Festival Kostek Jičín 24.-26.3.

Založil danyboy, 01.03.2023, 17:05:24

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

danyboy

Přítelkyně se domluvila s vedením 1. ZŠ 17. listopadu v Jičíně na malé výstavě na termín 24.-26.3.2023. Je to sice hodně narychlo, ale kdyby měl někdo z lokálních Afolů, případně z blízkého okolí chuť se přidat, tak budeme rádi. :) Samozřejmostí by bylo nějaké občerstvení během výstavy, příspěvek na cestu, pro pro ty, co by to měli z daleka, tak eventuálně ubytování.




účastníci:

Danyboy
Kuba
Bombero
pifík
Mattes_CS
HD
Robkteryten
Znouzecnost


Kuba

Osobně nevyjde, ale jak už jsme se bavili v Soběšovicich, tak ti mohu zapůjčit to co jsem měl tam (dernierove modely bitva a egypt). I synové mozaiky Tlapky a Mimoňe.

danyboy

plakát

pifik

Mám volno, vezmu bludiště, můžu vzít domečky a železniční dioráma. Matthes_CS se ozve. Nocleh si nebude třeba.

Matthes_CS

Můžu nabídnout kolejiště - ale jen jako statický model, bez ježdění
rozměry 300 x 80 cm, delší hranou k lidem

Mozaiky
4 kusy (jedna - s majákem, je v rekonstrukci a nevím, jestli se stihne), na stojanu, prostor asi 100 x 100 cm na zemi

HD

Budou k dispozici zábrany ze židliček? Je potřeba mít výstavku interaktivní, anebo stačí i statické modely?

Píšu si do kalendáře.
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

danyboy

Citace od: HD kdy 04.03.2023, 15:14:38Budou k dispozici zábrany ze židliček? Je potřeba mít výstavku interaktivní, anebo stačí i statické modely?

Píšu si do kalendáře.

Ahoj, židličky budou. Byli bychom rádi za něco interaktivního, ale samozřejmě není to povinností. :) Napiš mi prosím ideálně do SZ, co bys rád vystavil a rozměry. Bude to opravdu menší výstava, vypadá to, že jsme už na hranici kapacity, tak budu muset všechno, co se rozměru týče napočítat.

znouzectnost

Ahoj,
vezmu rakety a vesmír tak 400 - 500 na délku.

peki

Přidáno do globálního katalogu.
odkaz

Robkteryten

Díky za možnost zúčastnit se této pohodové akcičky, byť jen na chviličku.
Jen tak dál!

HD

Díky za super akci, po velkých výstavách jsem si (počtem vystavovatelů) menší výstavu moc užil.
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

danyboy

#11
Ahoj, moc děkujeme za mě a Dominiku všem vystavovatelům, rodičům, kamarádům, zkrátka všem, co se na akce podíleli. :)  Troufám si říci, že akce proběhla v pohodovém a klidném duchu, bez nějakých komplikací. :)  Vedení školy bylo spokojeno, příští rok bychom si to zase rádi zopakovali.  8)

Matthes_CS

Povedená akce, rádi jsme se s tátou zúčastnili a jestli bude i příští rok, tak se zase rádi zúčastníme :)

Fotky na flickru:
https://www.flickr.com/photos/matthes_cs/albums/72177720307053428

peki

Citace od: danyboy kdy 27.03.2023, 15:38:08Ahoj, moc děkujeme za mě a Dominiku všem vystavovatelům, rodičům, kamarádům, zkrátka všem, co se na akce podíleli. :)  Troufám si říci, že akce proběhla v pohodovém a klidném duchu, bez nějakých komplikací. :) Návštěvnost byla krásných 1500 návštěvníků. Vedení školy bylo spokojeno, příští rok bychom si to zase rádi zopakovali.  8)

Supr. Prosím tedy o nějaké souhrnné info koik AFOLů, kolik lidí.Použitý materiál kostek NE/ANO jaký). Link na fotky atd. Ať to do hlášení nemusím lovit po vlákně.

U plakátů platí to co pro ostatní, je potřeba si to nechat dopředu schválit od LEGO přes peki (chybí logo kostek atd.).

peki

Je někde vlákno na akci v roce 2024 (10-11.2)? Chci na dí dát (mimo jiné) odkaz na hlavní stránku
Díky

Lukáš Brejcha

Zdravím rádi se k vám připojíme a rádi předvedeme naše kolejiště.