Další dva sety

Založil Benelli_2000, 10.04.2006, 14:15:26

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Benelli_2000

Tohle fórum je děsnej požírač času a peněz  :)
Jsem zaregistrovanej sotva pár dnů a už je mi jasný, že mě to sežere i s chlupama. Ale co by člověk pro ego neudělal, že?

Tak dnes jsem se sešel s Peetrsem a koupil set 6262
Večer se snad sejdu s otazníkem a vykšeftuju tak 6257 - už se těším. Moje pirátská sbírka začíná opět po letech ožívat.
Až budou oba sety doma sestavené + až mi dorazí ten, který mám objednaný, tak nahodím fota  ;)

Teď jdu do hospody a jdu si hrát s Lidožroutama a zkontrolovat esli Peetrs dodal vše komplet.

Jo a teď ve škole ještě dostanu jednoho lidožrouta  ;D
No není to dneska krásnej den?  ;D  ;D
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

Shi-So

Kazdy den kdy ziskas nejaky set nebo aspon minifiga je hned veselejsi ;D

Benelli_2000

Citace od: Shi-So kdy 10.04.2006, 14:21:15
Kazdy den kdy ziskas nejaky set nebo aspon minifiga je hned veselejsi ;D

Souhlas  ;)
Fór je f tom, že kamarád, který sbírá rytíře, mi zatajil existenci tohoto webu a řekl mi o něm až minulý týden. No, alespoň oddálil mé totální zruinování  :D
Poslední přírůstek do mé pirátské sbírky jsem koupil před cca půl rokem ale teď to vypadá, že bude lépe. Navíc se mi tohle místo fakt líbí a asi mě i donutíte, abych začal něco kreativně tvořit. Mno nic - už fakt jdu do tý hospody a jdu si hrát s lidožroutama (pro puntičkáře Islanders).  ;D

PS: Tohle fórum je fakt super!
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

Colonel32

neni trochu zhulenej?

neverim tomu, ze by existence tohohle fora mohla v nekom vyvolat takovou euforii...  ;D ;D ;D

otaznik

Citace od: Colonel32 kdy 10.04.2006, 15:33:06
neni trochu zhulenej?

neverim tomu, ze by existence tohohle fora mohla v nekom vyvolat takovou euforii...  ;D ;D ;D
Večer po setkání podám reference. Pro jistotu si beru s sebou několik kamarádů... ;D

Benelli_2000

Reference jsou jasný...
Večer sem napíšeš: Magor, ale koupil to  ;D

Jdu makat, ať to už mám za sebou. Ani jsem si nestačil projít ten 6262 od Peetrse  :(


Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

Hansel

Citace od: Colonel32 kdy 10.04.2006, 15:33:06
neni trochu zhulenej?

neverim tomu, ze by existence tohohle fora mohla v nekom vyvolat takovou euforii...  ;D ;D ;D

Věř tomu, nebýt tohoto fóra, znovu se na LEGO asi nevrhnu. Ono je to taky o identifikaci s lidmi stejného "postižení". To, že na mě většina známých teď kouká jako na podivína ( ;D), by mi nikdy nevadilo, ale pokud bych nevěděl, že existuje více lidí, kteří jsou také nadšenci, neměl bych tu pravou motivaci. Jinak řečeno, až zde jsem objevil, co už jsem dávno zapomněl a sám bych na to zase nebyl schopný přujít. A to, jak je krásné si hrát a že je to k nezaplacení. Jaké závěry z toho vyplývají? Tohle fórum je pro mě přínosem, za poslední půlrok jsem si koupil více LEGA, než jsem kdy měl, ale stinnou stránkou je, že jsem pořád bez peněz. Ale to jsem byl i dřív a utrácel to za kraviny ;) Jen mě štve, že teď nemám na komiksy, to je dilema, do čeho investovat ::)
Mé dílo se rozrostlo o další kus.
I když mírně infantilní :)

niessnet

Citace od: Hansel kdy 10.04.2006, 19:06:16
Citace od: Colonel32 kdy 10.04.2006, 15:33:06
neni trochu zhulenej?

neverim tomu, ze by existence tohohle fora mohla v nekom vyvolat takovou euforii...  ;D ;D ;D

Věř tomu, nebýt tohoto fóra, znovu se na LEGO asi nevrhnu. Ono je to taky o identifikaci s lidmi stejného "postižení". To, že na mě většina známých teď kouká jako na podivína ( ;D), by mi nikdy nevadilo, ale pokud bych nevěděl, že existuje více lidí, kteří jsou také nadšenci, neměl bych tu pravou motivaci. Jinak řečeno, až zde jsem objevil, co už jsem dávno zapomněl a sám bych na to zase nebyl schopný přujít. A to, jak je krásné si hrát a že je to k nezaplacení.
Moje slova. Až obejvení Kostek.org ve mne znovuvzbudilo zájem o Lego, který by asi jinak zůstal historií. Donedávna moje sety ležely na poličce bez hnutí a v prachu, dnes se konečně pomalu prokousávám jejich čištěním a kompletováním, takže budoucím generacím budu mít co odkázat - hromadu plastu a krabic  ;D
Navíc je hezké, že nás tady v republice (případně i na Slovensku)  není zas tolik, kteří by sbírali Lego (nebo alespoň sbírali Lego ,,organizovaně")  ;D
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

Benelli_2000

Muhehe - tak a je to doma, jsem šťastnej jak blecha ;D

Set 6262 od Peetrse nemá chybu
Set 6257 od Otaznika nemá pušku - ale to mi bylo řečeno předem. Takže 100% spokojenost.
Navíc jsem dnes od Standy dostal jednoho lidožrouta v "plné polní" (kopí + štít)

No a police se nám pomalinku, ale jistě zaplňuje.  :)
Dnes to byl plodný den  ;D

Tak etě jednou díky všem, kteří mají podíl na mé skvělé náladě.
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

muzzo

No, možná by měl Jindrouš někam na hlavní stranu, jasně a zřetelně napsat varování: "Čtení těchto stránek vážně naruší Váši mentalitu a rozboří Váš rodinný rozpočet." Aby ho pak nikdo nemohl žalovat jako tabákové firmy.  ;D

niessnet

Citace od: muzzo kdy 11.04.2006, 08:36:18
No, možná by měl Jindrouš někam na hlavní stranu, jasně a zřetelně napsat varování: "Čtení těchto stránek vážně naruší Váši mentalitu a rozboří Váš rodinný rozpočet." Aby ho pak nikdo nemohl žalovat jako tabákové firmy.  ;D
Aby se brzo za Lego neplatila spotřební daň...  ;D
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

Benelli_2000

Citace od: niessnet kdy 11.04.2006, 18:03:59
Citace od: muzzo kdy 11.04.2006, 08:36:18
No, možná by měl Jindrouš někam na hlavní stranu, jasně a zřetelně napsat varování: "Čtení těchto stránek vážně naruší Váši mentalitu a rozboří Váš rodinný rozpočet." Aby ho pak nikdo nemohl žalovat jako tabákové firmy.  ;D
Aby se brzo za Lego neplatila spotřební daň...  ;D

Ticho tam! Znáš politiky, ti by se toho chytli hnedka a příště zavedou spotřební daň na vzduch a na prach  >:D
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

Peetrs

#12
Citace od: muzzo kdy 11.04.2006, 08:36:18
No, možná by měl Jindrouš někam na hlavní stranu, jasně a zřetelně napsat varování: "Čtení těchto stránek vážně naruší Váši mentalitu a rozboří Váš rodinný rozpočet." Aby ho pak nikdo nemohl žalovat jako tabákové firmy.  ;D

Už jsem tady jednou navrhoval, že by se na úvodní stranu mělo dát upozornění POZOR SILNĚ NÁVYKOVÉ!  ;D