(vlastní) Hummer

Založil Ondrej, 19.09.2008, 15:58:01

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jaký název umístit na korbu?

Hasiči
NYFD
SFFD
LAFD
Jiné (napsat jaké do diskuze)

Ondrej

Posílám foto Hasíčů s korbou a detail nápisu.

jakpet

trochu atypický, že děláš auto z USA, kterejch je v čr naprostý minimum, myslim, že jediná insituce, která je používá je Vojenská policie, ale o to to bude zajímavější >:D >:D já bych tam napsal Fire Dept

Ondrej

Taky jsem přemýšlel nad NYFD LAFD a tak, ale jsme v Český republice proto Hasiči, název je to do výroby těžší no. Třeba jednou budeme potkávat hasičské Hummery, ale to je utopie. Podle originálu co jsem to dělal by to měla být cisterna, vzhledem k tomu, že objem asi nebude největší plus posádka jenom 2 hasiči by mi přišla koupě zbytečná, kdybych to srovnával třeba s Tatrou.

MwK

Ako vidím,tvoríš ďalšie pekné dielo!
Ale nedá mi nezopakovať už raz povedané,hasiči tam nepasnú,proste Hummer a český nápis?
Brrr vôbec to nejde do oka... :P

Inak fajn.

K téme utopie,možné je všetko,aj to že niekto nakúpy tak veľké a zbytočné autá do výbavy hasičov. ;D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Ondrej

Přidávám fotky přední nápravy. Je odpružená 4 pružinami a zatáčení je použité z http://peeron.com/inv/sets/8386-1 . Motorizované M motorem.

Shmade

Teprve v reálu vyjde najevo jakej je to kolos. Jsem rád, že si ho na závody donesl. :)

Ondrej

Citace od: Shmade kdy 23.03.2009, 01:05:31
Teprve v reálu vyjde najevo jakej je to kolos. Jsem rád, že si ho na závody donesl. :)

Přinesu ho i na další akci jestli na něm bude něco novýho.

Ondra

Plánuješ také udělat policejní verzi ?Například jako z filmu demolition man http://imcdb.org/vehicle_6401-Hummer-H1-SUT.html ?

peter

Citace od: Ondrej kdy 24.03.2009, 21:14:22Přinesu ho i na další akci jestli na něm bude něco novýho.

Další akcí je venkovní Rally. Takže ho trochu zmotorizuj a zajedem ho při závodě ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.