soutěž téma : Tady chcíp pes

Založil peki, 19.10.2014, 12:57:47

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Vyberte 5 MOC které vás nejvíce zaujali/pobavili. Rozhodněte o tom jestli pes žije :)

1 / Tady opravdu "chcípl pes"
14 (13%)
2 / Prototyp stíhačky do mého MOC. Pes žije.
1 (0.9%)
3 / Toyota Land Cruiser... Ať žije pes !!!
20 (18.5%)
4 / Pilotem tohoto Beniho mini stíhacího letounu je kříženec Beniho, kočky a psa který nikdy nechcípne
16 (14.8%)
5 / "Že si prej někdo myslí, že tady chcíp pes?
18 (16.7%)
6 / Staří psi - a stále žijí
29 (26.9%)
7 / Chcíp Vám pes? Nevadí! RoboPes 42001 nahradí chcíplého miláčka
13 (12%)
8 / synátor - u nás se staví neustále
1 (0.9%)
9 / Táta veze dobrou zprávu: pes žije!
7 (6.5%)
10 / Chcípl Vám pes? Nic není ztraceno!
22 (20.4%)
11 / Jeden Žlutej pes
44 (40.7%)
12 / Nech mu je zem ľahká.
8 (7.4%)
13 / Bylo jich pět
19 (17.6%)
14 / Kapitán pes
4 (3.7%)
15 / jak přesunout naši silnou spongebob trojku
3 (2.8%)
16 / Kriminálka Kostky
62 (57.4%)
17 / posilam Skodu Favorit sveho syna
4 (3.7%)
18 /  do mrtvých se nekope!
11 (10.2%)
19 / Dej mi ten kus sýra !!!
23 (21.3%)
20 / ukliďte tu mrtvolu, už si na e-bay objednávám nového.
21 (19.4%)
21 / .....nástroj zhouby....
7 (6.5%)
22 / Jak jste trávili Vánoce?
32 (29.6%)

Celkem hlasů: 108

VocucBat


matka

Jeden Žlutej pes
Paní na Žlutém hradě

Thrawn

History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Bard


Lattak

Nech mu je zem ľahká.

Mr. Cube

#35
hacislav: Psí nekromancie v praxi, to jsem ještě z LEGA neviděl. 

matka: PŘÍSAHÁM, že jsem měl stejný nápad! Ale nevěděl jsem, že ten dílek existuje i s hnědými vlasy, myslel jsem, že jen s šedými.  ;D Perfektní provedení.

Lattak: To je ovšem taky vtipné.  :)

yanice

tedy pánové ;D (dámu jsem snad nepřehlédla). Mně skutečně zemřel pes, před dvěma lety a depka z hluboké ztráty odešla teprve nedávno. Ale musím nechat, že tenhle topic mne nerozesmutnil, ale rozesmál. Asi budu večer taky stavět.

Dámě se omlouvám, nedošla jsem na stranu č. 2. Žlutej pes je úžasný.

VocucBat

#37
Bylo jich pět

Když jsem viděl tuto soutěž, tak jsem se zapojit moc nechtěl, ale potom mne něco napadlo... Dnes jsem si konečně našel čas na stavbu a realizaci.

Takže pes nechcípnul ale byl zabit!

Další fotky: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=549008

Vlákno v sekci viněty: http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=45982.msg210856#msg210856


milanv

Citace od: vocucbat kdy 27.10.2014, 20:42:45
Takže pes nechcípnul ale byl zabit!

A kdyby jednou! Kdo zná tu písničku, tak už chápe, proč je to tak nekonečné téma :)
Pán na Žlutém hradě

Bard

Chcípne pes a narodí se řada pěkných MOCů. Zajímavá kauzalita...

Mr. Cube

#40
Kapitán pes

Už dlouho bojuje proti všem padouchům celého Vesmíru neohrožený hrdina, který se ničeho nezalekne. Kdekoliv se děje nějaký zločin nebo bezpráví, tam v rychlosti doletí se svou lodí Zakrslou kosatkou a všem ohroženým pomůže - to je on...Kapitán pes!


(postaveno po momentálním nápadu během pár minut)

Neřád :-)

Jedna rychlovka z večera potřebovali jsme přesunout naši silnou spongebob trojku  ;D

FilipS

♫Guess who's back...♫

Kriminálka Kostky


Větší foto

Martins


Izmael10

Myslím si, že o víťazovi je rozhodnuté.  :)
Najviac ma dostala zrkadlovka.

VocucBat

Taky myslím... jsem zvědav na kterém místě v poliporažených budu...

Petronel

Citace od: FilipS kdy 09.11.2014, 00:07:49
♫Guess who's back...♫

Kriminálka Kostky

Hodně dobré. To mě přivádí k myšlence, že FilipS by měl mít už soutěže zakázané.  >:D
:D

papluh

#47
Tak nikde nebolo napísané, že toto má byť ďalšia súťaž vignett, čo vyzerajú dobre v sledovacom uhle menšom ako lacný TN monitor  (IT joke ) >:D V tej kategórii to je veľmi pekné dielo, ale tak, autor už má nejakú tú povesť  ;)

Mini Toyota, robopes a pes kostlivec mi prídu inovatívnejšie (jo, ano moja zbierka je z 80% Technic  ;D ).

Hacislav

Citace od: FilipS kdy 09.11.2014, 00:07:49
♫Guess who's back...♫

Filipe, Filipe do posledních dvou exponovaných (primárně vinetářských) soutěží nahazuješ věci jen, aby jsi měl čárku za účast. (bráno v tvé mistrovské úrovni stavění) a do této sranda soutěže příjdeš s takovýmto "kladivem".  Jsi Zlý!

Dobré to je, hodně dobré. Líbí se mi zejména ten nápad, zpracování je prostě špičkové, nic jiného se od Filipa ani nedá očekávat.

Citace od: Petronel kdy 09.11.2014, 12:28:04
FilipS by měl mít už soutěže zakázané.  >:D
Nemyslím si to, Filips taky ne vždy jede na plný výkon. A to, že "zvedá laťku" ostatním je vlastně jen dobře.

Citace od: papluh kdy 09.11.2014, 12:32:23
Mini Toyota, robopes a pes kostlivec mi prídu inovatívnejšie
Těší mě, že kostlivý pes má své fanoušky
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

milanv

Pán na Žlutém hradě

FilipS

Díky moc za pozitivní reakce, moc si toho vážím!

Citace od: Petronel kdy 09.11.2014, 12:28:04
Hodně dobré. To mě přivádí k myšlence, že FilipS by měl mít už soutěže zakázané.  >:D
:D
Ty mi furt nemůžeš odpustit tu vyfouklou Diagon alley žejo :D

Petronel

Citace od: FilipS kdy 09.11.2014, 19:07:37
Díky moc za pozitivní reakce, moc si toho vážím!

Citace od: Petronel kdy 09.11.2014, 12:28:04
Hodně dobré. To mě přivádí k myšlence, že FilipS by měl mít už soutěže zakázané.  >:D
:D
Ty mi furt nemůžeš odpustit tu vyfouklou Diagon alley žejo :D

No vidíš, to už jsem zapomněl. Ale ty jsi mi to teď připomněl! Ty hade!  >:D
Ale ne, kdybych to myslel vážně, napíšu to jinak. ;) Jsi aspoň vzorem pro ostatní vinětáře.  ;)
Jestli bude hlasování v této soutěži a výhra bude pravej chcíplej pes, tak budu pro tebe hlasovat, máš to pěkný.  ;)

peter

Co představují ty žluté dveře ???
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

tomas.

Policejní pásku. Takový práce kvůli chcíplýmu psovi...  ;D
Jinak povedený  ;)

milanv

Tu pásku jsem taky nepoznal. Já bych to řešil asi policejními dveřmi s dvěma malými proužky červené samolepky. Klidně z okrajů nějakého aršíku, aby byly "originální".

Ale co, po vraždě je každý detektivem... Celkově je to pěkná vinětka ve Filipově stylu, včetně nasvícení a nafocení.
Pán na Žlutém hradě

znouzectnost

Citace od: tomas. kdy 10.11.2014, 08:39:25
Takový práce kvůli chcíplýmu psovi...  ;D


Asi to byl komisař Rex  >:D :'(

Thrawn

Jo a narazil na něco kovového...  >:D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Archaon

No a kdyz uz tady nekdo daval detske vytvory - posilam Skodu Favorit sveho syna (4 roky)  ;D  ;D  ;D stavel zcela sam  ;)


milanv

Tak jestli tohle stavěl zcela sám, tak mu vyřiď mou velkou gratulaci, a to myslím vážně. I když je mi jasné, že má zkušenosti s podobnými auty z návodů a stavěl vlastně variaci na to, tak i tak je to na 4 roky víc než dobré. Mnohem víc než dobré! Kolik já viděl osmiletých dětí, které by nic ani vzdáleně podobného nebyly schopné sestavit...

Podobně mě dostalo, když jsem viděl některé z dětí na soutěžním dni v Berouně. Obzvlášť na stanovišti Creationary. Co někteří a některé(!) odhadem šestiletí dokázali postavit z hlavy a jak rychle, to jsem valil oči. Za některými jsem pak šel se zeptat, jak staví doma a tak. Po počátečním šoku (cizí dospělý se ptá mě a ne mého rodiče) mi odpověděli, že staví s dědečkem nebo s tátou atp. Ten trénink je fakt vidět...
Pán na Žlutém hradě

Hacislav

#59


To, že sem tam nějaký ten pes chcípne je snad normální, ne?
Nicméně do mrtvých se nekope!
A nezapomeňte, že pokud kostkovému psovi useknete hlavu, dorostou mu tři nové.  ;)
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest