Diskuse o stavebnicích > Věrné modely (Model Team)

(Vlastní) Titanic

(1/1)

KLF:
Model Titanicu v meritku LEGO Promotional Ferries.

Jindroush:
Líbí se mi dost, jen ta příď ve mě nechává takový rozpačitý dojem, je moc hranatá, trošku moc oldschool na dnešní dobu  ;)

Co použít nějaký wedge a vpředu pak slope 75 inverted?
A možná kousek prodloužit ty komíny, nebo zvětšit žlutou část na úkor černé, aspoň podle těhle fotek to tak vypadá (neměřil jsem, subjektivní dojem)

http://nsonline.com/titanic/images/titanic.jpg
http://www.bestreadguide.com/daytonabeach/images/012803/titanic.jpg
http://www.fatherbrowne.com/IMAGES/Titanic/TitanicGallery1.htm

Ještě jsem našel jednu velmi zajímavou stránku
http://www.abratis.de/sources/pictures/blue.html
http://www.titanic-model.com/

A DAT je jako kde?   8)

KLF:
Heh... Jindroushi... ;) urcite sa ten model da vylepsit - dole pripajam .DAT, ale ked som to robil nemal som k dispozicii tolko materialov o Titanicu. A chcel som aby to bolo v mierke k trajektom od LEGA, ktore mam doma. Aspon ako-tak v mierke. Podla materialov, ktore som mal mi to vychadzalo takto... Ten predok som spravil hranaty, lebo neviem si dost dobre predstavit iny diel, ktory by zodpovedal prednej casti Titanicu. ;)

Rob:
Monstr...

Jak dlouho jsi to CADil??

.... jo ta vlajka je fakt cool ;)

KLF:
Ja CADim vacsinou viac veci naraz. Takze neviem Ti presne povedat kolko mi to zabralo. Ale robil som na tom trochu dlhsie. ;) Ved mam este par veci v zalohe, co sem vypustim, len to musim zrenderovat... ;/
No a ta vlajka - heh - to je tam symbolicky, samozrejme ak by som si ten model postavil (co raz chcem), bola by tam britska vlajka.

Navigace

[0] Seznam témat

Přejít na plnou verzi