(vlastní) vodní mlýn z "dinosaurů"

Založil Myska, 13.03.2006, 13:25:26

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Myska

Pudingů jsme nakoupili opravdu hodně ...
Mlýnské kolo bylo vymyšleno tak, že se i točilo, ale bohužel bylo příliš těžké  :(, takže je napevno.

Leguán

#1
Nádhera! Jedna z věcí které se mi na Legu nejvíc líbí je to, kolik různých věcí se dá postavit z jedněch a těch samých kostek. Kdyby ses s tímhle přihlásila do 3. Kostky.org soutěže, dal bych ti hlas.

EDIT: Tak teď koukám, že jsi to vyhrála i bez mlýnu :)

mph1

No, Myska se prihlasila s lodi, a vyhrala...  ;)

muzzo

#3
Tak to vůbec není špatný  :D Vypadá to, že ta pudinková akce byla šitá Tobě na míru ;)

Myska

#4
Citace od: Leguán kdy 13.03.2006, 13:37:29
Kdyby ses s tímhle přihlásila do 3. Kostky.org soutěže, dal bych ti hlas.

Dík  ;). Ale byl možnej jen jeden příspěvek a mě se víc líbila loď :) Taky mi vadilo, že není dokonalej - netočí se kolo.

J_BOB

imho je ten mlyn fakt nadhera....myslim, z eurobit z dinosaurov mlyn, by ma asi nenapadlo  :)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Jenčula

opravdu nádhera... kolik na to padlo cca dinosaurů???
Můj RELAX

Myska

Citace od: Jenčula kdy 13.03.2006, 14:04:06
opravdu nádhera... kolik na to padlo cca dinosaurů???

Mno, u mlýnu jsem to nepočítala :o Ale bylo jich víc než 16 (spojky ve vodním kole) a míň než 30 (víc setů nemáme)  ;)

Hansel

Opravdu perfektní. Líbilo by se mi to, i kdybys nebyla omezená stavebními prvky, takhle je to dvojnásob cenné. Obdivuji ty nápady - z dinosaurů postavit velkou loď a mlýn  :o
Mé dílo se rozrostlo o další kus.
I když mírně infantilní :)

Micho

Citace od: Leguán kdy 13.03.2006, 13:37:29
Nádhera! Jedna z věcí které se mi na Legu nejvíc líbí je to, kolik různých věcí se dá postavit z jedněch a těch samých kostek. Kdyby ses s tímhle přihlásila do 3. Kostky.org soutěže, dal bych ti hlas.

EDIT: Tak teď koukám, že jsi to vyhrála i bez mlýnu :)

Mne sa to tiež veľmi páči, dal by som tomu tiež hlas. Konieckoncov, aj lodi som hlas dal, veľmi dobré stavby.  8)

Anakin

toto a z dinov?úžas!!! :o :o :o keby som mal klobúk tak ho pred tebou dám dolu.

Myska

Díky všem - dmu se pýchou  ;D
Teď pracuju na mostu, ale jde to pomalu, neboť mi "pomáhá" můj drobeček (2,5 r) :)