(Vlastní) Pevnost na skále

Založil Andy of End, 24.04.2010, 22:19:08

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Andy of End

Takže, je to tu, moje první MOC. Kvůli malému počtu dílků v mé sbírce jsem si troufl jen na vignette, myslím, že na znovu-představení na fóru to postačí.

Takže dílo jsem pojmenoval: Under candlestick is .. a pirate! (čj: pod svícnem je .. pirát!)
Popis situace: Na útesy naráží slaná voda, pražící slunce rychle zahřívá vodou postříkané kameny. V pevnosti na skále je klid, leží v odlehlé časti legoribiku, kam obchodní lodě dojedou jen doplnit zásoby. Ale přesto jde ve vzduchu cítit napětí, něco se blíží něco se chystá. Skály nejsou tím čím se zdali, němými základy armádní pevnosti. Skrývá se v nich pirátský poklad piráta Sida Powela, který brázdí moře křížem krážem, bez strachu a lítosti. Díky dlouhým jeskyním chodbám a chytrým pirátům tak mohou piráti schovávat své poklady bezpečně pod dohledem vojáků, aby jim je nemohli rozkrást jiní piráti.

Tak čekám na kritiku, rady a tak. Prostě budu rád když se vyjádříte. ;)
Rawwwwr.... Je vais à paradis par l'enfer

FilipS

Na poprvé to špatný není. Příběh je fajn, jen bych pro příště udělal třeba jen jedno nebo dvoupatnovou vignette a vyhrál si s detaily.

Andy of End

Citace od: Diidy kdy 25.04.2010, 08:44:17
Na poprvé to špatný není. Příběh je fajn, jen bych pro příště udělal třeba jen jedno nebo dvoupatnovou vignette a vyhrál si s detaily.

díky za názor, no hele ja nevím s jakýma detailama snazil sem se jich tam nacpat co nejvíc a víc bych jich tam nedostal ani kdyby to byla jen jeskyně jak jsem původně plánoval...
Rawwwwr.... Je vais à paradis par l'enfer

Rhox

Citace od: Andy of End kdy 25.04.2010, 18:05:18
díky za názor, no hele ja nevím s jakýma detailama
Třeba víc promakat zdi, narušit jejich jednolitost...

Andy of End

Citace od: Rhox kdy 25.04.2010, 20:01:02
Citace od: Andy of End kdy 25.04.2010, 18:05:18
díky za názor, no hele ja nevím s jakýma detailama
Třeba víc promakat zdi, narušit jejich jednolitost...

Ok, to zní dobře, při příštím díle se pokusím
Rawwwwr.... Je vais à paradis par l'enfer

grohl

Neuraž se, ale zatím mi to přijde jako patrová kadibouda s kanónem. Chybí mi tam ucelenost nápadu a na můj vkus je to zbytečně vysoké.

Andy of End

Citace od: grohl kdy 26.04.2010, 09:16:07
Neuraž se, ale zatím mi to přijde jako patrová kadibouda s kanónem. Chybí mi tam ucelenost nápadu a na můj vkus je to zbytečně vysoké.

Taky názor, pracoval jsem s tím že je to vigntte, tedy výřez, kdyby to pokračovalo vysoké to nepřijde protože by okolí bylo na stejné úrovni. Ucelenost nápadu no, asi se ztratila v postupném rozvíjení protože původně jsem měl v plánu jen jeskyni s pokladem...
Rawwwwr.... Je vais à paradis par l'enfer