DINO 2010

Založil Llevelyn, 11.11.2005, 22:34:15

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Llevelyn

Ahoj..tak jsem koupila nějaké sety z řady Dino..junior má právě pravěké období, a ti dinosauři nejsou skládačka, ale "gumáci"..grrrr :P...i ten velkej. :'(
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Colonel32

hmm.. to vime, no... ale kdyz jsem byl u legacka, tak jsem zaslechl, ze nejaka z prodavacek rikala, ze ty dinu jdou dobre na odbyt, ze to lidi hodne objednavaj

Raistlin M

Musím světlo svého života Llevelyn opravit. Ty velký jsou uměláci.

A lidi to objednávaqj, neboť je to vcelku levný. Mě osobně se líbí barevná škála a spousta pro castle dobrých dílků. ;D (řetězy, řetězy a zase řetězy...udělám si mučírnu na hradě Vadkově) >:D ;D >:D

Pixie

Já myslím, že to spousta lidí objednává i proto, že mnoho chlapečků dinosauři opravdu berou.
Ano, i my jsme pro klid v rodině museli alespoň dva malé sety zakoupit. Junior by prostě bez toho "raptora" nemohl být. Ikdyž tomu hned vytkl rozdíly oproti historickým praještěrům, tak jsem mu musela vysvětlovat, že jsou zmutovaní...  Vyjma Lega máme doma snad třicet gumových dinosaurů, knížky, filmy...no prostě ho to opravdu zajímá. A je to legrační, jelikož s ním chodím na logopedii kvůli výslovnosti (jsou mu 4 roky), kde má problém říct správně "čičinka", ale "brachiosaurus" řekne bravurně a dokonce je schopen spoustu dinosaurů poznat...jen si tak občas říkám, k čemu mu tyhle znalosti budou....

Cavelon

Citace od: Pixie kdy 12.11.2005, 08:40:41
jen si tak občas říkám, k čemu mu tyhle znalosti budou....

Ak to aj nevyužije priamo vo svojom živote, isto mu to teraz pomáha rozvýjať jeho schopnosti, napr. pamäť, predstavivosť, učí sa učiť ap. Určite to nie je zbytočné... ;)

Colonel32

a vzdycky muze skoncit jako archeolog a brachiosaury vykopavat

Adamsith

Pixie> skoro každýho malýho kluka "diňáci" brali. Mě něvyjímaje... taky jsme je všechny znal a rozpoznal... a k čemu je to dobré? Nedávno jsem na to měl referát v biologii (skoro čtyřicetiminutový) a příprava mi trvala vskutku méně než hodinku, byť jsem knihu s dinosaury otevřel naposledy tak před 8 - 7 lety, protože jsem věděl kde co hledat...  takže, až bude starší, ať si určitě vezme v biologii referát o dinosaurech...  8)

Maci

Nebo dopadne jako já a bude  dinosaury v bilologii vyučovat... ;D