Lugbulk 2012 SPACE a SW

Založil peki, 13.12.2011, 11:54:45

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Daniel

Já se tady asi taky přiživím více, než v mé domovské sekci C&P ;D. Pokud budou slušné ceny, tak bych si vzal ze Space: 1, 4, 5, 8, 11 a případně 13ku z těch pod čarou...

S.t.a.l.k.e.r.

Tieto diely by mohli byt presunute do sekcie Ostatní:
12. Tile 8 x 16 with Bottom Tubes - DkStone
13. Tile, Modified 1 x 2 Grille with Bottom Groove / Lip - DkStone
17. Cylinder Half 2 x 4 x 5 with 1 x 2 cutout - TrLtBlue

Zo zvysnych dielov by som hlasoval za:
16. Plate 4 x 8 - DkStone
18. Brick 2 x 2 x 3 - DkStone
19. Tile 2 x 2 with Groove - Tan

Cavelon

Rozhodol som sa urobiť tabuľku ako pre sekcie Town a Trains (dole treba kliknúť na zošit Space & SW): click! :D

Snažil som sa tam zahrnúť všetko, o čom sa tu diskutovalo, ale už mi z toho trochu hrabe, takže som mohol aj na niečo zabudnúť. Ak som zabudol, napíšte mi a ja to tam doložím.

Môžete mi posielať ako PM predstavy o Vašom predbežnom nákupe vo formáte Space-nick=riadok/počet_lotov,riadok/počet_lotov,...,riadok/počet_lotov.
Príklad: Space-Cavelon=9/30,11/4.
Ja to tam nasáčkujem a uvidíme, čo z toho vypadne.  ;)

Námety na zdokonalenie tabuľky diskutujte tu verejne!

Ešte zopár poznámok:
- 90498 DBG Tile 8 x 16 je v sekcii Town
- 6082 DBG BURP je v sekcii Town

peki

Info k registraci do lugbulku 2012 zde

S.t.a.l.k.e.r.

Diskusia k dielom v tejto sekcii skoncila? Stale caka na nominaciu 5 dielov.

Robbed

Modifikoval jsem seznam v prvním příspěvku, aby zahrnoval i údaje z Cavelonova dokumentu.

STARHAWK

#66
Tak som si konecne nasiel cas a poslal do Cavelonovho excelu svoje diely. Som teda zvedavi ako to ovplivni poradie. Daval som hlavn tie, ktore su priorita pre mna. K ostatnym co sa tam dostanu sa iba prizivim podla ceny a limitu. Limit si dam tak 400E. Dufam ze vysledne ceny budu este nizsie ako su tie AVG v dokumente aby som si mohol objednat aj navyse z kazdeho rozku trosku :) popri dieloch ktore chcem prioritne.

peki

Přípomínám  ;D

1) Registrace do Lugbulku 2012 (nutno VŠICHNI zaregistrovat do 14.1.2012) zde:

http://www.lefa.cz/LEGO/lugbulk/lb_formLogin.php

--------------------------------------------------------------------------------------------
kolonka při registraci LEGO ID je nepovinná, je pouze pro ty, kteří ho mají   
---------------------------------------------------------------------------------------------

Pokud nechcete kupovat žádné kostky svojí registrací, podpoříte navýšením limitu ostatní stavitele/vystavovatele a tím přímo podpoříte pořádání nějaké výstavy kostek.org v budoucnu.

Registrování mohou být účastnici kteří mají zaregistrován účet na kostkách nejpozději k 1.10.2011. Dále je zapotřebí mít vyplněn v profilu věk. Lego požaduje osoby starší 16 let a více. V případě mladší osoby je výjimka možná pouze u vystavovatele viz info C32 výše.

Všem registrovaným děkujeme

Chairudo

Citace od: Robbed kdy 16.12.2011, 11:59:54
Co nějaké bricky ?

3004 Dark Bluish Gray Brick 1 x 2

tento dílek bych také moc rád vzal jestli bude místo
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Robbed

Pomalu bych to viděl na finální seznam, nebo má někdo ještě zájem o nějaké dílky (konkrétně dílky 16-19) ?



Citace od: Chairudo kdy 08.01.2012, 22:13:33
Citace od: Robbed kdy 16.12.2011, 11:59:54
3004 Dark Bluish Gray Brick 1 x 2

tento dílek bych také moc rád vzal jestli bude místo

Tyhle jsem přesunul do kategorie ostatní

peki


Robbed

#71
Neměl by někdo zájem o 40 LBG tile 6x6 ? když tak SZ.