(Vlastní) alternativní modely ze setu 4916

Založil Tomik, 24.03.2011, 21:47:03

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Tomik

Toto téma zakládám, abych se s Vámi mohl podělit o své výtvory z mini-setu 4916. Původně jsem je chtěl prezentovat v grohlově tématu, aby to bylo "všechno pod jednou střechou", ale asi to nebyl nejlepší nápad... ::)

Dost tedy tlachání a pojďme se podívat, co tu mám - začalo to tímhle zajícem...



...pak následovala žába...



...a potom jsem postavil tohoto, dosud nepublikovaného, velblouda:





A to nejlepší nakonec: Pajda dobře hlídá pocestní, co se nocí toulaj...



www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

germik

Tak Pajda je fakt Boží, i velbloud, jen tak dál :o :D
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Daniel

Jo nové věci jsou fajn - hlavně ten pajda je jak živej :).

gearcs


grohl

Nádherný jezevčík. U dromedára se mi nejvíc líbí uši. Takhle jsem je ještě nikde neviděl a vypadají moc fajn.

Anatyt

Tieto malé stavby si svojim spôsobom zaslúžia vačší obdiv, ako megastavby. ;) A to preto, lebo postaviť niečo pekné z 1000 kociek nie je také umenie, ako poskladať niečo, čo sa na niečo podobá a ešte to je aj pekné z 20 kociek. ;) Grohl je v tom majster, ale toto sa mu vyrovná! ;)

Tomik

Ze všeho nejdřív, děkuji za Vaši chválu a ohlasy. Jinak, včera se mi podařilo zvládnout zatím největší výzvu tohoto setu - postavil jsem kočku a dokonce mi zbylo i pár kostek na myš! Takže: "Myšičko, myš, pojď ke mně blíž... :D







www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr


grohl

Je super pozorovat, jak každý z nás má k setu zcela jiný přístup. U kočky mi moc nesedí ten kulatý čenich, ale opět jsem velmi spokojen.
Jen pro připomínku, taky jsem dva roky zpátky upachtil něco podobného.

Tomik

Citace od: grohl kdy 28.03.2011, 10:27:31
Je super pozorovat, jak každý z nás má k setu zcela jiný přístup. U kočky mi moc nesedí ten kulatý čenich, ale opět jsem velmi spokojen.
Jen pro připomínku, taky jsem dva roky zpátky upachtil něco podobného.

Ta kulatá plate mi přišla jako celkem věrné napodobení skutečného obličeje kočky v rámci možností setu (vlastní čumáček by měl být tmavší - např. oranžový a ta kulatá plate by měla být posazena trochu blíž k hlavě - chybí mi tu 1/2 piny se studem). Celkově je hlava trochu inspirovaná tvým šavlozubým tygrem a u tvého lovu na myš jsem jen kontroloval, jestli moje myš vypadá jinak než ta tvoje - nechtěl jsem se opičit... ;)
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Tomik

A mam tu další zvíře - velký zuby, placatej vocas - HELE BOBR!?



www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

phoenicis

Ten bobor je úplne úžasný  :D
Teším sa, až i naňho hodíš inštrukcie na svoju stránku ;)

Anatyt

Ako by vyzeral, keby si obrátil tú hnedú slope na nose?

grohl

Tohle mě vážně pobavilo.Naposled jsem bral tenhle set do ruky s tím, že postavím bobra, ale nakonec mi v ruce zůstalo něco jako Shaun the Sheep.

Skvělá práce. Ten čumák je skvěle vystižený a rozhodně bych tu slope neobracel.

Tomik

Citace od: Anatyt kdy 12.04.2011, 22:41:01
Ako by vyzeral, keby si obrátil tú hnedú slope na nose?

No, když se ta slope otočí, tak to začne vypadat trochu jako veverka. Nedalo mi to a po chvilce snažení a drobné přestavbě se mi jí povedlo celkem slušně ztvárnit. Zítra sem hodim fotku.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Tomik

www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Tomik

Po kratší odmlce tu mám zbrusu nový model - kozu (nebo kamzíka). Postavit hlavu byl docela oříšek - nakonec se to ale povedlo jen je možná trochu větší. Do modelu se mi podařilo zakomponovat i celkem dost detailů: kozí bradku, rohy, uši a dokonce i vemínko (takže to je samice)... ;D



www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Tomik

O víkendu jsem je vlakem za rodičema a přibalil jsem si s sebou žlutou krabičku s číslem 4916... Po chvíli jsem poskládal něco, co vzdáleně připomínalo Méďu Béďu. Nevzdal jsem to a druhý den jsem po kompletní přestavbě obdržel tohodle grizzliho :D





www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Tomik

Představuji Vám 10. zvíře ze své produkce - šneka.



www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Tomik

Oprášil jsem opět tenhle miniset a vyklubal se z toho kůň, teda kobylka... :)

www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Mr. Cube