(vlastné) SW vignetty

Založil Thunder Animation, 03.01.2013, 16:29:55

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Thunder Animation

Moja prvá vignetta- Joda in jedi council
Sem s kritikou!
To že to vyzerá tak žlto sposobuje moja lampa

tomas.

No čeče já bych počkal na denní světlo a přefotil to...  ;)
Mně se už třeba přes dva měsíce nedaří nafotit MOC, páč je buď zataženo, nebo nejsem doma...  >:(

tomas.

Teď jsem si to ještě jednou rozklikl a co nevidim - ta plate pod levou rukou je docela špinavá...  :o Jinak sezení se mi líbí.

Thunder Animation

Citace od: tomas. kdy 03.01.2013, 16:38:48
No čeče já bych počkal na denní světlo a přefotil to...  ;)
Mně se už třeba přes dva měsíce nedaří nafotit MOC, páč je buď zataženo, nebo nejsem doma...  >:(

ano, zajtra to prefotím.


Thunder Animation

Citace od: tomas. kdy 03.01.2013, 17:11:27
Teď jsem si to ještě jednou rozklikl a co nevidim - ta plate pod levou rukou je docela špinavá...  :o Jinak sezení se mi líbí.

Ďakujem za upozornenie, vymenil som ju

Thunder Animation

Lepšie fotky

William

Takové kostky bych neprezentoval, roztrhají tě tu.

Zoufalec

Celkově to je o ničem... Použít h***o by asi už bylo moc.

Izmael10

Citace od: Zoufalec kdy 08.01.2013, 18:31:50
Celkově to je o ničem... Použít h***o by asi už bylo moc.

Je to celkom fajn nápad síce sú niektoré kocky poškodené. Zoufalec čo keby si namiesto kritiky skúsil niečo postaviť?

Zoufalec

Fajn nápad? Co přesně? Vzít figa a posadit ho do křesla nebo použít poškozené a zaprasené kostky? Nebo možná považuješ nápad za zajímavý z toho důvodu, že stavíš stejně nudné viněty.

Snad ani opět nezabředávejme do diskuze, kdy "kritizovat cizí díla může pouze ten, co sám staví". Něco málo postaveno mám, ale než stavět něco na způsob vás dvou, tak to raději nic.

FilipS

Líbí se mi snaha vytvořit 3D pozadí. Škoda že to okno je tak malé.
Jinak si dávej bacha na prasklé, zaprášené kostky, spoustu lidí tady z toho může šlehnout.  ;)

Izmael10

Citace od: Zoufalec kdy 08.01.2013, 19:04:26
Fajn nápad? Co přesně? Vzít figa a posadit ho do křesla nebo použít poškozené a zaprasené kostky? Nebo možná považuješ nápad za zajímavý z toho důvodu, že stavíš stejně nudné viněty.

Snad ani opět nezabředávejme do diskuze, kdy "kritizovat cizí díla může pouze ten, co sám staví". Něco málo postaveno mám, ale než stavět něco na způsob vás dvou, tak to raději nic.

Tak by si mohol ukázať ako vyzerajú tvoje "dokonalé" vinety (lebo od teba som videl iba dve aj tie boli zverejnené pred 3 rokmi  ::) ).

Bard

Přátelé, autorem je dvanáctiletý kluk, tak buďte k jeho první vignette aspoň trochu shovívaví.

Na druhou stranu je pravda, že některé kostky mají dost. Že jsou ošoupané, to by mělo být tolerovatelné - je to následek používání. Ale ta zaprasenost...

Zoufalec

Jednak neříkám, že když postavím, tak dokonale a druhak opravdu raději nic, než balast.

MJ není terno, ale jako tribut snad, no a Slavia vůbec nebyla myšlena vážně. Ale chuj s tím...


Mimochodem po shlédnutí vašich profilů (a zde udaných věků), beru svoji kritiku velmi zlehka zpět.

Hardegon

Citace od: Zoufalec kdy 08.01.2013, 19:04:26
Fajn nápad? Co přesně? Vzít figa a posadit ho do křesla nebo použít poškozené a zaprasené kostky? Nebo možná považuješ nápad za zajímavý z toho důvodu, že stavíš stejně nudné viněty.
Snad ani opět nezabředávejme do diskuze, kdy "kritizovat cizí díla může pouze ten, co sám staví". Něco málo postaveno mám, ale než stavět něco na způsob vás dvou, tak to raději nic.

Neumíš-li se vyjádřit slušně, radeji se nevyjadřuj vůbec.

Zoufalec

Zase budeš mít těžké spaní?

A propos, co neslušné je na tebou uvedené citaci?

Hardegon

Citace od: Zoufalec kdy 08.01.2013, 19:31:42
Zase budeš mít těžké spaní?
A propos, co neslušné je na tebou uvedené citaci?

S každým tvým komentářem se utvrzuji v tom, že mají nolovou hodnotu. Chlapci, jeho kritiku raději ignorujte a stavte si s radostí dál jako doteď.

Zoufalec

Citace od: Hardegon kdy 08.01.2013, 19:39:16
Citace od: Zoufalec kdy 08.01.2013, 19:31:42
Zase budeš mít těžké spaní?
A propos, co neslušné je na tebou uvedené citaci?
S každým tvým komentářem se utvrzuji v tom, že mají nolovou hodnotu. Chlapci, jeho kritiku raději ignorujte a stavte si s radostí dál jako doteď.

Má pravdu ten chlapec. Stavte si s radostí dál, uveřejňování blbin zvažte.

Dingo

Citace od: Zoufalec kdy 08.01.2013, 18:31:50
Celkově to je o ničem... Použít h***o by asi už bylo moc.

Jednak neříkám, že když postavím, tak dokonale a druhak opravdu raději nic, než balast.

Má pravdu ten chlapec. Stavte si s radostí dál, uveřejňování blbin zvažte.

Citace od: Zoufalec kdy 08.01.2013, 19:31:42


A propos, co neslušné je na tebou uvedené citaci?


Mi nedalo...

Jinak ke stavbě nápad se mi líbí (a i celkem věrné provedení k filmu) , to, jak si to nafotil a použil za kostky je věc druhá...

Izmael10


Má pravdu ten chlapec. Stavte si s radostí dál, uveřejňování blbin zvažte.
[/quote]

Väčšina tvojich komentárov sú blbiny.   ::)

Colonel32

Do sekce SW aby moderátoři chodili ve dvojici a do SW viněty vlákna koukám evidentně taky.

Zoufalec

Dobrá, dobrá. Ušetřete mne, vzdávám se!!! Dobro opět zvítězilo.

otaznik

OK, autorovi je dvanáct, ale to neznamená, že si nezaslouží pravdu. Nápad možná zajímavý, ale použitý materiál je opravdu za hranou. Ale zejména jde o tu špínu, to snad zvládne umýt opravdu každý.
Provedení stavby mě také neoslovilo.