AFOLs komiks

Založil Jindroush, 01.02.2007, 22:06:53

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peter

Citace od: sejmus kdy 05.02.2007, 17:26:18
Citace od: peter kdy 05.02.2007, 08:29:11
Citace od: Jarmila kdy 05.02.2007, 08:26:47
Citace od: Jindroush kdy 02.02.2007, 22:30:04
(Nabídka roční banán nebo účast na vernisáži stále platí  >:D >:D >:D)
Tu poslední větu jsem nerozšifrovala. Napadlo mne jen jedno vysvětlení: Kdo nebude na vernisáži, dostane na rok zákaz vstupu na Kostky.

Ano, pochopila jsi to velmi správně >:D
A podle čeho se pozná že jsme tam byli? ;D... btw a co třeba rdk který je v kanadě?

Pozná se to podle toho, že většinou je slušností se představit. Pokud si dobře pamatuji tak zde byl někde na fóru dovětek, že jsou omluveni pouze Ti co dodají omluvenku s vážnými důvody. Jinak co se týká RDK, tak ten by měl snad dorazit, alespoň se o to bude snažit.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Jindroush

No on je to spíš takovej šibeniční humor, protože nelze nikoho nutit, aby něco dělal... Ale domnívám se, že ten, co to s tím koníčkem myslí vážně, že by tam neměl chybět, už jen kvůli množství tý práce, co do toho lidi vložili.

(Mno i když to jsem si u triček myslel taky a moc se jich neudalo...  ::))
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

rdk

Citace od: peter kdy 05.02.2007, 18:43:20
Citace od: sejmus kdy 05.02.2007, 17:26:18
A podle čeho se pozná že jsme tam byli? ;D... btw a co třeba rdk který je v kanadě?
Jinak co se týká RDK, tak ten by měl snad dorazit, alespoň se o to bude snažit.

Tak, tak. 8) Doufám, že se mi to podaří stihnout. :)

Colonel32

to bude sranda, az na letisti vleze do taxiku, a zarve: "do Svitav!, a jestli to stihnete do dvou, tak vam dam jeste tisicovku premii"

Hana129

Citace od: Colonel32 kdy 05.02.2007, 11:27:53
Citace od: Aki kdy 05.02.2007, 08:41:09
A já ho dostanu také, když nevím jestli se mi na vernisáž opravdu podaří dojet?

Z rodinných důvodů jsem stavěn před rozhodnutí: druhý stavěcí víkend nebo vernisáž?  :-\ :'(

tak s tim ti neporadim, na obou bys totiz byl nesmirne dulezity...


To je pravda. 
   Zkus to umluvit na dva dny místo jednoho víkendu, t.j.  stavěcí sobotu  a   vernisáž - sobotu.   
A stihneš asi to nejdůležitější.  ;)



Aki

Ono to není o přemlouvání, ale o logistice..... :-\ ::)

Shi-So

Citace od: Aki kdy 06.02.2007, 10:02:57
Ono to není o přemlouvání, ale o logistice..... :-\ ::)

Bohuzel to v tvem pripade vidim na druhy staveci vikend.... ::)
Nedovedu si predstavit kdo to bude koordinovat a koho by se ostatni ptali:
Aki, a jaka prilba na tyhle rytire ; Aki, jaka masina nahoru a jaka dolu ; Aki, ten balon sem a nebo sem..... ;D

Aki

Díky všem. Mně je vcelku jasné že musím být na stavění. Nerozhoduji se zda pojedu tam, nebo tam.
Jen jsem chtěl vědět, zda taky dostanu ban za neúčast na vernisáži...... >:D >:D >:D

Jindroush

Takže upřesňuji: Nikdo nedostane, jen Aki dostane, páč to prakticky s Frantou celý spískal a tak tam nemůže nebejt.  8)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Martin Samek

Já jsem spíš anti-AFOL,protože je mi jen 12,ale ten komix je fakt povedenj a chci poděkovat všem kteří se na něm podíleli. 8)
STAR WARS FOREVER !!!

TIE

Komix je dobrej ale v angličtině by to bylo asi lepší ;)

Jindroush

A proč si ho teda anglicky nenajdeš, nestáhneš a nepřečteš?  :o
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Samík

Komiks je fakt super, díky Jindroushovi za překlad.. ;)
V mnoha situacích jsem se poznal..hlavně s tím nakupováním.. ;D
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost! Tím prvním si ovšem nejsem tak jist!
--Moje Brickshelf galerie--

Šejmus

Citace od: peter kdy 05.02.2007, 18:43:20
Citace od: sejmus kdy 05.02.2007, 17:26:18
Citace od: peter kdy 05.02.2007, 08:29:11
Citace od: Jarmila kdy 05.02.2007, 08:26:47
Citace od: Jindroush kdy 02.02.2007, 22:30:04
(Nabídka roční banán nebo účast na vernisáži stále platí  >:D >:D >:D)
Tu poslední větu jsem nerozšifrovala. Napadlo mne jen jedno vysvětlení: Kdo nebude na vernisáži, dostane na rok zákaz vstupu na Kostky.

Ano, pochopila jsi to velmi správně >:D
A podle čeho se pozná že jsme tam byli? ;D... btw a co třeba rdk který je v kanadě?

Pozná se to podle toho, že většinou je slušností se představit. Pokud si dobře pamatuji tak zde byl někde na fóru dovětek, že jsou omluveni pouze Ti co dodají omluvenku s vážnými důvody. Jinak co se týká RDK, tak ten by měl snad dorazit, alespoň se o to bude snažit.
to myslíš na celou výstavu (tzn. 4měsíce trvající?), tam bude někdo furt sedět a odškrtávát si  ;D, no nic...a počítá se jako vážný důvod že je mi 14, rodiče jsou v invalidním důchodu a bydlím v praze?Ale pokusim se tam nějak dostat...
Fool of a Took!

Samík

Citace od: sejmus kdy 07.02.2007, 13:44:27
to myslíš na celou výstavu (tzn. 4měsíce trvající?), tam bude někdo furt sedět a odškrtávát si  ;D, no nic...a počítá se jako vážný důvod že je mi 14, rodiče jsou v invalidním důchodu a bydlím v praze?Ale pokusim se tam nějak dostat...

Nee mluví se tu o účasti na vernisáži..
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost! Tím prvním si ovšem nejsem tak jist!
--Moje Brickshelf galerie--

Ondra

Citace od: Samík kdy 07.02.2007, 13:48:04
Citace od: sejmus kdy 07.02.2007, 13:44:27
to myslíš na celou výstavu (tzn. 4měsíce trvající?), tam bude někdo furt sedět a odškrtávát si  ;D, no nic...a počítá se jako vážný důvod že je mi 14, rodiče jsou v invalidním důchodu a bydlím v praze?Ale pokusim se tam nějak dostat...

Nee mluví se tu o účasti na vernisáži..
Mě tam zastupují modely  ;D (Doufám že se to taky počítá)P.s.:Jestli by mi někdo zaplatil na vernisáž cestu >:D nebo by mě na vernisáž vzal,určitě se tam rád přijedu podívat,protože se do Svitav dostanu tak na konci února

MiP

Citace od: Samík kdy 07.02.2007, 12:35:47
V mnoha situacích jsem se poznal..hlavně s tím nakupováním.. ;D

Ty taky?  ;D ;D ;D A taky si souhlasně pokyvoval hlavou a neustále si se křenil?  ;D
-------------------------------------------------------
MiP http://www.mipovo.cz - MiPova nabídka setů a dílů http://www.bricklink.com/store.asp?p=mip - BL shop MIPOVO

TIE

Citace od: Jindroush kdy 07.02.2007, 08:15:09
A proč si ho teda anglicky nenajdeš, nestáhneš a nepřečteš?  :o
Protože bych to asi nepochopil ale můžu to zkusit :)

tomash

Chlapi, doufam, ze nebudete machrovat, az se vas tam na neco bude vyptavat bazant jako ja. Koho z vas tam bude moznost potkat? Nemyslim tim vernisaz, na kterou nejedu.
Jinak komiks dobrej, najde se tam kazdej, kdo na tomhle foru blbne ve svym volnym case :)

Hansel

Citace od: TIE kdy 07.02.2007, 15:58:24
Citace od: Jindroush kdy 07.02.2007, 08:15:09
A proč si ho teda anglicky nenajdeš, nestáhneš a nepřečteš?  :o
Protože bych to asi nepochopil ale můžu to zkusit :)

To nechápu, stěžuješ si, že v En by to bylo asi lepší, a pak píšeš, že bys nepochopil. To moc nedává smysl :-\
Mé dílo se rozrostlo o další kus.
I když mírně infantilní :)

Jindroush

Tak po letech přibyla jedna nová stránka AFOLs komiksu v češtině.
Viz dole zde http://www.kostky.org/afols.php#new

Další budou přibývat, jak bude mít Robbed čas je letterovat (Tímto mu taky děkuji). Vždy upozorním v tomto tématu.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Věšák

Parádní, ani by mě nenapadlo, že to ještě pokračuje :)
Ale tahle stránka je rozhodně skvělá (schválně zkusim jestli dám mini destroyer za míň než 20 minut :P )
Díky moc za překlad, nejen téhle stránky ale i těch předchozích(vzhledem k tomu,že sem ještě neděkoval :) )

Rhox

Ten comics je naprosto perfektní,myslím,že se každej alespoň v nějaké části shlédne :)
Tímto děkuji překladatelům...

Marty713

Docela mě překvapilo, jak tu mnozí píší, že se poznali pouze v "některých" částech. :o ;D 8)

Já se poznal úplně v každém okénku. ;D :D :)
Ještě ke všemu se ten minifig jmenuje taky Martin. Super, díky!!! :D ;D ;) :) ;D

P.S. Nevím jak vy, ale já jsem část o "hledání dílků" nenašel. ???

TomB

Já se také shlížím snad všude, jen je zde malý rozdíl věku...
Díky moc, ještě jsem za komiks nepoděkoval, takže teď!
Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

Jindroush

Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Jindroush

Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Gibur

Dík  za komiks,tyhle nové jsou opravdu skvělé  ;D
Sám jsi smradlaví Elf!
Poslání Trpaslíka: ,,Naostřit sekeru,rozetnou skřeta,vykutat zlato,žít..."

Věšák

7 a 8 sem už čet v angličtině, ale je paráda že je to i v češtině :) dík moc :)
Taky vás tak naštvalo, že si máme třídit dílky? :P

Petrjr

Neodpustím si "spamovací" komentář, sorry, nedá se udržet.

Áááách. Růžovoučké lego .... ňuf ňuf. Tak, tak.