docela se mi líbí ten trailer. ;)

Johnysed

Ahoj do budoucna to plánuji jako největší projekt všech dob ale opravdu musí se udělat hodně práce tak počítám po lednu.Jestli chceš můžu tě informovat o stavu.Těší mě zájem.Navíc tvůj zájem bude asi hybná síla.
Zdar a úspěch
Johnysed