Koniec library.brickshelf.com

Založil myth, 07.06.2005, 09:28:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

myth

Pred chvíľou so si chcel pozrieť nejaké staršie katalógy na library.brickshelf.com a zistil som nemilú skutočnosť - všetky inštrukcie a katalógy sú preč :'( . Stratili hlavného sponzora. Bohvie kedy nájdu nového a znova to hodia na web.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Jindroush

Duplicita, šlo to před nedávnem tady:
http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=736.0

Jinak mám (snad) kompletní mirror, jsou toho 2 DVD, ještě dodělám html navigaci a thumbnaily. Bude mít někdo zájem? Budu chtít cca 200 včetně (českého) poštovného. Každý, kdo napíše, že jsem vydřiduch, má povinnost nabídnout totéž za poloviční cenu  8)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Micho

Ja mám určite záujem, len sťahovanie a organizácia systému by zrejme trvala riadny čas. Aspoň nie som taký počítačiar ako niektorý z Vás, takže netuším, či a sa takéto veci dajú stiahnúť nejak "masovo". Ja som si sťahoval obrázok po obrázku, mám hlavne vlaky, ale aj to chcelo kopec času.

Za tú cenu je to ako zadarmo. V pohode. Keď to bude hotové J., daj vedieť.  ;)

myth

Citace od: Jindroush kdy 07.06.2005, 10:10:55
Duplicita, šlo to před nedávnem tady:
http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=736.0

Sorry, nevšimol som si to. Kľudne tento thread zmaž, keď chceš.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

cembry

Tak já to teda beru, šéfe!  :) Za 200,- Kč je to super cena!

Jindroush

#5
Tuto diskusi prozatím zamykám. Poučné téma Jak dostat ban je v diskusi Admin.

Až budou DVD hotovy, dám oznámení do soukromé inzerce.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Jindroush

Tak jsem právě četl na Lugnetu, že návody a katalogy budou nově hostovány na peeron.com, takže je třeba chvíli počkat, než pro to napíšou interface.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Jindroush

Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

KLF

To je zrejme ta ista databaza ako bola na Brickshelfe, nie ? Lebo novsie sety tam nie su. 10000s tam nie je nic. Zrejme v sulade s pravom LEGA. HCC ma asi viac navodov, nie ?
Terminated.

Colonel32

jak to, ze se nesmi hostovat navody novejsi, nez rok 2000?

KLF

No ja som svojho casu na Lugnete cital tak, ze sa nesmu zverejnovat navody novsie ako 3 roky. Tak neviem... Ale Peeron tam ma aj tak len do 2001.
Terminated.

Jindroush

Určitě jsou to soubory z Brickshelfu, dohodli se.
Chyběj PDF a některý další návody.
Je to jen do roku 2001, protože se mi zdá, že to Kevin Loch (majitel Brickshelfu) aktivně udržoval do roku 2003 a pak na to házel bobek.

Takže bych chvíli počkal, až se to trochu zajede, podle mě by to do roku 2003 rozšířit mohli. Jinak tedy samozřejmě Brickfactory (HCC).
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

GNOSIS

Ctěl bych se jen zeptat Jindroushe jak to vypadá s tím 2 DVD.

Jindroush

Vypadá to nalevačku  :-\
Bohužel jsem pracovně/rodinně natolik vytížený, že nestíhám pomalu číst fórum, natož pak něco plodit. Uvidím, zda mezi svátkama zbude chvíle času.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Dejv

Ja uz na Brickfactory chodim celkem dlouho, je to prehledny, ikdyz tam nejsou nektere nejnovejsi navody.. Ale nemohu si stezovat

J_BOB

njn ale zase je to lepsie v jednom PDF ako na niekolkych jpg...
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

TomG

No ale takove PDFko ti obcas dokaze hezky rozhazet prohlizec a nez se nacte tak to trva vyrazne dele, navic stejne potrebujes videt naraz jen jeden konkretni obrazek, kdyz neco stavis.
Only the best can survive.

J_BOB

tak prakticky...stavias podla navodu v jpg. urputilo hladas kocky a v tom ti spadne net a dalsie strany nejdu nacitat. PDF - neni problem :) ale inak je to vacsinou jedno.
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Aki

Citace od: J_BOB kdy 02.12.2005, 22:58:04
tak prakticky...stavias podla navodu v jpg. urputilo hladas kocky a v tom ti spadne net a dalsie strany nejdu nacitat.
Proto si to předem postahuji do počítače - tam už ani net nemám, tak nemá co padat a problém s načítáním nemám.
Tedy, také dávám přednost JPG. Než se mi načte PDF tak si dám večeři i se zákuskem a ještě stihnu kafe.

J_BOB

mno pri PDF je menej prace zo stahovaim...jedine ze by na HCC mali tukatko v style stahnut vsetko...
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Cavelon

Celý adresár s obrázkami sa dá veľmi jednoducho stiahnúť pomocou ftp protokolu z ftp.hobby.nl. Sú to tie isté obrázky, čo Ti prezerač načítava z HCC.

Dejv

to je šikovny.. ja si ale vetsinou vybiram, ktere obrazky z navodu si stahnu,
nektere lze vynechat...