Arnoldova Castle sbírka z dětství se rozrůstá

Založil arnold, 01.03.2013, 14:49:04

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Futurion

Na jednom místě vše, nad čím jsem se v dětství rozplýval při prohlížení katalogu. Škoda, že tenkrát člověk nemohl mít vše  ;D Závidím a přeju sbírce dlouhý život  :)

arnold

Díky,doufám,že má sbírka přežije dalších 20 let ve zdraví. Ted když jsem se tady dočetl, jak je vzácné mít doma zachovalé a kompletní sety, ještě k tomu  s krabicema,tak se asi postarám i o lepší skladování a vyberu nějaké speciální místo  :)

Thrawn

Doporučuji!  ;D Nejlepší je sety rozložit zpět do krabic a takto skladovat, dílky a hlavně torza nepopraskají.

Osobně to řeším tak, že když mám nějaký set v dobré kvalitě (MISB, MIB, OVP), tak mám dva. Jeden pro skladování a jeden pro manipulaci.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

arnold

Citace od: Thrawn kdy 10.03.2013, 11:19:56


Osobně to řeším tak, že když mám nějaký set v dobré kvalitě (MISB, MIB, OVP), tak mám dva. Jeden pro skladování a jeden pro manipulaci.

Tak takhle daleko jsem se zatím nedostal  ;D  Mám před sebou asi ještě dlouhou cestu...

Colonel32

Hmm... je až překvapivé, jak to v těch krabicích vypadalo několikrát impozantnější než sestavené.

arnold

#35
Taky jsem na to myslel...hlavně na té první fotce to vypadá jako pidiarmáda,i když ona  to ta pidiarmáda vlastně je  :)

Na té fotce z boku,je to už o trochu lepší,vypadá to o něco velkolepěji.

Colonel32

No, taky proto, že v těch krabicích to vidíme poprvé... zatímco takovéto sety postavené tu někdo představuje každou chvíli a čtenář časem otupí.

Bard

A mně se to líbí i postavené.  :D
Parádní, jsi šťastný Legař.

arnold

Citace od: Colonel32 kdy 10.03.2013, 12:07:52
No, taky proto, že v těch krabicích to vidíme poprvé... zatímco takovéto sety postavené tu někdo představuje každou chvíli a čtenář časem otupí.

Já se zatím velice kochám,neměl jsem to postavené od dětství...  :)
Samozřejmě to zachvilku bude okoukáné i pro mě.

Futurion

Citace od: arnold kdy 10.03.2013, 12:27:06
Citace od: Colonel32 kdy 10.03.2013, 12:07:52
No, taky proto, že v těch krabicích to vidíme poprvé... zatímco takovéto sety postavené tu někdo představuje každou chvíli a čtenář časem otupí.

Já se zatím velice kochám,neměl jsem to postavené od dětství...  :)
Samozřejmě to zachvilku bude okoukáné i pro mě.


Zase ty věčně negativistický řeči. Postavený je to taky super :)

arnold

Je to hezké,hned bych se vrátil do mých deseti let a hrál si bezstarostně až do večerníčku  ;D

Colonel32

#41
Citace od: Futurion kdy 10.03.2013, 13:19:07
Zase ty věčně negativistický řeči.

Řeknu ti to takhle... normální automobilový fanda, když vidí Porsche (a ještě nějakou 356ku), tak řekne: "Jé, Porsche!" a ještě se za ním chvíli ohlíží. Pokud pak v Los Angeles nastane okamžik, že ať se podívá komkoli, vždycky nějaké Prosche vidí, u dvacátého je přestane i počítat.

Futurion

Citace od: Colonel32 kdy 10.03.2013, 13:43:42
Citace od: Futurion kdy 10.03.2013, 13:19:07
Zase ty věčně negativistický řeči.

Řeknu ti to takhle... normální automobilový fanda, když vidí Porsche (a ještě nějakou 356ku), tak řekne: "Jé, Porsche!" a ještě se za ním chvíli ohlíží. Pokud pak v Los Angeles nastane okamžik, že ať se podívá komkoli, vždycky nějaké Prosche vidí, u dvacátého je přestane i počítat.

Ale je zbytečný někomu šlapat po nadšení ještě v počátku jenom kvůli tomu, že tebe už to dávno nebere  :)

arnold

#43
Zdravím,
má sbírka se konečně rozšířila o další dva sety a doufám,že další sety z edice Forestmen brzy přibudou  :)

arnold

#44
Ještě jedna společná  :)

SpCasPi000

Tak ty už si takmer za vodou, toto sú všetko neprekonané Castle topky  :o

arnold

Citace od: SpCasPi000 kdy 28.03.2013, 19:34:48
Tak ty už si takmer za vodou, toto sú všetko neprekonané Castle topky  :o

Za vodou budu,až budu mít vše z edice Forestmen  :) a vše ostatní z Castle.
Ted se rozmýšlím,co budu řešit dál...chtěl bych pořešit Black Falcons,ale nemám z této edice ani jeden set...jednoduší by bylo doplnit sbírku Black Knights,z které mám už nějaký ten set.

Black knight

Krásná sbírka, Arnolde! Veliká závist - Vodní pevnost Forrestmenů! Ultimátní set = 6086 Black Knight's Castle. Ten mě bude bavit snad i po smrti... :D
Life´s just a brick!

arnold

Nové přírůstky...   :)

arnold

Další přírůstek do rodiny  :)

otaznik

Gratuluji, krásný set. Ještě zkus sehnat a vyměnit těch pár poškrábaných dílů a bude to dokonalé.

arnold

Díky  ;) Přemýšlel jsem,že bych to až na pár dílku mohl celé renovovat,ale zas si říkám,že když je ten set 26let starý tak tam nějaký ten škrábanec patří.
Dnes jsem objednal z BL pár kostiček a chtěl bych zkusit konečně něco postavit. Všechny jsem vzal záměrně used...tak uvidíme až něco vytvořím jak to bude vypadat...

Mr. Cube

Krásné sety a krásná sbírka. Když už jsi u té renovace - uvažoval jsi třeba i o výměně černých "stromových" dílů za hnědé, tak, jak se objevily v setech "Dark Forest"? Přece jenom, vypadá to pak více jako stromy a bylo by myslím zajímavé vidět všechny lesní sety s tou hnědou barvou, na druhou stranu je to z určitého pohledu tak trochu kacířské.  ;D

arnold

Přemýšlel jsem o tom...určitě by to bylo více realistické,ale podle mě je to v té černé o trochu víc tajemnější než v té hnědé.Tedy alespoň na mě to tak působí  :)

arnold

Tak jsem konečně postavil můj první set,který jsem dostal k Vánocům létapáně 1987  ;D
Je sice pro děti od 5 let,ale moje dvouletá dcerka mi ho zabavila,hned jak jsem položil poslední kostku...