1000Steine 2005 - Berlin

Založil corelxt, 12.02.2006, 12:35:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

corelxt

kdyz tak koukam, co vsechno se da z "par" kostek vytvorit, tak mi pride jakejkoliv ofiko set lega naprosto ubohej... jekejkoliv..

rdk

Citace od: corelxt kdy 12.02.2006, 12:35:44
kdyz tak koukam, co vsechno se da z "par" kostek vytvorit, tak mi pride jakejkoliv ofiko set lega naprosto ubohej... jekejkoliv..

To je sice pravda, ale srovnáváš nesrovnatelné...

Lego je samozřejmě schopno podobných výtvorů (viz LL), ale bylo by to tak drahý, že by si to skoro nikdo jako set nekoupil.

Michal Moučka

Dokonalé! Moc se mi to líbilo. Pěkné vláčky a domky. No a technic samozřejmě taky skvělý! Ten podvalník se zatáčecími koly je super! 

corelxt

Citace od: rdk kdy 12.02.2006, 15:40:29
Citace od: corelxt kdy 12.02.2006, 12:35:44
kdyz tak koukam, co vsechno se da z "par" kostek vytvorit, tak mi pride jakejkoliv ofiko set lega naprosto ubohej... jekejkoliv..

To je sice pravda, ale srovnáváš nesrovnatelné...

Lego je samozřejmě schopno podobných výtvorů (viz LL), ale bylo by to tak drahý, že by si to skoro nikdo jako set nekoupil.

nic nesrovnavam..  ::)  jen mi pripada, ze ofiko setum proste neco chybi.. takova malinka perlicka.. neco jako model team..
svuj jasot sem spis smeroval na technic.. co se tyce city, trains a pod. tak ty neznam.. takze ty tim vic nemuzu srovnavat (a nesrovnavam !!)

rdk

Citace od: corelxt kdy 12.02.2006, 17:15:23
nic nesrovnavam..  ::) 

Jestli to není srovnávání, tak pak nevím, co to je. 8) ;D

Citacejen mi pripada, ze ofiko setum proste neco chybi.. takova malinka perlicka.. neco jako model team..

UCS?

corelxt

Citace od: rdk kdy 12.02.2006, 22:07:58
Jestli to není srovnávání, tak pak nevím, co to je. 8) ;D

ber to jen jako muj obdivny povzdech nad nekterymi vytvory, se kterymi se maloktery ofiko set muze merit...
jak jsi psal pred tim, je to otazka ceny.. nerikam, ze nejsou sety co se mi libej (imho 8880 neni k zahozeni ;) )
konkretne mi ucarovalo treba tohle:

Citace od: rdk kdy 12.02.2006, 22:07:58
UCS?

co to je ..?? ;D

franta


corelxt

Citace od: franta kdy 13.02.2006, 09:05:53
Skrývkový bagr?

jop..mimo jine. ma tam spoustu moc moc peknych vecicek..

werrac


J_BOB

tak toto by som chcel mat doma :)
toto je imho parada a ta gula je fakt tuha....toiez taku doma mam.....funguje to dost zaujimavo. nieco tak paradne som uz davno nevidel
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader