Obecné > Admin

Nástroj na automatické vytvoření odkazů pro psaní příspěvků

(1/3) > >>

Lomax:
Protože už mě nebavilo (jsem línej) neustále při psaní příspěvků vyrábět z čísel setů odkazy na Lugnet (např. 4886), vytvořil jsem tohle. Třeba to shledáte užitečným. :)

Edit: ne "při psaní příspěvků", ale "pro...".

Micho:
Takže skúsil som a tu je výsledok:

Skúšovný text: Môj najobľúbenejší set je Bonanza 4886. Ako vláčikár nedopustím ani na SantaFe a to: 10020, 10022, 10025 a 10133. 100% doporučujem aj Metroliner 4558. Škoda, že som objavil Lego až v mojich 35 rokoch.

Vyzerá to super. Tých 100% ho dostalo a bolo by super tam dať aj 5 miestne kódy. Ja používam aj zvýraznenie boldom, aby odkazy hneď upútali. To by nebolo tiež možno zlé tam dať.

Ale fakt úžasná pomôcka.  8)

Lomax:

--- Citace: Micho  02.08.2005, 18:54:07 ---Tých 100% ho dostalo a bolo by super tam dať aj 5 miestne kódy.

--- Konce citace ---

No jo, jak jsem jen mohl zapomenout na pěticiferné kódy? ;) Opraveno i to procento:

Skúšovný text: Môj najobľúbenejší set je Bonanza 4886. Ako vláčikár nedopustím ani na SantaFe a to: 10020, 10022, 10025 a 10133. 100% doporučujem aj Metroliner 4558. Škoda, že som objavil Lego až v mojich 35 rokoch.

--- Citace: Micho  02.08.2005, 18:54:07 ---Ja používam aj zvýraznenie boldom, aby odkazy hneď upútali. To by nebolo tiež možno zlé tam dať.

--- Konce citace ---

Taky mě štve, jak jsou tady odkazy špatně vidět, už jsem to i s Jindroushem konzultoval, ale HTML kód fóra je takový, že se s tím nedá nic dělat. A dohánět to boldem mi přijde šíleně nesystémové, to snad radši předefinuju šablony pro SMF. ;)

Micho:
Tak to je super. Vďaka za všetkých. To riadne zrýchli písanie príspevkov.  Mňa to vždy zdržiavalo,  programátorského neznalca, urobiť tie odkazy.  8)

Tie boldy som nevedel, že to nie je také jednoduché ... My predajcovia si vždy niečo vymyslíme a technici aby to riešili ... ;D

Lomax:

--- Citace: Micho  02.08.2005, 19:16:12 ---Tie boldy som nevedel, že to nie je také jednoduché ...

--- Konce citace ---

Néé, to ne že by nebylo jednoduché (v tom mém skriptu udělat i bold), mně se jen nechce.  >:D

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi