IDEAS 2024

Založil Anatyt, 13.12.2023, 00:47:55

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Daniel

#30
Od tohoto setu jsem si nejvíc sliboval, že bude obsahovat rohový oblouk v LBG, jako byl v IDEAS předloze. Ale ani to se nepovedlo...škoda.  ;)

otaznik

Citace od: milanv kdy 20.03.2024, 12:57:02To byl jen pokus, jestli to půjde pochopit bez smajlíků :)

D&D znám až až a právě proto jsem byl zvědavý, co stvoří - a i na tu soutěž, co předcházela.

Jenže to dopadlo za mě dvojnásob smutně: nejdřív co vybrali a potom jak s tím naložili. Právě proto, že je z toho ve výsledku "neforemný flek neurčité barvy" bez kompozice, roztříštěnější než Ninjago.
Ano, s tím se dá souhlasit. Alespoň, že to jde rozdělat na ty moduly, samostatně mi to přijde hezčí, než spojené dohromady.

peter

Jinak takový drobný bonus pro všechny, kteří se o D&D trochu zajímají. Byl jsem součástí natáčení herního večera, pro který jsem vytvářel společně s kolegy další modely. Tento herní večer je právě zaměřen na představení a hru s tímto setem. Takže kdo budete mít pár hodin a náladu, můžete se na záznam podívat ;)

LINK ZDE
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

otaznik

Citace od: peter kdy 21.03.2024, 11:10:28Jinak takový drobný bonus pro všechny, kteří se o D&D trochu zajímají. Byl jsem součástí natáčení herního večera, pro který jsem vytvářel společně s kolegy další modely. Tento herní večer je právě zaměřen na představení a hru s tímto setem. Takže kdo budete mít pár hodin a náladu, můžete se na záznam podívat ;)

LINK ZDE
Tak když vidím, koho TLC na tu session pozvalo, tak se pak nedivím ceně za ten set.  ;D  ;D

peter

Citace od: otaznik kdy 21.03.2024, 11:50:29Tak když vidím, koho TLC na tu session pozvalo, tak se pak nedivím ceně za ten set.  ;D  ;D

- já zas tak drahý nebyl >:D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

otaznik

Citace od: peter kdy 21.03.2024, 14:22:38- já zas tak drahý nebyl >:D
A dá se to říci i o těch ostatních, relativně známých youtuberech D&D nebo RPG scény?  ;)

ramsey1

Set je pěkný, ale dvě věci, proč to nechci - hnusná creatorská zvířata a přepálená cena.

Chairudo

#37
Máme tady někoho šikovného od nás, kdo tvoří modely ve studiu a dává i něco na Ideas?
Kysi jsem tady někde něco viděl, ale už to v tom bludišti nedokážu dohledat  :-\
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr