Najväčšia výstava lega v dejinách Slovenska!

Založil Anatyt, 03.06.2010, 10:23:49

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

STARHAWK

Citace od: Cavelon kdy 30.07.2010, 09:30:24
Heh, tak to sú tam zase dobrí odborníci, keď ani nerozonajú MOC od štandardných setov. :(

tak napr tu lod som nepoznal ani ja
oba sety su menej zname

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: STARHAWK kdy 30.07.2010, 19:57:04
tak napr tu lod som nepoznal ani ja
oba sety su menej zname

Myslíš Maersk Container Ship ?? Kedže je predmetom súťaže architektúra, tak by nemalo byť hodnotených viac setov, sú tam autá, helikoptéra, atď ...

STARHAWK

Citace od: Stalker kdy 01.08.2010, 22:08:34
Citace od: STARHAWK kdy 30.07.2010, 08:35:42
... som zvedavy ci to tak nakoniec aj bude, vysledky by mali byt uz v sobotu

Súťaž stále nie je vyhodnotená, vraj je to opäť predĺžené...

WTF a dokedy to chcu predlzovat furt - ja zom uz zvedavy
ani poriadne miesta nemaju dostatok na modely tak nech konecne uz vyhlasia vysledky
a ked tak nech to daju aj nejak oficialnejsie vediet co sa predlzuje, preco sa predlzuje a dokedy sa predlzuje

peter

Asi se stále nepřihlásili Ti co mají vyhrát, tak co jim zbývá ;D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

STARHAWK

Citace od: peter kdy 02.08.2010, 09:31:14
Asi se stále nepřihlásili Ti co mají vyhrát, tak co jim zbývá ;D

no kedze som oznamil ze 2 modeli maju byt vyradene zo sutaze a to 30.7. tak asi ich autori co mozno mali nieco vyhrat musia nieco vlastne postavit :D
skusim si dnes zavolat poverenej osobe

Frco

Ja som tam bol v sobotu a baba na informaciach hovorila, ze hodnotenie bude o tyzden. Modely maju byt vystavene az do 16.8.

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: STARHAWK kdy 02.08.2010, 10:07:46
no kedze som oznamil ze 2 modeli maju byt vyradene zo sutaze a to 30.7. tak asi ich autori co mozno mali nieco vyhrat musia nieco vlastne postavit :D
Vidim ze na svojom vitazstve systematicky a tvrdo pracujes...   >:D
Verim, ze ked budes v Legolande tak si spomenies na svojich kamaratov ktori ti v Auparku pomahali a drzali palce a nieco nam odtial zo stanu s akciami prinesies.  ;D ;D ;D

STARHAWK

Vysledky by vraj mali byt do stredy. Vraj nemozu zverejnit udaje o vyhercoch, tak preto to vraj este nie je. Je to divne ale pockam si este par dni.

STARHAWK

prave som obdrzal spravu o vyhre 2.miesta
- co presne je cena este neviem - ma to byt nejake vecsie lego/lega ?

tak si asi dnes pojdem po vyhru a hlavne by som chcel vediet kto ziskal tu prvu cenu a ktore ine modely sa umiestnili v TOP10
vysledky by mali byt coskoro aspon na stranke auparku

Anatyt

No tak, ak Ty si získal 2. miesto, som veľmi zvedavý, kto získal to 1. !

STARHAWK

mozno ten slavin alebo Bilbov domcek to boli este pekne stavby

ale ved idem tam teraz

killco

Máte aj nejaké fotá tých MOCov čo sútažili?  Ak áno nahodte to na brickshelf, nech aj my nezúčastnený vieme o čom to celé bolo.

STARHAWK

http://www.facebook.com/pages/Bratislava/Aupark-Shopping-Center/128030056286?ref=ts&__a=9&#!/album.php?aid=248551&id=128030056286&ref=mf


zverejnene vysledky na Facebooku
predbehla ma nejaka stavba na poslednu chvilu a vypada to na nejakeho profesionala tuna z fora :)
ale klobuk dole, ma to naozaj pekne, je to fakt na 1.miesto

Filipkod

Nech vás lego sprevádza !

Anatyt


STARHAWK

4 lego sety, tricko, headset, peracnik bionicle a este nejake drobnosti
vcelku fajn vyhra

musim zistit kto je ten vyherca 1.ceny - doniesol to tam 31.7. :D cize v posledny den, zeby sa bal ze ho niekto predbehne ? alebo to ako ja dokoncoval na poslednu chvilu

peter

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

STARHAWK

Citace od: peter kdy 03.08.2010, 14:10:22
Citace od: STARHAWK kdy 03.08.2010, 14:08:014 lego sety

které? ;)

popisem az ked pridem dom - velky Mission Impossible, velky Atlantic, mali toy story - vojaci, creator kocky

Anatyt

Najviac z toho závidím tých TS vojakov.  ;)

Frco

Prvu cenu som vyhral ja, povodne som to staval sem na kostky, ale potom som sa dozvedel o tej sutazi, tak som to troska upravil. Povodne to bolo takmer dvojnasobne dlhe, este dva domceky boli na tom mole, to som musel "odseknut", aby mi sedeli rozmery 50x50 cm. Ked mi to daju naspat, dielo dokoncim tak ako to povodne malo byt a dam to sem.
Mal som to postavene od cca maja, ale kvoli skuskovemu som s tym nehybal. Na poslednu chvilu som to doniesol kvoli tomu, lebo som bol viazany na otcove auto ako odvoz :) On robil prve tri julove tyzdne, zvysny cas som bol u priatelky, takze mi vysla len ta sobota.

Pridavam fotografie (volali mi inak, ze len ten zajazd som vyhral, tymi setmi ma milo prekvapili na mieste :) ):

Filipkod

Nech vás lego sprevádza !

linhi


STARHAWK

:) tak predsa len to bol niekto odtialto :)
ze ja som radsej nebol ticho  :P
Ale bola to len otazka casu kedy niekto dvihne tu moju hodenu rukavicu tuna z fora a postavi nieco na vyssej urovni ako modeli tich malich chlapcov :)

tak gratulacia a ak mas, hod sem nejake fotky - hlavne z inich uhlov a zozadu, su tam pekne detaily, ktore by som si chcel pozret

inak vidim ze si dostal podobne zlozenie cien ako ja, skoda ze tricko nie je Lko :) aspon

tamsem

Gratulujem... som ti hovoril že to vyhráš  ;)
momentalne Totals:
221 Sets (124 unique), 41,932 Part,  784 Minifigs.

Frco

Vdaka za gratulacie :)

To tricko je Sko, no co uz to je pravda. Tak tak, tiez som to tam odniesol, ked som videl/vedel, ze ta konkurencia tam nebude ktovieako velka, skor ma prekvapilo ale, ze tam nebolo viacej ludi z kociek nieco vystavit.
Detaily budu, ked to dostanem naspat. Ale zozadu je onicom, su tam kocky roznych farieb, castle walls...samotny majak je postaveny len na polku, 2 strany su pekne, zvysok je prazdny  :D Bolo to stavane len z jedneho uhla pohladu :)

5o

Preto lebo Lego...

STARHAWK

tak, ja uz som si svoj model odviezol domov, kde postupne stavbu casom dokoncim a vylepsim

Frco

ja som bol pren dneska a celkom poniceny bol, nastastie nic nechybalo, co ma aj prekvapilo...Vraj to furt deti chytali...Nebol dobry napad to dat do predajne detskych topanok, holt clovek sa stale uci :)

S.t.a.l.k.e.r.

Len tak na margo, keby sa ešte niekto chystal do Auparku, výstava je ukončená a stánok Legáčika sa stratil spolu s modelmi. Iba vo výkladoch ešte ostalo zopár súťažných exponátov.

zakm

Gratulujem Frcovi , som rad ze to vyhral niekto od nas z fora .

No bohužial podobnu radosť nemôžem zdielať tiež ja , nie preto že by som nevyhral , to nie  ;D , Ale preto že po skončení výstavy , kde som mal aj ja svoj model , som model doniesol domov , som zisitl , ze nielenze boli niektore veci na uplne inom mieste , ale dokonca niektore kocky chybali a nebolo ich malo a ked som rozberal exponat ,tak vnutri som nasiel figurku , o ktrej si nejako nepamaatm ze by som ju ja tam niekedy daval , takze vyjadrujem osobne NEPOSKOJNOSť so zverením a úschovy exponátu  :(
...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...