LEGO Technic Indoor Racing

Založil Shmade, 29.09.2008, 22:25:41

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

otaznik

Citace od: Jamesek kdy 11.11.2008, 20:26:03

Zahřívací kolo fajn, ale spíše před startem závodu jednoznačně sdělit kdo má mít který kanál a zkontrolovat to.

Bylo to jednoznačně sděleno, nebylo zkontrolováno.

Colonel32

Citace od: Jamesek kdy 11.11.2008, 20:26:03
Zahřívací kolo fajn, ale spíše před startem závodu jednoznačně sdělit kdo má mít který kanál a zkontrolovat to.

Myslel jsem, ze pred startem zavodu se jasne rekl, kdo ma jet na jakem kanalu. Pokud to nekdo nerespektoval, tak snad mel byt penalizovat a zavod byt znova odstartovan, ne?

Shmade

Ano, řeklo se to, ale nezkontrolovalo, nezkontrolovalo se to ani po závodě, jestli jsme opravdu měli nastavený stejný kanál já a TomB, kdyby to tak opravdu bylo, byl by závod po domluvě nejspíš restartován. Na místě jsme to přešli jako "rušení", ale nejspíš jsme ten kanál stejný měli, protože takhle se to rušit prostě nemohlo, ale to mě docvaklo až doma když jsem koukal na video a na to jak se naše auta chovají... Z toho pouze plyne ponaučení pro příští závod, kde to budu důsledně kontrolovat.

davda54

Tak co bude s tím videem ??? jsem na něj už celej natěšenej >:D

eNTy

Citace od: davda54 kdy 14.11.2008, 13:37:04
Tak co bude s tím videem ??? jsem na něj už celej natěšenej >:D

Hear, hear. A taky nejake fotky. Na to kolik tam litalo blesku se mi nechce verit, ze nikdo nic nema...

Shmade

Citace od: davda54 kdy 14.11.2008, 13:37:04
Tak co bude s tím videem ??? jsem na něj už celej natěšenej >:D

Už na něm pracuju, ale není to práce na pět minut...  Zatím jsem ho pouze natáhnul do počítače, ještě ho musím sestříhat, ale kvůli práci a škole na to nebyl čas. Ono má 40 minut a vcelku ho na net házet nechci...  Ale fotky by sem už někdo mohl dát... s tím tolik práce není  ;)     

davda54

Citace od: Shmade kdy 14.11.2008, 14:24:16
Citace od: davda54 kdy 14.11.2008, 13:37:04
Tak co bude s tím videem ??? jsem na něj už celej natěšenej >:D

Už na něm pracuju, ale není to práce na pět minut...  Zatím jsem ho pouze natáhnul do počítače, ještě ho musím sestříhat, ale kvůli práci a škole na to nebyl čas. Ono má 40 minut a vcelku ho na net házet nechci...  Ale fotky by sem už někdo mohl dát... s tím tolik práce není  ;)     

Ok, to tě chápu. Já jenom jak seš na tom, ale ty fotky by tu už mohly být tak šup, šup ! ! >:D

TomB

Mám tady návrh místa pro konání dalšího závodu.
Je to Salesianské středisko mládeže v Brně líšni.
Web:
http://www.salesko.cz/
Domluvené to není, ale ředitele tam znám takže by to nemusel být problém.
Pronájem giga tělocvičny(4x větší než sqashový sál) je 500kč na 1 hodinu.
Pakliže by tam přišlo více lidí než co přišlo teď, nebyl by pronájem zas tak drahej.
Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

Shmade

Citace od: TomB kdy 16.11.2008, 10:06:07
Mám tady návrh místa pro konání dalšího závodu.
Je to Salesianské středisko mládeže v Brně líšni.
Web:
http://www.salesko.cz/
Domluvené to není, ale ředitele tam znám takže by to nemusel být problém.
Pronájem giga tělocvičny(4x větší než sqashový sál) je 500kč na 1 hodinu.
Pakliže by tam přišlo více lidí než co přišlo teď, nebyl by pronájem zas tak drahej.


Supr, jsem rád, že je někdo aktivní :)   Myslím, že ten pronájem by jsme mohli zvládnout, ale bylo by to trochu dražší no...  Na Arbesu to vycházelo 260,- / hodina...  Ale kdyby se udělala nějaká kasička na příspěvky od diváků...  Každopádně návrh příjímám, až uplyne doba na přijímání návrhů, tak dám hlasovat o místě konání dalšího závodu.  Zatím díky.

TomB

taky na arbesu to bylo 4x menší :P
Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

ass

Citace od: TomB kdy 16.11.2008, 11:32:33
taky na arbesu to bylo 4x menší :P

A vadilo to snad?  ::)

peter

Osobně si myslím, že velikost squashového hřiště byla více než dostatečná.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

rdk

Citace od: TomB kdy 16.11.2008, 10:06:07
Mám tady návrh místa pro konání dalšího závodu.
Je to Salesianské středisko mládeže v Brně líšni.

Pfff, podporovat sektářské středisko na vymývání mozků dětí....

TomB

#163
Tak to teda prrrrrrrrrr.
Žádný sektářský středisko na vymývání mozků to není, šetři slova.
Mluvil sem o ceně, když vynásobíš 260kč 4mi, vyjde ti že to salesko je celkem levný.
A vůbec mi nevadila velikost, ikdyž by to tady mělo hodně větší okruh.

EDIT: opraveno jedno písmeno ;D
Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

Colonel32

Citace od: TomB kdy 16.11.2008, 12:08:36
Řádný sektářský středisko na vymývání mozků to není, šetři slova.

Tak smula, RDK jde pozde  ;D

davda54

#165
Citace od: TomB kdy 16.11.2008, 10:06:07
Mám tady návrh místa pro konání dalšího závodu.
Je to Salesianské středisko mládeže v Brně líšni.
Web:
http://www.salesko.cz/
Domluvené to není, ale ředitele tam znám takže by to nemusel být problém.
Pronájem giga tělocvičny(4x větší než sqashový sál) je 500kč na 1 hodinu.
Pakliže by tam přišlo více lidí než co přišlo teď, nebyl by pronájem zas tak drahej.



Brno mi přijde fajn, tam bych i mohl nějak dorazit, ale na co 4x větší tělocvičnu, která je 2x dražší než předtím ??? Jedině, že by se udělal v jednom rohu tělocvičny 1. okruh a druhém rohu 2. okruh, závody by pak tak dlouho netrvaly a my bychom tolik nezaplatili  ;D ;D >:D


TomB

možný to je........
Ale co všechno může udělat jedno písmeno ;D.
Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

Lord.obiv

No tak kdy pak bude to video :P nebo aspoň fotky(na té jedné fotce jsem viděl minimálně 2 fotografy a zatím žádné fotky ;D)
Budiž LEGO

Shmade

Achjo, to video mi vůbec nejde udělat :(  Stáhnul jsem si Adobe Premiere, ale v tom je to nejak strašně komplikovaný, windows movie maker je naprd na stříhání, další programy co si stahuju na střih zas větsinou hoděj nejakej error, nebo nepodporujou formát ve kterym to mám... Porďte někdo v čem to mám udělat... Jde hlavně o rozstříhání videa na menší kousky, pak to klidně poskládám v tom movie makeru...   Jinak video je capturnutý z kamery ve formátu mpg.  Tak jestli máte někdo zkušenosti tak mi dejte radu, zrovna dneska mám čas, že bych to mohl konečně udělat, ale... :(   Tak díky.

Shmade

Citace od: davda54 kdy 19.11.2008, 14:49:50
No, mně by nevadilo ani kdyby to mělo 45 minut, aspoň bych se měl na co večer koukat >:D

:) tak mi poraďam kam na net mám nahrát 1,20 GB a je to jednoduchý...  zá půl hodiny to tam můžeš mít  ;)

peter

Proč 1,2GB, to zkomprimuj ne ::) Jinak komprimaci, složení i rozstříhání videa by mělo jít např i ve VirtualDub. Jinak co se týká Adobe Premiere, tak nevím co je tam tak komplikovaného, já nic jednoduššího neznám.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Shmade

No v ty premiere se mi ani nepodarilo tam dat ten mpg..  :) ale uz jsem neco nasel a delam

eNTy

Zkus Sony Vegas, to je skvele jednoduchy.

Lord.obiv

Je tu někdo, kdo ten závod fotil?  ::) Jestli jo tak by je sem mohl dát ;)
Budiž LEGO

Shmade

#174
Tak jsem dodělal 1. část videa ze závodů zachycujíci lehce přípravy okruhu, exhibici a sprint, pokud někdo ještě nespíte a na video se těšíte, tak chvilku vydržte, teď to nahrávám na youtube, takže brzy hodím odkaz... :)

Edit: Nějak jim to blbne, nahraju zítra. Dobrou noc.

Shmade

#175

Lord.obiv

WOW :o tobě a xtepn01 to jede pěkně rychle  :)
Budiž LEGO

TomB

super video, jen ta kvalita. ;)
Ale lepší než nic.
Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

Hamec

byla by možná nějaká distribuce např. na další Lego-hospodě?
Modifikované přísloví: LEGO za LEGO, stud za stud.

davda54

super jede vám to opravdu rychle ;) Už se teším na další část, hlavně na skok a na okruh >:D