(vlastni) Skorpion

Založil mph1, 16.02.2006, 19:45:49

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

mph1

Diky pudinkum mam dost soucastek na skorpiona. Jsou pouzity pouze kosticky z Tyrannosaura. Celkova cena skorpiona 190,- Kc (a spousta kostek zbyla  :D)

JOHN

moc pěkný !  :-* jako živej  :o

Colonel32

pripojuji se, je to velmi povedene.... zvlast s prihlednutim tomu, ze je autor dost limitovam poctem RUZNYCH kostek...

otaznik

Je to super, bezva nápad i provedení!!!

Raistlin M

Naprostá paráda!!! Škoda, že třeba u Jeskyně škorpiónů z KK2 neřešili toho škorpiona stejně. Je to výborná ukázka toho, co lego designéři tolik zanedbávají.
My jsme také nakoupili spoustu těch pytlíčků, ale já spíš přemýšlel o tom, z toho udělat většího dina. Takovéto využití mě nenapadlo. ;)

mph1

Citace od: Raistlin M kdy 16.02.2006, 22:35:17
My jsme také nakoupili spoustu těch pytlíčků, ale já spíš přemýšlel o tom, z toho udělat většího dina.

Tak to mame podobne myslenky. Vetsi dino mel prijit na radu jako dalsi  :o Tady me fascinovala ta spousta nozicek, ktere bych bez pudingu nemel  ;D. Jeste se zamyslim, a pak si ty dinosaury muzem treba porovnat  ;) Kolik mas pudingu, teda tyrannosauru?

sam.no


muzzo

Opravdu velmi dobré. Koukám na to jak tele.  ;D

Raistlin M

Citace od: mph1 kdy 17.02.2006, 11:18:31
Citace od: Raistlin M kdy 16.02.2006, 22:35:17
My jsme také nakoupili spoustu těch pytlíčků, ale já spíš přemýšlel o tom, z toho udělat většího dina.

Tak to mame podobne myslenky. Vetsi dino mel prijit na radu jako dalsi  :o Tady me fascinovala ta spousta nozicek, ktere bych bez pudingu nemel  ;D. Jeste se zamyslim, a pak si ty dinosaury muzem treba porovnat  ;) Kolik mas pudingu, teda tyrannosauru?

Asi jen 10. :)

Michal Moučka

Náááádhera...!!!!!!!! ;)