Lego SERVICE

Založil Blake, 07.07.2006, 19:53:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Blake

Tak letos je to už po třetí co chci reklamovat set. Ať je to chybějící díl, nebo rozmazaná textura na minifigu jsou tyto jevy dle mého názoru čím dál častější. Téměř u každého setu je dodatek k návodu, který nahrazuje plné kostky/plotny variantou s otvory  >:(. To tak musí šetřit!?, říkám si. Zrovna dnes mě dožral SET city, stavba, bagr: http://guide.lugnet.com/set/?q=7248_1&v=z
u kterého chyběla největší plotna 6x14 a ještě dodatek! Vražedná kombinace! Reklamační web: http://www.lego.com/eng/service/replacementparts.asp
nereaguje, je tam nápis "Thank You!" a polibte si pozadí. Copak přes prázdniny nepracují?

Llevelyn

A to jsi čekal, že ti to vyleze z mechaniky, ten chybějící dílek? Ale pravda, že do Čech už nechtějí moc uznávat reklamace.. ani se nedivím. Když je něco zadarmo, okamžitě se množí pseudoreklamace. >:( Kdejakej vykuk tam psal, aby dostal zdarma dílek. :P
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Jindroush

Jaký 'Thank you'? Ten web vypadá, že normálně funguje a ten formulář se dá vyplnit.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Blake

Citace od: Llevelyn kdy 07.07.2006, 20:08:09
A to jsi čekal, že ti to vyleze z mechaniky, ten chybějící dílek?

Proč z mechaniky? Kdyby ten formulář fungoval tak by mě to nějakej černoch nebo nácek poslal. Nevím jestli má zvýšený počet chyb závislost na České baličce kde u pásu bude platit heslo přiměřeně - přiměřeně a po šichtě neprojít ani dveřma! Vždy na té stránce začínala reklamace dotazem kolik je vám let tuším a teď je tam pouze vyhledávač "service search", kterej nenajde nic.

Mellory

Citace od: Blake kdy 08.07.2006, 09:22:10Vždy na té stránce začínala reklamace dotazem kolik je vám let tuším a teď je tam pouze vyhledávač "service search", kterej nenajde nic.

No já jsem to teď zkoušel a začíná to výběrem věku jako vždy... Možná měli výpadek, ale teď to funguje normálně.
Nothing is true. Everything is permitted.

otaznik

Citace od: Blake kdy 08.07.2006, 09:22:10
Proč z mechaniky? Kdyby ten formulář fungoval tak by mě to nějakej černoch nebo nácek poslal. Nevím jestli má zvýšený počet chyb závislost na České baličce kde u pásu bude platit heslo přiměřeně - přiměřeně a po šichtě neprojít ani dveřma! Vždy na té stránce začínala reklamace dotazem kolik je vám let tuším a teď je tam pouze vyhledávač "service search", kterej nenajde nic.

Zatím tady nikdy s reklamací neměl žádné velké problémy. Navíc to po tobě 2 lidé zkoušeli a fungovalo to normálně, takže chyba bude velmi pravděpodobně před tvou klávesnicí.

***Banana.com

Já reklamoval Duplo, a ti ....... mi přesně jak jsem čekal napsali, abych to šel reklamovat tam, kde jsem to koupil...už vidím, jak v Makru vysvětluji prodavačce, že mi vadí, že fig má každou ruku jiné barvy...Asi jim ho zabalím, do balíku přidám něco nevábně vonícího (syrečky, chemii nějákou či tak), a pošlu jim to na reklamační oddělení...

otaznik

Já reklamoval u LEGA přes net 2 x a vždycky se 100% spokojeností.

Blake

#8
Citace
Zatím tady nikdy s reklamací neměl žádné velké problémy. Navíc to po tobě 2 lidé zkoušeli a fungovalo to normálně, takže chyba bude velmi pravděpodobně před tvou klávesnicí.

Tak to mi pak řekneš co s tímto. Jinak, říkám že jsem reklamoval 2x úspěšně.

Citace
Já reklamoval u LEGA přes net 2 x a vždycky se 100% spokojeností.

Tak to zkus do třetice, třeba ti to už taky nepůjde.

Je tu někdo kdo reklamoval víc jak 2x?

Raistlin M

Blake:

1) Urážením členů fóra se asi k řešení nedostaneš.

2) Stránku jsem teď zkoušel a vše běží normálně. Chyba asi nebude u nich.

Blake

Citace od: Raistlin M kdy 09.07.2006, 08:33:54
Blake:

1) Urážením členů fóra se asi k řešení nedostaneš.

2) Stránku jsem teď zkoušel a vše běží normálně. Chyba asi nebude u nich.

Proč uražením? Jestli se to někoho dotklo tak SRY. Myslím to ale s tím třetím pokusem vážně. Mám dojem že evidují IP od koho jsou reklamace posílány a pak je utnou. Kdyby nedělaly chyby nebyla by reklamace potřeba. Proč jsi to pochopil jako urážku?  ???

myth

Citace od: Blake kdy 09.07.2006, 10:04:08
... Mám dojem že evidují IP od koho jsou reklamace posílány a pak je utnou. ...

IMHO neevidujú. Väčšina IP adries v domácnostiach je pridelovaná dynamicky, okrem toho tú reklamáciu môžeš písať raz z domu, inokedy z práce alebo net-café.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Blake

#12
 :o Tak mám novinu! Konečně jsem se dostal do osudí! Nevím čím to bylo a doufám že to nebudu muset v budoucnu opět řešit. Teď jenom aby uvěřili, že tam nedaly největší díl co v tom setu měl být (plotna 6x14).

Blake

 :-[ :-[ Tak asi vím, kde byla chyba. Po odeslání reklamačního formuláře se opět ukázalo "Thanks You" a pozor teď to přijde: dal jsem aktualizovat stránku a byl jsem opět na začátku. Aleluja  ::)

otaznik

Citace od: Blake kdy 09.07.2006, 10:32:45
:-[ :-[ Tak asi vím, kde byla chyba. Po odeslání reklamačního formuláře se opět ukázalo "Thanks You" a pozor teď to přijde: dal jsem aktualizovat stránku a byl jsem opět na začátku. Aleluja  ::)

Vyčkej času a už jim nic nepiš, podle mě ti ten díl pošlou (jestli jsi všechno vyplnil správně). Tohle skočení na začátek mě taky překvapilo (myslel jsem, že se formulář neodeslal), ale reklamace byla vyřízena.

corelxt

Citace od: myth kdy 09.07.2006, 10:07:38
Citace od: Blake kdy 09.07.2006, 10:04:08
... Mám dojem že evidují IP od koho jsou reklamace posílány a pak je utnou. ...

IMHO neevidujú. Väčšina IP adries v domácnostiach je pridelovaná dynamicky, okrem toho tú reklamáciu môžeš písať raz z domu, inokedy z práce alebo net-café.

resp jsou schovany za routrama ISP, z venku pak hloubeji do site nevidno.. jestli se nepletu, tak dns funguje na strane router isp - user.. nikoliv ven..

Blake

#16
Jsem přesvědčen že to proběhlo korektně. Jen jsem byl překvapen že jsem musel použít funkci aktualizace stránky. Řekl bych, že jsem to před tím mačkat nemusel. Tou IP jsem si to začal vysvětlovat už zezoufalství, když jsem se po každé proklikal na Thank You  :).