LEGO 8157

Založil supermachina, 14.06.2010, 12:29:02

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

supermachina

Ahojte,

tak som sipovedal, ze som uz davno nekupil LEGo a tento set mi padol do oci lebo v katalogu to bol celkom velky set. Tak som honasiel v Draciku, kde som ho kupil za nejakych 110EURO. Ci to bolo vela alebo malo je uz jedno.  Pri rozbaleni ma potesilo usporiadanie kociek ktore boli balene presne podla postupnusti s navodom. Samotne skladanie islo tak nejak samo od seba. Skladanie bolo pre mna tak trocha sklamanim.  Problem bol v tom, ze som zvyknuty na skladanie Technic modelom. Tam treba sem-tam zapnut aj mozog, ked treba poslkadat diferencial...alebo komplikovane prevody. Pri tomto modely o odpada. Je tam iba jedno ozubene koleso na ovladanie prednych kolies. Viem, poviete si, ze to je RACERS a nie Technic tak co chem? Ale mam doma aj RACERS modely (vid foto) a tie modely bola radost stavat. Tento model by som skor zaradil do kategorie: Model TEAM (keby este existoval;-)) Po troch hodinach bol poskladany.  Sklamanie nastalo este vtedy, ked som zistil, ze celkom vynechali motor. Uz pred niekolkymi rokmi bol podobny model (Model team: 2556) a ten aj ked bol mensi ale mal  motor. Celkovo by som o nom povedal, ze je to krasny model, ktory po poskladani nema vyuzitie okrem vytriny. Fotky si mozete pozriet tu: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=390217


plusy:  dizajnovo vydareny, rozmerovo velky model s velkym poctom suciastok
minusy: z technickeho hladiska je to rovna nula, nema motor,

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: petovlk kdy 14.06.2010, 12:29:02
...Tak som honasiel v Draciku, kde som ho kupil za nejakych 110EURO. Ci to bolo vela alebo malo je uz jedno.

Peto, sorry, ale v uzase pozeram, ze si nasiel Dracik a nie temu SK: zlavy, akcie, sutaze... kde je niekolko mesiacov odkaz na Alltoys a mal by si ho za cenu 79,99 + cca. 4-5€ postovne ak by si niekoho poziadal o zakupenie a zaslanie...