Icons 2024

Založil Anatyt, 06.10.2023, 23:25:57

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Matthes_CS

Doufal jsem v nová zvířátka, třeba srnku.

milanv

Nová zvířátka by byla fajn, ale je fakt, že jich tam ale jinak není málo. Ale hlavně mě upoutaly další díly:

* čepičky - tohle jsou univerzální čepice i pro zimní scenérie (@peki: až budou ve výloze skuteční lidičkové typu ladovská vesnička), a tady jsou minimálně v pěti různých barvách!
* torsa trpaslíků: opět univerzálně použitelná a v několika barvách
* několik dílů v "dřevěných barvách", které se hodí všeobecně na různé konstrukce: pohár, nový díl tile 2x2 napůl zakulacená (tady jako čela postelí), srdíčka, půlkulatě vypouklé 1x2 (jako dříví u krbu)

Citace od: Anatyt kdy 15.02.2024, 18:04:18Tá rakva... Nebude to deti traumatizovať Lego? >:D
No, však to také na bricksetu nazývají "box" :) A navíc, aby měli jistotu s tématy jako rakev, polibky apod., tak je přeci set 18+  >:D
Pán na Žlutém hradě

MLT

Už se nechá dohledat další novinka z řady Icons, tentokráte je to z Pána prstenů , a to LEGO Icons Lord of the Rings(10333) Barad-dur

Name: Barad-dur
Set number: 10333
Number of minifigures: 12 to 15
Price: 499€
Release Date : 01/06/2024
Link: Lego.com

basgitara

LEGO NASA Artemis Space Launch System (10341)

Anatyt

No vida - a odpalovacia rampa pre Saturn V je na svete! ;D S malými úpravami.

Anatyt


Jaky


znouzectnost

Citace od: Anatyt kdy 17.04.2024, 21:32:18No vida - a odpalovacia rampa pre Saturn V je na svete! ;D S malými úpravami.

Teda ty malé úpravy mi přijdou celkem dost velké. Nesedí měřítko (1:170 jestli počítám dobře 70 cm / 120m )! Takže zvětšit (i tak je rampa pro SLS menší než pro Saturn), přidat ramena a jeřáb, zakrýt spodek, přebarvit celou věž a startovací plochu. To je dost změn.