SK: zlavy, akcie a sutaze

Založil STARHAWK, 12.03.2006, 15:59:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Filipkod

Nech vás lego sprevádza !

STARHAWK

#121
po nasom nalete so Stalkerom v Tescu nakamennom uz ostali len 2 plazove domceky, velkych tan domcekov za 30 Eur jetam > 10 ks zatial

Avion uz nema Orgsku lod - jedinu som zobral, aj ked to nebol 50% ale hodi sa mi na piratske lode
inak nic ina ako uz vyssie uviedol Stalker tam v zlave nie je

Tu u nas v Tescu este stale 3ks zlteho zeriavu ako som uviedol ja v zozname, je to nizsia cena ako v Tescu na kamennom

EDIT 9.1. : Zeriav uz je v TT vypredany, uz ani SW battlepacky

Filipkod

ZV METRO zľava 50% na 7748 iné legá nemajú
Nech vás lego sprevádza !

MwK

Citace od: Filipkod kdy 09.01.2010, 16:17:10
ZV METRO zľava 50% na 7748 iné legá nemajú
Kedy si tam bol? Veď minulí týždeň nemali nič... >:(

A inak díky za tip na Alltoys v BA, Indy je už doma a aby mu nebolo smutno som si aj PC hru Indyho prikúpil... ;D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

duro

11.1. o 12:00  TESCO Kamenne namestie Bratislava :

6754 Creator dom 7738  zlava 50% zostalo 5 ks
6191+6192+6193 Creator hrad, hasic a pirat zlava 50% este vela kusov
Creator kyblik zlava 50%  vela kusov
nejake DUPLO nakladak? alebo kamion? zlava 50%

podarilo sa mi kupit CITY policajny kamion bez cenovky s 50% zlavou posledny kus


Filipkod

#125
Citace od: MwK kdy 09.01.2010, 17:58:35
Citace od: Filipkod kdy 09.01.2010, 16:17:10
ZV METRO zľava 50% na 7748 iné legá nemajú
Kedy si tam bol? Veď minulí týždeň nemali nič... >:(

A inak díky za tip na Alltoys v BA, Indy je už doma a aby mu nebolo smutno som si aj PC hru Indyho prikúpil... ;D
tak ho asi predali bol pri plyšákoch 1ks 48% zľava ..
no boli 2 ale jeden so si kúpil  :)
Nech vás lego sprevádza !

killco

Dnes som len tak zo zvedavosti mrkol opäť do Hypernovy (LM) a Indyho 7682 tam stále mali 2 kusy od pred vianoc. Cena však už bola iba 13.99€, takže po mojej návšteve ostal posledný kus, aj ten však už nejaký dobrák rozbalil. Sáčky tam však boli oba a plán tiež. Nemá niekto záujem ;D.

Pepe

Tesco Kosice, stav 14.1.2010 17:30   Walker 7671 - 3 kusy, zlava 50%, aktualna cena 27.50 eur

STARHAWK

Aktuality:

Tesco Trnava - vsetky zlavy vybrakovane, v regaloch lep par noviniek, ziadne zlavy

Tesco BA Zlate Piesky - vsetky zlavy vybrakovane, v regaloch lep par noviniek, ziadne zlavy

Carefoure BA Polus - 30% zlavy uz nie su, vsetko na povodnych katalog cenach, tusim len velky Castle Hrad bol o 10Eur zlacneny, novinky na r 2010 v hojnom pocte a SU NOVE KATALOGY a je ich tam cela kopa zatial.


tak som zvedavy ci bude este nejaka vlna ziliav alebo je to uz vsetko

Octan Creator

Tesco Košice (Staré mesto)
pred asi dvoma tyzdnami tam boli 50% zlavy na lego a vypredalo sa skoro uplne vsetko, ale pred par dnami tam pribudli nejake sety, na ktore platia tiez tieto zlavy,...
Sety sa rychlo vypredavaju, tazke ostali tam uz iba nejake tie mensie sety, ktore pribudli vo vacsom mnozstve...  :-\

5o

Ja po včerajšej návšteve len doplním cenu 20,99 Euro. Počet kusov zostáva.
Preto lebo Lego...

killco

To isté aj v Kaufland LM a RK. Akurát v LM som kúpil aj posledný kus 4540320 (375 kociek) za 4.3€ ;D

duro

Dnes o 13:00  TESCO Kamenne namestie Bratislava :

6752 Creator  Hasicske auto velke  27 EUR zlava 50%  zostalo 2 ks
8260 Technic   Traktor maly            5,5 EUR zlava 50%  zostalo 5 ks
7638 City        Odtahovacie auto   6,5 EUR zlava 50%  zostalo 4 ks


5o

V dnešnom Novom Čase je na 5-tej strane kupón na zľavu 4E pri zakúpení tovaru nad 20 E v Tescu do 28.2.
Odhliadnuc od cien v TS, kto mi dá za 0,45 E síce smiešnych 3,55 E, ale nech je aspoň zábava s bulvárom.
Preto lebo Lego...

Anatyt

Bol som sa tam dnes pozrieť, ale nič moc tie ceny. Až sa divím, že sa im darí prežiť v centre mesta. :)

S.t.a.l.k.e.r.

BA Avion
Alltoys - v akcii už len 7747 Wind turbine transport - 39,98 € a 8157 F1 - 79,99 €. Katalógy sú preč.

Dráčik - v kútiku zlacnených setov je vlak 7897 za 87,99 €, popis: chýba strecha na stredný vagón.

peaso

#136
Podľa aktualneho letaku Tesco platneho od 17.3. do 30.3. maju set 3222 Helikopteru s limuzinou za 16,69 €

EDIT: Tesco Lamač a Kamenné námestie má ešte stále zásobu niekoľkých desiatok kusov.

SkiFi

lego 7685 maju v carefoure v Poluse za 15 Eur 50% zlava - to je ten velky pasovy buldozer.

STARHAWK

v Tescu som si vsimol aktualne SW BattlePacky (Hoth) za 12,90 a na Kamennom som dostal kupon (za nejaky mensi nakup) na zlavu 4E pri nakupe nad 20E (do coho spadaju 2 battlepacky)

Frco

Nevie niekto, ci su minifigovia na predaj aj na Kamennom Namesti, resp. v Tesco Lamac?

5o

Mal som šťastie na Obchodnej dostali iba 1 ks, tak som ho zobral. A to som išiel len tak náhodou okolo...
Preto lebo Lego...

hal1aeetus

Citace od: pecco kdy 21.06.2010, 15:56:36
3221 LEGO Truck, Dráčik, rozprávková cena 16,99 €
No super, a ani ho netreba voziť z vonku ..

peaso

Dráčik v Starom Meste na Laurinskej - 3221 este jeden kus ;)

5o

Myslím, že ich začínajú rozvážať, cestou domov som sa stavil v Pezinku a tu mali dostať 10 ks. Boli v regále pri pokladni, ale boli za sebou a koľko ich tam naozaj bolo, nebolo vôbec vidieť.
Preto lebo Lego...

Micho

#144
Volal som do 2 Dráčikov v Košiciach (spolu ich je v Košiciach 5), už ich vidia v PC, ale ešte nemajú na sklade, zajtra im dôjde tovar, od štvrtku budú k dispozícií. Akciová cena Lego Truck 3221 pri karte Dráčik - 16,99€.

Majú to aj v katalógu na zadnej strane, prikladám výrez (kamión je úplne dole):
http://www.panoic.sk/ekatalogy/dracik_sk.htm

5o

Citace od: 5o kdy 22.06.2010, 16:04:24
Myslím, že ich začínajú rozvážať, cestou domov som sa stavil v Pezinku a tu mali dostať 10 ks. Boli v regále pri pokladni, ale boli za sebou a koľko ich tam naozaj bolo, nebolo vôbec vidieť.
Dráčik na Obchodnej dnes poobede vlastnil 4 ks 3221. Ja som nebral ani jeden a koľko ich tam ešte bude netuším. Ale som rád, že vôbec sú.
Preto lebo Lego...

STARHAWK

Vcera som mal cestu do Polusu - Carefoure
maju zlavy 20% na rozne minulorocne sety (nejaky zoznam skusim napisat vecer)

dado

zlava je aj v carrefoure v Petrzalke. Tento tyzden je akcia. Pri nakupe po 19.00 hod nad urcitu ciastku(tusim 16.66) dostanete kupon v hodnote 1.66 Eur. Vyber je ale mensi ako v Poluse. V poluse zase dostanete kupon v hodnote 3.32 pri nakupe cez vikend nad 33 Eur.

dado

caute, trosku offtopic ale v Poluse som videl aj dost katalogov na druhy polrok. Bolo to minuly tyzden takze negarantujem ze tam este su.

Anatyt

Tak som bol dnes v oboch Carrefouroch, v oboch All Toysoch, s Tescu Kamenné, v Tescu Petržalka a nikde žiadny katalóg.