(Vlastní) Nordic middle age village

Založil Daniel, 24.02.2018, 18:21:26

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Daniel

Již před delší dobou jsem začal stavět severskou vesničku. Tady je foto verze, kterou jsem měl na výstavě LEGO World Copenhagen 15-18.2.2018.
Jako vždy jsem před výstavou spěchal, takže není vše doladěno, jak by mělo být, ale snad mi to odpustíte ;). Vesničku mám v plánu dostavovat a zvětšovat, takže snad ještě bude nějaká další verze na jiné výstavě... :).

Zde odkaz na fotky z výstavy (děkuji Chairudovi za fotodokumentaci):
https://www.flickr.com/photos/153635740@N04/albums/72157664055680157/with/39563833985/




matka

Paní na Žlutém hradě

milanv

Tak tohle je srdcovka! Tohle je pro mě "to lego": nádherný svět minifigů se spoustou detailů, tady navíc z toho dýchá opravdu to severské čaro. Chtělo by to ještě víc fotek nebo spíš někde si prohlédnout naživo. Jak říkal už kdysi pan Nový v Takové normální rodince: "Víte, to by se muselo vidět..." Tak kdy, kde? :)
Pán na Žlutém hradě

šipka

Libovka, co dodat, snad jen čekat na rozšíření  ;) a hlavně se těším, až to zřím naživo!

Aki


richchie


Ryxe

Moc pěkný model, i když u Tebe se není čemu divit ;). Tvůj stavební styl se mi hodně líbí a moc se těším, až to uvidím na živo.

Numido

Nádherná práce! Ty detaily architektury jsou opravdu autentický.

pitris47


Daniel

Díky, díky, díky :).
K vidění určitě bude na nějaké výstavě (jen zatím nevím kdy a kde). Jak jsem psal - je v plánu rozšiřovat a snad i zlepšovat ;).

Igorus

Jedním slovem paráda. Více slovy nádherné, kompaktní, propracované, detailní!

Kuba

Krasa...

Libi se mi prace s vodou a znazorneni hloubek.

Daniel

Hoši, ještě jednou díky :-).

Citace od: Kuba kdy 28.02.2018, 10:46:45
Libi se mi prace s vodou a znazorneni hloubek.
No to už u zahraničních staveb (a tuším i zde na Kostkách) frčí celkem dlouho, takže v tom jsem asi žádnou převratnou díru do světa neudělal :D. Naopak je to celkem materiálově náročné a při plánovaném napojení na jiný MOC (jiného stavitele) je to celkem problém...

peki

Každopádně coby vlakaři a staviteli kolejišť mi to otevřelo oči  >:D 
K MOC není co dodat kdo umí ten umí.