(cizi) farma

Založil chadzi, 23.03.2006, 23:36:35

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

chadzi


myth

Pekné. Páčia sa mi slnečnice (kukurica ?), traktor je tiež fajn. Jediné čo mi tam vadí je emzák. Úplne to kazí.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Hansel

Tak tenhle model mě opravdu uchvátil. Naprosto precizní práce. Fascinuje mě práce s detailem jako je harampádí u starého auta, provedení slepiček atd... Nikdy bych na tak propracovaný model neměl trpělivost.
A to větrné kolo ve mně evokuje atmosféru SIN CITY ;D

Pro mytha: Emzáci už k americkému venkovu neodmyslitelně patří ;)
Mé dílo se rozrostlo o další kus.
I když mírně infantilní :)

Colonel32


mph1

#4
No, on to neni emzak, ale zemedelsky robot. Holt Amerika. I kdyz s potesenim kvituji, ze trava tam zrejme neni modra  ;D ;D ;D

Pak by to jeste mohla byt scena z filmu Znameni/Scary Movie 3  ;D

PS: To rezave auto nebo harampadi zarostle travou nemaji chybu  :o

Dansson

To je fakt krása, ty oranžové blinkry na tom vanovi jsou na trhu dlouho? myslel jsem že v oranžové jsou jen ty nepovedené oranžovo-růžové kontrastní hnusy, které se jako blinkry moc použít nedají.

muzzo

Ta tráva prorůstající motorem je dokonalá, ten člověk tam musí bydlet, protože takovej bordel by si snad ani nevymyslel  ;D

franta

To má atmosféru, a ty vraky - špica.

Jenčula

Tak tohle nemá chybu!! Klasickej venkovskej bordel jaksepatří. U rybníčku doutníčky, u baráku dýně a slunečnice... paráda.

Přijde mi, že to na poli je ufoun, kterej dělá kruhy do kukuřice/obilí.
Můj RELAX

J_BOB

nadhera  :) takze ta vec vzadu neni mimozemstan, ale nejaky stroj? mne to skor pripomina potvory z war of the worlds
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Aki

Citace od: J_BOB kdy 24.03.2006, 10:27:52
nadhera  :) takze ta vec vzadu neni mimozemstan, ale nejaky stroj?
Podle té "pistole", bych řekl, že jde o automatické zavlažovací zařízení...  ;) :-X

chadzi


Colonel32

Citace od: Dansson kdy 24.03.2006, 08:54:18
To je fakt krása, ty oranžové blinkry na tom vanovi jsou na trhu dlouho? myslel jsem že v oranžové jsou jen ty nepovedené oranžovo-růžové kontrastní hnusy, které se jako blinkry moc použít nedají.

v novem city se to pouziva...

peter

#13
Citace od: Colonel32 kdy 24.03.2006, 11:18:38
v novem city se to pouziva...

No je pravda, že toho moc z nového City nemám, ale ani já jsem si zatím nevšiml, že by někde v novém City už dílky plate 1x1 round TrOrange byli použité. ???

EDIT: (Omlouvám se, ale měl jsem samozřejmě na mysli TrDkOrange)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Aki

Citace od: peter kdy 24.03.2006, 11:31:39
No je pravda, že toho moc z nového City nemám, ale ani já jsem si zatím nevšiml, že by někde už byli dílky plate 1x1 round TrOrange. ???

No já z nového city (krom jedné motorky) nemám vůbec nic, ale těhle kostek tu doma pár mám. A podle výpisu z Peeronu se tyhle 4073 v TrOrange používají už od 97 roku
To co zmiňuje C32, ale co podle mne není na tom blikru, je TrDkOrange. Například v 6208.  ;) 8) 8)