(Vlastné) strážna veža s guľometom

Založil kejo, 30.07.2009, 13:28:41

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

kejo

No je to skor taka dioramka :) Ti mrtvi vojaci tomu dodavaju atmosferu bojoveho pola ;)..
No, tak rad si precitam vase nazory 8)

eNTy

Opravdu moc pěkné. Zbavil bych se toho čísla na kulometu.

B.A.X.O

Citace od: xtepn01 kdy 30.07.2009, 14:26:06
Opravdu moc pěkné. Zbavil bych se toho čísla na kulometu.

Prečo zbaviť? Podla mňa by to mohlo byť nejaké sériové číslo...alebo čosi také, dodáva to tomu reálnejší dojem. I keď je fakt že to zvykne bývať skôr na boku dela.
star wars rulezz

kejo

Citace od: B.A.X.O kdy 31.07.2009, 00:21:17
Citace od: xtepn01 kdy 30.07.2009, 14:26:06
Opravdu moc pěkné. Zbavil bych se toho čísla na kulometu.

Prečo zbaviť? Podla mňa by to mohlo byť nejaké sériové číslo...alebo čosi také, dodáva to tomu reálnejší dojem. I keď je fakt že to zvykne bývať skôr na boku dela.

presne tak to je myslene- ako seriove cislo  ;) Ale to je len detail, co hovorite na zbytok?

peter

Mě osobně se hnusí ten řetízek. Jsem ho ochoten tolerovat jen tehdy, pokud je uzmut z nějakého originálního LEGO přívěsku :P Zbytek stavby je pěkný a líbí se mi.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Robbed

Pěkné diorama, má to atmosféru. Akorát místo šedé bych tam dal hnědou (rozházená hlína) a přidal sem tam víc černé. Taktéž nechápu ten přívěsek, nehodí se tam i kdyby to byl originál.

kejo

Citace od: Robbed kdy 31.07.2009, 09:30:59
Pěkné diorama, má to atmosféru. Akorát místo šedé bych tam dal hnědou (rozházená hlína) a přidal sem tam víc černé. Taktéž nechápu ten přívěsek, nehodí se tam i kdyby to byl originál.
no jo, ta siva :(lenze hnedu skoro nemam vobec, tak musim pouzivat sivu..
ta retiazka je moja srdcovka, odjakziva to pouzivam ku legu :D