patová situace (vlastní)

Založil honza123, 05.02.2012, 16:00:48

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

honza123

Ahoj,
zde je moje první vignetta, tak snad se bude líbit....

Luky1987

Ahoj, vítej na Kostkách.
Vinětka je pěkná a vtipná, ovšem pro příště bych poradil Lego umýt/oprášit ;)

FilipS

Mě se to líbí.
Pár postřehů:
-ten bandita s hnědým kloboukem je moc nakloněný, vypadá jako by to už koupil
-u toho vchodu bych udělal, "dřevěné" obložení z hnědých tiles, taky by se tam hodil tenhle díl jestli máš http://www.bricklink.com/PL/2431px5.jpg?0
- skus udělat podstavec, menším MOCům to vždycky přidá
Vůbec tuhle kritiku neber negativně naopak, začátek je to opravdu dobrý.  ;)

jvucka

#3
Klasický mexican standoff!
Nelze říci nic jiného než BRAVO - originální lokace, super rozbořený vchod do dolu (?), doufám, že je to jen začátek ...  :)

... BTW, nechceš postavit repliky podobných scén ze známých filmů? Svého času jsem o tom přemýšlel, ale nikdy jsem si na to nenašel čas a hned tak asi nenajdu.  :( Dobrý, zlý a ošklivý nebo Il Mercenario mají boží scénky podobného typu (DZaO na hřbitově a IM v aréně - a ten souboj v aréně je dokonce ještě lepší než podobné scény od Sergia Leoneho).

honza123

díky za hodnocení...;)
o kostkách vím, že by potřebovaly umýt.. dlouho sem nic
nestavěl a teď jsem se k tomu zase tak trochu vrátil...

to Diidy:
díky za postřehy..negativně to neberu, právě naopak.. ;)
- s tím kovbojem máš pravdu, trochu ho narovnám...:)
- bohužel na obložení nejsou kostky, v hnědý mám jen asi 3 kostky..
zbytek jen kola a žebříky.. něco by se našlo na lodi 10210, kterou sem letos dostal,
ale zatím se mi ji nechce rozebírat...
- podstavec je dobrý nápad, ten bych mohl udělat z černých roof tile, těch by se pár našlo..

honza123

to jvucka:

díky, díky.. ;) přesně tak, má to být vchod do dolu..bohužel jsem omezený počtem
a barevností kostek, mělo tam být víc béžový, ale měl jsem jen ty dvě plate....
každopádně popřemýšlím o něčem dalším a až bude zase trochu času, tak něco zrealizuju...;)

honza123

#6
po delší době přidávám možné řešení patové situace...;)
bohužel na lepší podstavec nemám kostky, tak snad se bude líbit a kritiku uvítám...;)

blindmelon

Docela pěkné, model se mi líbí. Jen to příště foť z větší vzdálenosti, pokud neumíš/nemůžeš ostřit na bližší vzdálenost. Máš zaostřeno vždy až "za" na zadní část modelu.
Hezký den, Blindmelon

honza123

fotky kdyžtak přefotím, bylo už celkem šero a navíc jsem to fotil bez blesku a až v počítači si všiml, že jsou špatně zaostřené...

Raistlin M

Co je na té situaci patového? Něco jsem přehlédl?

frantoka

Citace od: honza123 kdy 05.02.2012, 16:00:48
Ahoj,
zde je moje první vignetta, tak snad se bude líbit....

Pekné a výstižné , palec hore.

frantoka

Citace od: honza123 kdy 11.02.2013, 16:22:42
po delší době přidávám možné řešení patové situace...;)
bohužel na lepší podstavec nemám kostky, tak snad se bude líbit a kritiku uvítám...;)

Myslím si že si sa stým pekne pohral, gratulujem.  ;)

honza123

#12
Patová situace spočívá v tom, že druhá viněta navazuje na tu první, aneb 3 se perou a 4tý se směje..;) , v tý chatrči je puška, kterou čtvrtý kovboj vyřeší onu patovou situaci...;)

Futurion

Patová situace znamená bez východiska. Nic takového tu není.

Raistlin M

Citace od: honza123 kdy 18.02.2013, 23:55:04
patová situace spočívá v tom, že druhá viněta navazuje na tu první, aneb 3 se perou a 4tý se směje..;) , v tý chatrči je puška, kterou čtvrtý kovboj vyřeší onu patovou situaci...;)
Aha, tak to mám problém s tím, že jsem si to nespojil s tou první vinětou. Možná stačilo popsat, že je to řešení patové situace z první viněty. Navíc tu pušku jsem nikde nezahlédl a dle stylu a vzhledu není jasná návaznost, není jasné, že se to odehrává blízko sebe. Jinak je to na pohled hezké.