(cizí) vila

Založil blackrabbit, 17.08.2007, 15:33:12

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

blackrabbit

Při brouzdání na brickshelfu jsem našel vilu , zaujalo mě jak uprostřed vily teče řeka či co dále interiér a mnoho dalšího. I ta dlažba neni špatná  ... No řekněte není nádherná ??  :o  :) http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=124547

Hansel

Brrr!
Od tohoto autora se tu již nějaké docela povedené stavby objevily, tato je suverénně nejhorší. Nejsou tam až na několik detailů a jednu střechu ani žádné přitažlivé stavební techniky.
Samotný dům je přinejmenším nablblý.
Pokud se ti líbí vodoádv domě, doporučuji Fallingwater 8)

On je i na Brickshelfu :o
Fallingwater 1
Fallingwater 2
Mé dílo se rozrostlo o další kus.
I když mírně infantilní :)

LiBorec

Presne tak,není to necim az tak zajímavé,az na slusnou monstroznost,moc se mi to nelíbí :P

lsdage

Me se zase vila libi.
Mozna to neni zadny architektonicky skvost, ale barevne i stavene se mi to libi.

***Banana.com

Citace od: Hansel kdy 17.08.2007, 18:14:12
Brrr!
Od tohoto autora se tu již nějaké docela povedené stavby objevily, tato je suverénně nejhorší. Nejsou tam až na několik detailů a jednu střechu ani žádné přitažlivé stavební techniky.
Samotný dům je přinejmenším nablblý.
Pokud se ti líbí vodoádv domě, doporučuji Fallingwater 8)

On je i na Brickshelfu :o
Fallingwater 1
Fallingwater 2

Uff..to ta vila je tedy mnohem hezčí, tyhle krychle, co jsi linkoval, v tom bych tedy bydlet nechtěl. Architektonicky je to možná čistý styl, ale moc strohý..... :-\

Hansel

Citace od: banana.com kdy 17.08.2007, 20:14:49
Citace od: Hansel kdy 17.08.2007, 18:14:12
Brrr!
Od tohoto autora se tu již nějaké docela povedené stavby objevily, tato je suverénně nejhorší. Nejsou tam až na několik detailů a jednu střechu ani žádné přitažlivé stavební techniky.
Samotný dům je přinejmenším nablblý.
Pokud se ti líbí vodoádv domě, doporučuji Fallingwater 8)

On je i na Brickshelfu :o
Fallingwater 1
Fallingwater 2

Uff..to ta vila je tedy mnohem hezčí, tyhle krychle, co jsi linkoval, v tom bych tedy bydlet nechtěl. Architektonicky je to možná čistý styl, ale moc strohý..... :-\

Taky už je 70 let mrtvý, linkoval jsem to jen kvůli vodopádu ;)
Mé dílo se rozrostlo o další kus.
I když mírně infantilní :)

Jonas

Citace od: Hansel kdy 17.08.2007, 18:14:12
Pokud se ti líbí vodoádv domě, doporučuji Fallingwater 8)
On je i na Brickshelfu :o
Fallingwater 1
Fallingwater 2

Wrightův Fallingwater je skutečně fenomén, který nemá obdoby. Ano, je to strohá, přísně pravoúhlá stavba, která je ale v úžasném kontrastu s okolní nespoutanou přírodou korunovanou navíc vodopádem, který protéká pod domem. Určitě nejpodivuhodnější vila v USA.

Jonas - Můj Brickshelf