vánoční výlohy na rok 2024

Založil peki, 14.12.2023, 15:43:06

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hardegon


Robkteryten


peki

#212
Citace od: roko86 kdy 23.05.2024, 11:45:50Už jsem začal stavět modulary všemu rozumím ze zadání akorát výška 25 kostek neni žádný lego modular. Může být i vyšší ? A barvy hnědá, bílá, nugatova muže být tan ?Fotky mám dávat jsem nebo bude speciální téma?Děkuji Robert

Mrknu na to dneska.
Rychlá odpověď, ano může (pokud je výškově kompatibilní s továrním modulárem. knihovna, policejní stanice atd.) Prosím ne výšku tovární modulár radnice LEGO Creator Expert 10224 (to už je zbytečně velké)



milanv

Citace od: Hardegon kdy 24.05.2024, 09:09:06Takže tohle?  >:D
Přesně v tomto duchu bude ten vtip, samozřejmě :) Teď jde jen o to těžké rozhodnutí, jako co se perníčci rodí. Logicky by bylo rovnou jako dospělí - jednou namalovaní už se nemění - nebo jako 3069pb0737. Každá možnost vede na jiný typ scének. Ale asi se přikloním k 3069pb0737, aby další scénky byly bližší porodnici lidské a tím byly snáz pochopitelnější.

(Část krematorium vynechávám, de facto v tomto světě se od porodnice liší jen teplotou, takže není zvlášť zajímavá :) )
Pán na Žlutém hradě

Hardegon

Továrna se už peče.

milanv

Celkově se na to moc těším, ta továrna je fakt perníková. Ale nejvíc mě jako detail dostala čokoládová vrata :)
Pán na Žlutém hradě

roko86

Ja mám zasé čokoládovou střechu a celý dům a k tomu další dům lentilkovy  :) Ještě k interiérům asi někde bude muset být vypadá to jinak jak po covidu  ;)

sharkabrick

Ahoj,
já přidám domy s funkcí
1) květinářstí
2) hračkářstí (možná legostore)

peki

#218
Včera 1 dotaz na podzemní modul:
všechny plate 16x16 na podzemním modulu jsou nakonec pouze bílé (darg tan nebyla v tomto projektu dodána)
darg tan jsou pouze stěny na ilustračním obr je bíla 2x2 aby se lépe počítalo !


peki

Citace od: Hardegon kdy 27.05.2024, 11:04:52Továrna se už peče.
Bude do továrny vidět? Nějaký interiér jako v elfí jeskyni?

Chikos

Budu dělat "zábavnou cukrárnu" , kde se budou moci perníčci vylepšit cukrem libovolné barvy, vlasy tělíčka atd  ;D

Hardegon

Citace od: peki kdy Včera v 14:34:15
Citace od: Hardegon kdy 27.05.2024, 11:04:52Továrna se už peče.
Bude do továrny vidět? Nějaký interiér jako v elfí jeskyni?

Z pravé strany bude vidět celý vnitřek obou budov. Počítá se to?
Jestli to chceš pohledové z přední strany, budu to muset překopat.