SKAERBAEK Fanweekend 2018

Založil Igorus, 13.10.2017, 14:34:39

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

samy405

Citace od: Hardegon kdy 11.08.2018, 20:43:36
Je někde cena trika? Popravdě už je to docela drahej vejlet a nevim, jestli chci nové triko na víkend.

cca 200kč za triko včetně materiálu a práce :) (cena půjde nejspíš dolů, nahoru určitě ne)

samy405


samy405

Citace od: peki kdy 10.08.2018, 10:21:02
Tak asi jasno:
černé triko s límečkem
logo kostek (barvy bílá ,červena, modrá)
komu mám poslat logo?

Kdo zorganizuje závaznou objednávku? Velikost, počet atd.

Peki - trika za mnou :) logo ke mě ... barvu pak upřesníme :) to z loga poznám co bude nejlepší :) Děkuji :)

Sihaja

Máme nějaký deadline na vyjádření, aby se vše na pohodu stihlo? První týden v září (do středy 5. září) stačí na závazné počty nebo je potřeba dřív?

samy405

Mě to stačí :) 5.září je fajn termín. To půjde vše stihnout :)

Peki prosím to logo - ať jej už můžu začít zpracovávat do křivek a vyzkoušt první řez :) a případně říct co půjde a co ne. případně barvy trik upravit aby to šlo :)

Doufám, že si nikdo nevzpomene 24.září že by chtěl ještě trička :) to už by asi byl problém :)

peki

#125
Citace od: Igorus kdy 08.08.2018, 11:29:29
Prosím, zašlete doplatek na ubytování ve výši 1100,- Kč (Robbed 2200,-) na Kostkový účet

číslo účtu: 2600219371
kód banky: 2010

Kontrolu platby ověříte výpisem z transparentního účtu zde


Do zprávy pro příjemce při převodu peněz napište:
nick + Dansko 2018

Termín zaslání doplatku 15.8.2018

Připomínám platby. Díky

zaplaceno

19) danyboy
18) Vasyk
17) Davroman (místo Hardegona)
16) skywalker007
15) Mirek
14) Igorus
13) Sihaja
12) Jardal
11) peki
10) Bruno
9) Edward
8 ) mtron
7) Samy405
6) Robkteryten
5) Tomik
3-4)Robbed +1
2) Dan
1) Chairudo

Hardegon

Přátelé, musím se bohužel z akce odhlásit. Pro mě už je to velká investice (hlavně času), kterou ted nechci do lega investovat. Musím si na to brát volno z práce, které bych mohl trávit s dcerou. Život je otázkou priorit. V tomhle porovnání dítě vs. lego je vítěz jasný.
Večer budu psát organizátorům omluvu a odhlásím se.
Pokud za mě bude nějaký náhradník, rád mu přenechám vstupenku do LEGO House. Pokud to bude někdo známý a důvěryhodný, klidně propůjčím i svoje modely.

Ještě jednou se vám všem omlouvám, ale snad důvody chápete.

peki

Ok. Domlouvám se s Davromanem. Modely by jsem doporučil zapůjčit, aby jsme to nekomplikovali organizátorům  ;)

peki

Davroman potvrdil učast.

Igorus

#129
S blížícím se termínem akce bych potřeboval od každého účastníka informaci, kde se bude vyzvedávat.

Bourání výstavy v Sedlčanech
Vasyk bude v neděli. Tedy do té doby to tam musí být připravené.

Mezisklad Vasyk
Vasyk - lodě
Igorus - pojekt friends

Mezisklad Igorus
Robkteryten - základna

Mezisklad Chairudo
Chairudo - ruské kolo, horské dráhy

Mezisklad Mirek
Mirek - vlaky
Robbed - Terminátor (?)

Mezisklad Mtron
Mtron - základna


Friends město
Micropolis
Vlaky
Lodě
Horská dráha
Krchov
Blacktron základna
Vila Tugendhat
Cafe Vagon
Vlaková stanice
Tatrovky
Kočár
Aztékové
Terminátor
Mtron základna
Polanka fest
Alternativní modely
Steampunk




Robkteryten

Blacktroni využijí meziskladu -  Igorus
Díky

samy405

Kamarádi :)

Trika budou ! :) nakonec trošinku jiná metoda a bude celé logo a na barvě trika nezáleží.
takže velikosti už mám a prosím o barvu trika a límeček nebo bez, u krku triko do V nebo obyč ?

Co se týče cesty - dejme si někde slet a můžem jet jako "kolona" moje trasa směr k Vám Ostrava,Olomouc,(2 varianty - a) Brno,Praha , b) Pardubice,Hradec) tak můžu posbírat cestou lidi ...

peki

Jsem určitě pro límeček. Barva žlutá a černa (2 trika)

Igorus

Vzhledem k blížícímu se termínu zde jsou další informace:

Rozdělení do vozů / chalup

Skupina A
Řidič: Mirek
Spolucestující: Peki, Igorus, Mtron, Daniel
Ubytování s Vasyk (dorazí s dodávkou)


Skupina B
Řidička: Sihaja
Spolucestující: Hačislav, Robkteryten, Bruno
Ubytování s Robbed, Robbed +1 (dorazí po vlastní ose)


Skupina C
Řidič: Samy
Spolucestující: Chairudo, Eda, Skywallker, Danyboy, Tomik, Davroman
Ubytování s Jardal (dorazí po vlastní ose)

Komunikaci ohledně vyzvedávání ať si řeší řidiči se svojí posádkou dle potřeby zde či přes SZ


Igorus

Citace od: samy405 kdy 31.08.2018, 07:43:59
Kamarádi :)

Trika budou ! :) nakonec trošinku jiná metoda a bude celé logo a na barvě trika nezáleží.
takže velikosti už mám a prosím o barvu trika a límeček nebo bez, u krku triko do V nebo obyč ?

Co se týče cesty - dejme si někde slet a můžem jet jako "kolona" moje trasa směr k Vám Ostrava,Olomouc,(2 varianty - a) Brno,Praha , b) Pardubice,Hradec) tak můžu posbírat cestou lidi ...

Jedno černé s límečkem prosím. Barva loga bude odpovídat kostkařkému? Kdyby ne tak prosím ne žádnou neonovou divočinu  >:D

Chairudo

Citace od: Igorus kdy 27.08.2018, 11:54:12
Mezisklad Chairudo
Chairudo - ruské kolo, horské dráhy

Kdo plánuje uložit modely u mě na skladě prosím pište, sklad je přístupný po-pá během pracovní doby 6-14 a pak dle domluvy.
Vasyk modely vyzvedne cca 20-23 Září.


Citace od: samy405 kdy 31.08.2018, 07:43:59
Kamarádi :)
Trika budou ! :) nakonec trošinku jiná metoda a bude celé logo a na barvě trika nezáleží.
takže velikosti už mám a prosím o barvu trika a límeček nebo bez, u krku triko do V nebo obyč ?

Jedno triko bych zkusil, velikost L. Odkud budou? kvalita, cena...

díky
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Robbed

Citace od: samy405 kdy 31.08.2018, 07:43:59
Kamarádi :)

Trika budou ! :) nakonec trošinku jiná metoda a bude celé logo a na barvě trika nezáleží.
takže velikosti už mám a prosím o barvu trika a límeček nebo bez, u krku triko do V nebo obyč ?

Tak ideáln aby měli všici stejnou barvu ne ?
Žlutá mi přijde dobře výrazná, to bude na první pohled vidět, jak silná skupina jsme >:D.

Límeček může být, střih normální. Máme to zase psát do toho google dokumentu ?

danyboy

Taková historka k zasmání, breku. >:D
Podařilo se mi v registraci nevyplnit info o modelu a jediné, co jsem udělal, tak nahrál fotky. Vše jsem jinak vyřešil (legohause, krabice kiloware...). Před uzavřením registrace jsem ještě kontroloval, zda je vše v pořádku, vzhledem k nahraným fotografiím "ujištěn", že je vše vyplněno, jak má. Den po uzavření a následné opětovné kontrole jsem však na nevyplněnou registračku modelu přišel. Pustil jsem se do napsání omluvného emailu a dotazu, zda mohu dodatečně vyplnit. Uběhlo pár dní a tak jsem odeslal další, pak další a další email. Po dvaceti dnech ignorace jsem nalezl na fb kontakt, kde mi konečně odpověděli, že se omlouvají, ale bohužel můj model připsat nemohou... 3:) Tím nechci házet špínu na organizátory, aletřeba se tady najde někdo, kdo měl špatný den a zjistí, že v tom nebyl sám.  >:D


Chairudo

To znamená, že ti neudělají kartičku k modelu, nebo že pro tebe vůbec nebudou mít prostor?
Fotky jsi zaslal, tak by to mohlo projít ne?

Případně jaké máš rozměry modelu?
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

danyboy

#139
Citace od: Chairudo kdy 31.08.2018, 17:44:46
To znamená, že ti neudělají kartičku k modelu, nebo že pro tebe vůbec nebudou mít prostor?
Fotky jsi zaslal, tak by to mohlo projít ne?

Případně jaké máš rozměry modelu?

Napsali, že mi ho vůbec nevystaví, kvůli nedostatku místa. Model mám 1,9 x 1.1m. Psal jsem, zda bych třeba mohl mít s sebou menší model, ale spíše mě odbyli. :/

peki


danyboy


skywalker007

Citace od: Igorus kdy 27.08.2018, 11:54:12
S blížícím se termínem akce bych potřeboval od každého účastníka informaci, kde se bude vyzvedávat.

Bourání výstavy v Sedlčanech
Vasyk bude v neděli. Tedy do té doby to tam musí být připravené.

Mezisklad Vasyk
Vasyk - lodě
Igorus - pojekt friends

Mezisklad Igorus
Robkteryten - základna

Mezisklad Chairudo
Chairudo - ruské kolo, horské dráhy

Mezisklad Mirek
Mirek - vlaky
Robbed - Terminátor (?)

Mezisklad Mtron
Mtron - základna


Friends město
Micropolis
Vlaky
Lodě
Horská dráha
Krchov
Blacktron základna
Vila Tugendhat
Cafe Vagon
Vlaková stanice
Tatrovky
Kočár
Aztékové
Terminátor
Mtron základna
Polanka fest
Alternativní modely
Steampunk





Aztéky mohu postupně odvozit k Igorusovi,ale nevím jestli se tam vejdou.

Tomik

Citace od: samy405 kdy 31.08.2018, 07:43:59
Kamarádi :)

Trika budou ! :) nakonec trošinku jiná metoda a bude celé logo a na barvě trika nezáleží.
takže velikosti už mám a prosím o barvu trika a límeček nebo bez, u krku triko do V nebo obyč ?
Já bych byl taky pro tu žlutou barvu a klidně triko s límečkem. Vzal bych si 1 kus ve velikosti XXL, jak jsem psal do tabulky.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr


davroman

Citace od: samy405 kdy 31.08.2018, 07:43:59
Kamarádi :)

Trika budou ! :) nakonec trošinku jiná metoda a bude celé logo a na barvě trika nezáleží.
takže velikosti už mám a prosím o barvu trika a límeček nebo bez, u krku triko do V nebo obyč ?

Co se týče cesty - dejme si někde slet a můžem jet jako "kolona" moje trasa směr k Vám Ostrava,Olomouc,(2 varianty - a) Brno,Praha , b) Pardubice,Hradec) tak můžu posbírat cestou lidi ...

kdyby to šlo, naskočil bych v HK, jinak přijedu do Prahy   ;)
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

samy405

Citace od: Igorus kdy 31.08.2018, 09:05:30
Citace od: samy405 kdy 31.08.2018, 07:43:59
Kamarádi :)

Trika budou ! :) nakonec trošinku jiná metoda a bude celé logo a na barvě trika nezáleží.
takže velikosti už mám a prosím o barvu trika a límeček nebo bez, u krku triko do V nebo obyč ?

Co se týče cesty - dejme si někde slet a můžem jet jako "kolona" moje trasa směr k Vám Ostrava,Olomouc,(2 varianty - a) Brno,Praha , b) Pardubice,Hradec) tak můžu posbírat cestou lidi ...

Jedno černé s límečkem prosím. Barva loga bude odpovídat kostkařkému? Kdyby ne tak prosím ne žádnou neonovou divočinu  >:D

logo je kostařské :) v barvách jak mi bylo doručeno :) do tabulky mi to napište kdo chce něco jiného než klasiku :)

samy405

Citace od: Chairudo kdy 31.08.2018, 10:06:36
Citace od: Igorus kdy 27.08.2018, 11:54:12
Mezisklad Chairudo
Chairudo - ruské kolo, horské dráhy

Kdo plánuje uložit modely u mě na skladě prosím pište, sklad je přístupný po-pá během pracovní doby 6-14 a pak dle domluvy.
Vasyk modely vyzvedne cca 20-23 Září.


Citace od: samy405 kdy 31.08.2018, 07:43:59
Kamarádi :)
Trika budou ! :) nakonec trošinku jiná metoda a bude celé logo a na barvě trika nezáleží.
takže velikosti už mám a prosím o barvu trika a límeček nebo bez, u krku triko do V nebo obyč ?

Jedno triko bych zkusil, velikost L. Odkud budou? kvalita, cena...

díky

Cena trika do 200kč/ks se vším :) (triko,"potisk") . 100%bavlna triko určeno pro práci :)

samy405

Citace od: Robbed kdy 31.08.2018, 15:02:52
Citace od: samy405 kdy 31.08.2018, 07:43:59
Kamarádi :)

Trika budou ! :) nakonec trošinku jiná metoda a bude celé logo a na barvě trika nezáleží.
takže velikosti už mám a prosím o barvu trika a límeček nebo bez, u krku triko do V nebo obyč ?

Tak ideáln aby měli všici stejnou barvu ne ?
Žlutá mi přijde dobře výrazná, to bude na první pohled vidět, jak silná skupina jsme >:D.

Límeček může být, střih normální. Máme to zase psát do toho google dokumentu ?

Bylo by to fajn :) protože když je to napsané v jednom dokumentu tak se tam dělá blbě chyba :)
logo bude na bílém podkladu díky náročnosti a překladů barev ... (snad mi nekecali :) . Sám toto nevyrobím tak aby to bylo super tak to nechávám tvořit ale jen to logo zbytek už jde po mojí ose :) )

Barvu se dohodněte (lze i více barev jen se budu držet striktně tabulky co tady byla vytvořena - chci předejít nedopatřením)

samy405

Citace od: Igorus kdy 31.08.2018, 09:01:32
Vzhledem k blížícímu se termínu zde jsou další informace:

Rozdělení do vozů / chalup

Skupina A
Řidič: Mirek
Spolucestující: Peki, Igorus, Mtron, Daniel
Ubytování s Vasyk (dorazí s dodávkou)


Skupina B
Řidička: Sihaja
Spolucestující: Hačislav, Robkteryten, Bruno
Ubytování s Robbed, Robbed +1 (dorazí po vlastní ose)


Skupina C
Řidič: Samy
Spolucestující: Chairudo, Eda, Skywallker, Danyboy, Tomik, Davroman
Ubytování s Jardal (dorazí po vlastní ose)

Komunikaci ohledně vyzvedávání ať si řeší řidiči se svojí posádkou dle potřeby zde či přes SZ

Eda + Skywallker nevím jak kontaktovat (Eda nejde napsat SZ a to samé i Skywallker)