Lízátka Chupa Chups + Minifigs

Založil hombre, 30.08.2006, 18:05:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

hombre

Nevím jestli to je i u nás ale včera jsme v Polsku koupili mladýmu lízátko Chupa Chups s minifigem, je to jako překvapení v takovém červeném vajíčku a je jich 12 v sérii.
Měli jsme celkem štěstí a máme potápěče od AlphaTeam (3391), dokonce přibalili i náhradní potapěčské brýle ;D
Doufám že to dorazí i k nám !...jinak cena v cukrárně byla 4.50 Zl.

Ondra

To asi ne nebo to tu bylo já ty lízátka viděl v samoobsluze v Tatranské Lomnici na Slovensku před rokem.

Lomax

Citace od: hombre kdy 30.08.2006, 18:05:46
jsme v Polsku koupili mladýmu lízátko Chupa Chups s minifigem

12.9. jsem byl v Polsku a v hypermarketech Tesco a Real už mají v těchhle Chupa Chups překvapeních něco jiného, žádné Lego. :(
Takže případně asi lepší zkusit opravdu ty cukrárny, tam se to možná udrží déle...
Před odesláním příspěvku jej obohaťte automaticky o odkazy na Lugnet, nebo dokonce o české názvy, ceny a výpočet slevy.
Nechte svůj Firefox vyhledávat sety pravým myšítkem na serverech Lugnet, Peeron a dalších.

niessnet

Včera (t.j. 30.9.2006) jsem byl v polském Těšíně (Czieszin nebo tak nějak, mám na mysli Český Těšín) a měli tam akorát tak houby. Žádný lízátka s Legem. Prošel jsem jej křížem krážem a dokonce jsem tam už neobjevil ani obchod s Legem, který si pamatuju asi tak před pěti lety. Inu časy se mění. :'(
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman