6399 - Aiport Shuttle

Založil Mates, 13.07.2005, 15:55:17

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Mates

chadzi: pokračování....  ;D

...ale líbí se mi moc.... ještě bych potřeboval 6347, která by pomohla rozšířit možnosti implementace do města. Sleduju ebay, ale už dlouho jsem ten set neviděl, a když tam je, tak je brutálně drahej...  :-\ :'(

chadzi

jj protoze tam je dost dlouhejch rovnejch. mas lepsi koupit 6991 nebo 6990 - tam mas naky koleje a u toho prvniho i vyhybky + dostanes extra spoustu dilku a hlavne monorail motor + podvozky. ja koupil 6991 za cca 70 eur a 6990 totalne MINT za 50 EUR  8) a nebo koupit vyhybky extra jako ja za dobrou cenu na ebay (jen bacha, k te vyhybce patri i takova mala 'curved' kolej, nekde to prodavali bez ni a to je pak na prd)

chadzi

btw kolik ze si za nej nakonec dal? ja sem premyslel ze bych koupil dalsi ale pak sem to zavrhl a jen budu dodavat koleje

KLF

Citace od: chadzi kdy 13.07.2005, 16:03:34
6990 totalne MINT za 50 EUR 

6990, novy, nerozbaleny za 50 eur ???  :o :o :o :o
Terminated.

chadzi

MINT = bezvadnej stav, ne MISB (originalne zabaleny). ten muj byl MINT vcetne navodu, ale bez krabice

Mates

Už nevím přesně kolik to bylo, ale řekl bych, že něco okolo 4800,-kč. Je to dost, řekl bych, že to byla moje největší investice...  ;D

Nějaký jiný bych koupil, ale zatím nebyla příležitost, a jak víš, tak nákupy na Ebay dělám jedině za pomoci C32  :'( :-\ ...škoda... :D

lukasenko


merlog

Mám pocit, že to kovové ozubené kolečko na motorku musí děsně pilovat kolej. Nebo ne?

rdk

Citace od: lukasenko kdy 19.07.2012, 20:46:11
Na Eurobricks se objevila krásná recenze setu 6399:
http://www.eurobricks.com/forum/index.php?showtopic=72164

Díky za link. Nostalgicky jsem zavzpomínal a nejraději bych tento set hned přivezl z úložny u rodičů a postavil. :)

lukasenko

Citace od: rdk kdy 20.07.2012, 09:02:56
Díky za link. Nostalgicky jsem zavzpomínal a nejraději bych tento set hned přivezl z úložny u rodičů a postavil. :)
Já jsem hrdým majitelem tohoto super setu krátkou dobu, takže moje vzpomínky na něj jsou ještě čerstvé. Bohužel mi ale chybí potisky boxu na 9V baterii a na netu jsou obrázky s nálepkami ve špatné kvalitě. Nepomohl by mi někdo nějakým nápadem, jak tento konkrétní nedostatek toho setu vyřešit? Nemohl by mi třeba někdo poskytnout naskenovaný kvalitní obrázek té nálepky pořízený třeba přímo z toho dílku? Originální nálepky jsou samozřejmě hodně drahá záležitost...

Měch

Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

lukasenko


Matošo

Mě přijde, že to musí stačit.

Stejně záleží hlavně na tiskárně, jak dobře ti to zvládne vytisknout.

igor.simko

Keď nie, tak ja mám 3x ten set a nálepky na jednom nepoužité. Tak ešte keď je nutné viac DPI, viem poskytnúť.

Recenzia z 2008:

http://www.eurobricks.com/forum/index.php?showtopic=21122



lukasenko

Citace od: igor.simko kdy 20.07.2012, 10:01:59
Keď nie, tak ja mám 3x ten set a nálepky na jednom nepoužité. Tak ešte keď je nutné viac DPI, viem poskytnúť.

Recenzia z 2008:

http://www.eurobricks.com/forum/index.php?showtopic=21122
To by bylo super. Díky moc.

otaznik

Citace od: igor.simko kdy 20.07.2012, 10:01:59
Keď nie, tak ja mám 3x ten set ...

Hmm, a to jsem si říkal, jakej jsem sběratel...

Colonel32

Hele, řekněte mi, když někdo ty samolepky nejen naskenuje, ale i upraví a začne ve vysokém rozlišení tisknout a prodávat na opravu setů, kde se nedochovaly (nebo v mizerném stavu) - je to plagiát nebo restaurátorská práce? Kde je hranice?

otaznik

Citace od: Colonel32 kdy 20.07.2012, 13:43:13
Hele, řekněte mi, když někdo ty samolepky nejen naskenuje, ale i upraví a začne ve vysokém rozlišení tisknout a prodávat na opravu setů, kde se nedochovaly (nebo v mizerném stavu) - je to plagiát nebo restaurátorská práce? Kde je hranice?
Tohle jsou pak jasně neoriginální samolepky - originální jsou ty, které ti k tomu vytisklo LEGO - v daném setu samozřejmě.

lukasenko

Citace od: Colonel32 kdy 20.07.2012, 13:43:13
Hele, řekněte mi, když někdo ty samolepky nejen naskenuje, ale i upraví a začne ve vysokém rozlišení tisknout a prodávat na opravu setů, kde se nedochovaly (nebo v mizerném stavu) - je to plagiát nebo restaurátorská práce? Kde je hranice?
Podle mne v malém množství nejde jednoduše po tisku samolepky provést ten výřez pro lehké vyndání nálepky z aršíku. To by asi šlo na profesionálních strojích, ve velkém množství a tedy i s jasným komerčním záměrem - pak by se to rentovalo. To by "podnikatel" narazil na autorská práva, které patrně stále vlastní firma LEGO.