(vlastní) vignetty

Založil dave98, 02.09.2010, 14:32:12

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

dave98

Toto je moje první vignetta Ú-RAMPA.

dave98

#1
Můj 2. výtvor BOWLING.

dave98

#2
Další výtvor NEHODA.

FilipS

#3
Mě nejvíce zaujala Nehoda. Zajímavě jsi udělal svodidla, airbag a celkový dojem je dobrý.

mizdas

Všechno je super, ale ten bowling bych udělal bez kuželek jenom s dráhou protože aby byly kuželky takhle blízko je blbost. Jinak mi něco řiká že z tebe nebude špatnej stavitel  8).

Kiko97

Super.  :D Tá u rapma je málo oblá ale lepšie sa to asi vyriešiť nedalo a tie prilepené súčiastky na bokoch
                   sa mi nepáčia.
                   Bowling je skvelý. To že sú blízko nevadí v takých rozmeroch to je normálne.
                   A havária je tiež dobrá len by som pridal pokrivenú strechu alebo to mal byť kabriolet.
Celkový dojem super. Veľa šťastia do ďalších výtvorov.  ;)

Petronel

Výborné kousky  8)
Hlavně bowling a havárka. Na první pohled se mi u bowlingu taky trochu znelíbilo, že fešák stojí hned před kuželkama, vypadá to zvláštně. Ale vlastně ani nevim jak jinak bych to postavil... Bez kuželek by to vypadalo divně a byla by to škoda, když si je postavil tak senzačně. Nakonec je z toho stejně moc pěkné dílo. A airbag taky výbornej.

Palec nahoru!

peter

Citace od: Kiko97 kdy 02.09.2010, 15:20:25Tá u rapma je málo oblá ale lepšie sa to asi vyriešiť nedalo

Myslím, že ideální díl je např toto:
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

dave98

#8
Rušení v paneláku

Umisťuji svojí další vignettu. Protože hraji na akustickou a elektrickou kytaru a občas je to nářez, tak takto by to asi vypadalo, kdybych bydlel v paneláku.  ;)

Steve23

super, ale neměl by mít "soused" spíš naštvaný výraz, než vystrašený? >:D

mizdas

Super! Oceňuji detaily jako např. repráky od TV, nebo květináč vyřešený kmenem od palmy jen tak dál.

Daniel

Poslední vignetta pobavila - pěkná práce :)

Věšák

Poslední vignetta se mi líbila asi nejvíc...jen si říkám, že by stačilo míň fotek - nemusíš fotit ze všech úhlů :)

Citace od: Steve23 kdy 04.09.2010, 11:46:23
super, ale neměl by mít "soused" spíš naštvaný výraz, než vystrašený? >:D
Já bych to v tomto případě nazval výrazem čirého šílenství :P

FilipS

Rušení v paneláku je nejlepší ze všech tvých dosavadních vignette. Narozdíl od ostatních má pointu. Hezky si vybral figy a celkové zpracování je dobré. Pár věcí se mi nelíbí jako polička nebo televize. Zhodnotil bych to 4z5 bodů.  ;)

Petronel

Supr vignettka  ;) Akorát tu TV dole či co to je teda bych si asi představoval jinak :)
A pokud ta polička s knížkama za muzikantem má takto normálně vypadat, tak se mi taky moc nezamlouvá, ale pokud je to myšleno tak, že ty knížky z toho kraválu poskakujou, tak je to skvěle provedené  ;D

dave98

Tuto vignettu jsem dal do soutěže CRAZY JOB. Úkolem bylo postavit nějaký výkon služby, tak jsem postavil PIRÁTY.

germik

,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Luky1987

Všechny tvé vinětky jsou skvělé, klidně by mohly být prezentovány na brothers brick ;)
Nejvíce mě osobně zaujaly kuželky...

grohl

Velmi povedená dílka.

dave98

#19
Tak tady je další vignetta, JAMES BOND.
Doufám že všichni znáte Jamese Bonda ZÍTŘEK NIKDY NEUMÍRÁ,
protože jsem postavil viggnetu z tohoto filmu.
Je to honička v Číně, jak honí ozbrojení padouši v helikoptéře  Jamese Bonda  a číňanku spojenné
pouty (želízky) na motorce.  Ale Bond  musí vyřešit jak řídit s pouty.
Výsledek zde můžete vidět. :)

Kiko97

Pekné len motorka je monštruózna oproti paneláku.  :D

dave98

Ten panelák má být v dálce. :)

Gibur

Ty ruce se mi moc nezdají... :-\
Sám jsi smradlaví Elf!
Poslání Trpaslíka: ,,Naostřit sekeru,rozetnou skřeta,vykutat zlato,žít..."

germik

Z vlastní zkušenosti vím, že to by byl v minifig měřítku problém ;)
Jinak moc pěkná motorka :D ;) zvládl jsi ji v minifig měřítku skvěle, je ti 12 a stavíš jako starej mazák :o ???
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

dave98

Přikládám ještě samotné fotky motorky.

P.S. narodil jsem se s LEGEM v ruce (jako Diidy) a táta mě k tomu vede. :)

Hardegon

Citace od: dave98 kdy 13.09.2010, 21:40:33
Přikládám ještě samotné fotky motorky.

No motorky jsem nikdy nezkoušel postavit, ale upřímně řeknu, že tak dobrou jako ty bych nepostavil.

dave98

Moc vám děkuji za kladné odpovědi.

AdamKo

Ta motorka je opravdu krásná :)     Těším se na tvou další prácičku.

dave98

Toto je další má vignetta jmenuje se: KLAUN NA SCÉNU. Napadlo mě udělat velkého figa,  no a myslím si že se mi povedl.

   P.S.Doufám že se vám líbí.

Aki

Ihned mi to asociovalo scénu ze Simpsnů kde podobné obživlé legové "monstrum" s čudly likviduje vše okolo...