5 let Kostky.org

Založil Jindroush, 04.06.2009, 22:28:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jindroush

27.5.2004 jsem se poprvé přihlásil do rozhraní tohoto fóra. Na konci května bylo celých 11 uživatelů, na konci roku 75. Postupem času Kostky rostly a rostly, uživatelů přibývalo a přibývalo. Dnes je zde přes 1000 registrovaných, z toho řada aktivních, jen dnes zde bylo 152 přihlášených.

Máme za sebou dvě velmi úspěšné výstavy, řada lidí se zapojila do domácích i zahraničních soutěží a i firma LEGO nás bere aspoň trochu na vědomí.

Před pěti lety by mě nenapadlo, že fórum vydrží tak dlouho v plné síle v provozu.

K výročí jsem přichystal novou várku triček a jedno malé překvapení. Viz zde.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Jindroush

K pětiletému výročí Kostky od firmy LEGO dostaly pěkný dárek - celou sadu aktuální řady SPACE POLICE.
Děkuji Janu Beyerovi za sety.

Sety budou použity jako ceny v soutěžích, proto sledujte pečlivě diskusi Soutěže!
Set 5971 bude vylosován bez přítomnosti státního notáře paní velkovezírovou z těch, kdo projevili dostatek loajality ke Kostkám a hrdě budou nosit na triku (figovi) jejich logo.

Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: Jindroush kdy 14.06.2009, 23:58:40
Set 5971 bude vylosován bez přítomnosti státního notáře paní velkovezírovou z těch, kdo projevili dostatek loajality ke Kostkám a hrdě budou nosit na triku (figovi) jejich logo.
Len tak zo zvedavosti, vylosovanie bude kedy ? ? ?

Jindroush

Těsně před rozesíláním triček/figů.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Hana129

Citace od: Jindroush kdy 14.06.2009, 23:58:40
K pětiletému výročí Kostky od firmy LEGO dostaly pěkný dárek - celou sadu aktuální řady SPACE POLICE.
Děkuji Janu Beyerovi za sety.

Sety budou použity jako ceny v soutěžích, proto sledujte pečlivě diskusi Soutěže!


Než budou všechny sety rozprášeny v soutěžích navrhuji, aby  nějaké sety Vezír uvolnil a  použíl  jako "odměnu" těm, kteří se hlavně na tom, že kostky.org ve velké slávě toto  5leté výročí  slaví.

Jeden ze setů dle mého názoru by měl  zůstat přímo ve vezírově "paláci"  ;)

a další odměnu by si určitě zasloužili  členové, kteří se nejvíce  podíleli na organizaci obou úspěšných výstav, čímž kostky.org značně proslavili. ;)
Za sebe navrhuji nějakým setem obdarovat Pekiho a  Akiho.

Co vy na to?  ???







Royde

Naprostá pravda, nebýt výstavy asi bych se, respektive mé dítko (tehdy 4 roky), k LEGO jen tak nedostal. Býval jsem k němu skeptický - pch, nějaké kostičky. A ejhle výstava ve Svitavách nás nakopla, zakoupili jsme první set a dnes jsme se dopracovali až k Bionicle  ;D.

Colonel32

Pokud se rozhodnete něco takového skutečně prosadit, tak se nejdříve ujistěte u Akiho a Pekiho, jestli by o zrovna takovéto sety vůbec stáli. Zvlášť Aki jako kovaný hradař by na nové SP mohl zírat jak tele na nová vrata.

Marty713

Je to určitě dobrý nápad, ale myslím, že na organizaci soutěží a vůbec veškeré aktivity fóra se podílí v různé míře mnohem více lidí, než jsme schopni obdarovat. A navíc, kdo se odváží rozhodnout o tom, kdo si co zaslouží? Já bych si to nedovolil ani prostřednictvím hlasování.

IMHO rozdělení cen pomocí soutěží je ten nejlepší způsob. Sety neskončí jako odměna za něco, co již někdo dávno vykonal, ale motivují k novým činům, tedy k dalšímu rozvoji fóra, a tak to má, myslím, být.

Konečně do soutěže o ceny se může přihlásit i Aki a Peki. :)

peki

Citace od: Hana129 kdy 01.07.2009, 21:21:02
a další odměnu by si určitě zasloužili  členové, kteří se nejvíce  podíleli na organizaci obou úspěšných výstav, čímž kostky.org značně proslavili. ;) Za sebe navrhuji nějakým setem obdarovat Pekiho a  Akiho.

Děkuji za nominaci ;), ale co by byla výstava bez vystavovatelů. Během stavěcích víkendu odvedlo obrovský kus práce mnoho lidí, při doprovodné akci zase pomáhali jiní, ti co se nemohli účastnit přímo v Brně/Svitavách pomáhali jiným způsobem. Je proto obtížné někoho vyzdvihovat.

Osobně si cením vítězství a následné odměny (byť symbolické) v soutěži 12) sjezd daleký kde jsou stejné šance provšechny.






Micho

Akcie v Svitavách aj Brne boli skvelé, zišlo sa tam a podieľalo na nich kopec ľudí. Peki bol si určite jeden z nezištných ťahačov, aj preto si veľmi vážim. A aj kopec ďalších ľudí, ktorí sú aj tu na kostkách. Dokonca aj taky, čo veľmi nepíšu, ale majú veľké srdce (však Franta od Svitáv).   :D