Nové rozdělení podkategorie Lego na Aukru

Založil BlueRose, 18.06.2013, 18:25:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

BlueRose


Ondrej

Konečně! Takhle se v tom nedalo nic hledat.

znouzectnost

Co se děje???? AUKRO se zbláznilo a konečně něco dělá?
SUPER!

Frco

super. Nenavidel som, ked som si to dal vyfiltrovat a ukazalo mi to 30 stran ponuky, z toho 22 zaberali vystavene dieliky po jednom kuse a figovia. Niektori si to tam pomylili s Bricklinkom poslednu dobu. Napriklad wallac odtialto z fora. Aj by som rad videl, ze kolko "beznych" (nie afolov) mu kupovalo tie drahe figy co tam vystavoval...akurat ma sral tym, ze to zahlcoval  ;D

Matošo

chtělo to zachovat: Technic/System/Duplo jako podkategorie pro Sety
Ale stejně to budou dodržovat jenom blbci jako já a zbytku to bude šumák...

thunnus

Možná jsem něco přehlédl, ale od kdy to začne platit? Mně se stále nabízejí stejné kategorie jako dřív, nebo dělám někde chybu já?? ???
lego is not a hobby, its the meaning of life :-)

Matošo

CitaceVážení uživatelé,

rádi bychom vás informovali o chystané změně ve struktuře kategorie Děti, kterou plánujeme na konec června. Všechny změny vycházejí z množství vašich připomínek a také na základě testování kupujících při orientaci ve stromu kategorie. Od nového uspořádání si proto slibujeme jednodušší pohyb zákazníků a s ním také zvýšení vašich prodejů.

thunnus

lego is not a hobby, its the meaning of life :-)

Foton

Citace od: Matošo kdy 18.06.2013, 21:00:38
chtělo to zachovat: Technic/System/Duplo jako podkategorie pro Sety
Ale stejně to budou dodržovat jenom blbci jako já a zbytku to bude šumák...
Na to se právě spolehnout nedá (na ty blbce), takže je lepší to psát do názvu aukce.
Je sice blbé že mi v hlídačích pak vyjíždí i TECHNIC rádia a věci na auta, ale překousnu to.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

William

Konečně, psal jsem několikrát a slibovali už dlouho :)

Petronel


Izmael10

Citace od: Petronel kdy 19.06.2013, 19:14:36
Od kdy to bude platit?

OMG. Však je to o pár príspevkov vyššie.  ::)

Petronel

Citace od: Izmael10 kdy 19.06.2013, 19:16:46
Citace od: Petronel kdy 19.06.2013, 19:14:36
Od kdy to bude platit?

OMG. Však je to o pár príspevkov vyššie.  ::)

No tak sorry no, ježiši. Jsem to opravdu přehlídl, snad se tolik nestalo proboha.

Matošo

Od včerejška aktuální !

Akorát se jim podařilo v tom teď udělat poněkud bor... nepořádek. Stávající aukce rozmístili občas chaoticky a některé figurky jsou v dílech atd... Ale snad si to sedne.

Stejně měli nechat alespoň základní rozdělení na Technic/Duplo/Lego...

MÍLA

jedna věc se nezměnila, furt se do Lego setů míchají cizí stavebnice.

Futurion

Zbývá už jen seknout přes prsty ty, kteří tam hází "stavebnice sedí na lego".

edit tak nejsem první komu to pije krev, tím lépe :)

MildaPajda

Citace od: Futurion kdy 26.06.2013, 18:29:24
Zbývá už jen seknout přes prsty ty, kteří tam hází "stavebnice sedí na lego".

edit tak nejsem první komu to pije krev, tím lépe :)

jj, pouzivam klikatko "nahlasit"  a potom dle vyberu "padelek, jina ktegorie a podobne"... ;)
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

MiHo

#17
Přestalo mi fungovat včera v menu "Kritérium pro vyhledávání" mé přednastavené vyhledávání. Nechápal jsem proč. Dnes, když jsem tam měl vyhledané věci z kategorie Auto-moto místo lega, jsem pochopil, že to díky novému "užasnému"  >:D číslování kategorií. Mám tam v  deseti řádcích (dle terminologie Aukra "kritériích") asi 50 klíčových slov. Zkoušel jsem to chvíli poladit, ale na nějaké delší ladění fakt nemám čas. Jinak než přes toto do Aukra nechodím. Takže se zatím s Aukrem loučím.  :'( Škoda, fungovalo to dříve celkem dobře a za cca 3 min denně jsem měl vybráno.

MÍLA

Citace od: MildaPajda kdy 26.06.2013, 19:29:56
Citace od: Futurion kdy 26.06.2013, 18:29:24
Zbývá už jen seknout přes prsty ty, kteří tam hází "stavebnice sedí na lego".

edit tak nejsem první komu to pije krev, tím lépe :)

jj, pouzivam klikatko "nahlasit"  a potom dle vyberu "padelek, jina ktegorie a podobne"... ;)
Já to dělám celkem pravidelně, dneska jsem jich během půl hodiny nabonzoval kolem 30.

jerzeeg

A je to nahlaseni k necemu ?
Uz jste nekdo zaregistrovali nejaky ocividny vysledek ? Ja to moc nesleduji, takze nevim.

otaznik

Citace od: jerzeeg kdy 27.06.2013, 16:56:50
A je to nahlaseni k necemu ?
Uz jste nekdo zaregistrovali nejaky ocividny vysledek ? Ja to moc nesleduji, takze nevim.
Ano, přesunuli (smazali) to.