S@H Expedice neúplné objdenávky

Založil Vlastíček, 07.03.2011, 20:20:48

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Vlastíček

Ahoj,

chtěl bych se zeptat na jednu věc ohledně SH. V sobotu jsem si poprvé objednal Lego, několik těch dýní a netopýrů a ještě jsem přihodil "pick up brick". Bohužel jsem se zaregistroval až po provedení nákupu, takže objednávku nemůžu zobrazit. Po zaplacení jsem si vytisknul (podle upozornění) obrazovku s objednávkou. Potvrzení o objednávce (které mi bylo přislíbeno) jsem nedostal, ale dnes jsem obdžel email s tím, že je balíček na cestě ke mě, ale v přehledu se neukázal ten "pick up brick".

Je chyba na mé, nebo jejich straně? Hádat bych se o to v němčině asi moc nechtěl, ale vybral jsem si pro mě důležité dílky, takže se asi budu muset naučit pár neslušných výrazů...

Také mě udivuje můj e-banking, stále tu platbu kartou nemám zaúčtovanou... ::)

linhi

PB chodí zvlášť,neboj se nic...

Vlastíček

Děkuji za rychlou odpověď. Něco tam bylo, že pick a brick trvá déle (asi tam nastalo nicht verštéhen), ale nečekal bych, že to pošlou odděleně. To znamená, že zaplatím 2 krát 4,95 Eura za poštové?

linhi

Vždy se platí jen jedno poštovné - to co na poště po německu prodělají,účtují navíc čechům   >:D

Vlastíček

No jo, poštovné pro Německo pohádkové, pro Rakousko o něco horší (můj případ) ale do ČR je to zlodějina...

Vasyk

Pick a brick chodí odjinud, tudíž přijde později v rámci jedné objednávky za jedno poštovné.
To samé platí i u objednaných setů, které momentálně nemají "skladem" a ty už je máš přesto objednané, pošlou je později také zvlášť a také v rámci jednoho poštovného.

Platba se zúčtuje až cca po týdnu, neboj se, oni se o své peníze přihlásí  ;).
Musíš pak ale počítat s o trochu jinačí částkou, je to dáno rozdílem kurzu ten den kdy to zaúčtují.

Každopádně s nákupy na S@H jedině spokojenost, nemusíš mít vůbec žádné obavy.