Moja LEGO zbierka

Založil 14miro14, 16.10.2011, 13:57:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

14miro14

Fotky mojej TECHNIC zbierky zbierať som začal v decembri a už sa mi to rozrastá :)
Ak niekto bude chcieť uploadnem aj foto kufríkov v ktorých mám potriedené LEGO :)

P4tr1cius

Maličká technicko-taktická poznámka.
Asi by bolo lepšie keby si svoje sety nefotil na krabiciach, resp. pred krabicami, pretože veľmi skresľujú celý postavený set pred nimi. Keď už krabicu tak vedľa setu.

Ondra

Pěkná malá sbírka, ale s velkou hodnotou.Dělám to podobně,malé sety ignoruji a kupuju jen ty velké s cenovkou nad 100 € vesměs vlajkové lodě a jen se specializací na osobní vozy.Jdou koupit výhodně, jsou zajímavé a přepočet cena na díly je bezkonkurenční.

Ivansliz

Citace od: P4tr1cius kdy 16.10.2011, 14:59:22
Maličká technicko-taktická poznámka.
Asi by bolo lepšie keby si svoje sety nefotil na krabiciach, resp. pred krabicami, pretože veľmi skresľujú celý postavený set pred nimi. Keď už krabicu tak vedľa setu.

K tomu se přidávám. Určitě zvolit nejlépe bílé pozadí a fotit set vedle krabice když už. A nebo krabici i model zvlášť. Ale ne takto, jak to máš teď.

Jinak pěkná sbírka. K tomu není, co dodat.  ;)
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

14miro14

Nové, lepšie fotky viď. hore

P4tr1cius

#5
Tak teraz už je radosť pozerať na tvoje nové fotos. Prajem ti k tvojej zbierke, aby pri jej rozširovaní si bol čo najúspešnejší v dvoch oblastiach - čo najrýchlejšie a čo najviac.  ;D

P4tr1cius

#6
No a poviem Ti, že čím viac si prezerám sety z TECHNICU, tým viac sa mi páčia. Pritom nemám nejako k tomu vzťah. Zjavne to pramení z mojho detstva, keď som pri prezeraní LEGO katalógov niekedy v rokoch 88-90, pri posledných stranách (kde bol práve TECHNIC) zostával ako dieťa totálne vystrašený.
Teraz už nevidím ale iné východisko ako, že to budem musieť konečne prekonať.  ;D

14miro14

Citace od: Ondra kdy 16.10.2011, 20:40:50
Pěkná malá sbírka, ale s velkou hodnotou.Dělám to podobně,malé sety ignoruji a kupuju jen ty velké s cenovkou nad 100 € vesměs vlajkové lodě a jen se specializací na osobní vozy.Jdou koupit výhodně, jsou zajímavé a přepočet cena na díly je bezkonkurenční.

Áno je to tak len veľké sety sa oplatia, niektoré malé sú predražené, ale aj tak mám niekedy nutkanie kúpiť si nejaký malý set, ako napríklad 8081, alebo 8068 a ešte 8048 mi príde veľmi zaujímavá :) ale to z každého aspoň po dva kusy aby to malo nejaký význam :D

14miro14

Citace od: P4tr1cius kdy 18.10.2011, 03:02:00
Tak teraz už je radosť pozerať na tvoje nové fotos. Prajem ti k tvojej zbierke, aby pri jej rozširovaní si bol čo najúspešnejší v dvoch oblastiach - čo najrýchlejšie a čo najviac.  ;D

Ďakujem a súhlasím stratégia čo najrýchlejšie a čo najviac sa páči aj mne, ešte by sa tam hodilo: za čo najnižšie náklady.  :)

14miro14

Fotky mojich kufríkov a koliesok ::)

otaznik

Moc hezky vytříděné! Tak to má být (pokud chceš stavět a ne mít sety jako sběratel pohromadě).

Jamesek

Parádní moderní stavitelské minimum .. :)

Závidím, že máš jen nové studless sety. Já musím třídit do dvakrát více přihrádek, mám hodně starých setů z 80 let a ty mají svoje dílky (se study, plus spousta normálních bricků, plates).. :) , takže třeba jen technic bricků je samostatná krabice .. :(

Jen tak dále .. :)

kasaco

pekne se ti to rozrostlo, skoda že nemáš polepené sety, vypada to tak nejak nezaživně  :-\
Blazen do lega a hlavne do Technicu

14miro14

Citace od: Jamesek kdy 09.01.2012, 20:41:27
Závidím, že máš jen nové studless sety. Já musím třídit do dvakrát více přihrádek, mám hodně starých setů z 80 let a ty mají svoje dílky (se study, plus spousta normálních bricků, plates).. :) , takže třeba jen technic bricků je samostatná krabice .. :(

Myslím že to sú také príjemné starosti :)

Citace od: kasaco kdy 01.02.2012, 11:45:44
pekne se ti to rozrostlo, skoda že nemáš polepené sety, vypada to tak nejak nezaživně  :-\

Som zásadný odporca nálepiek, sety som mal poskladané len chvíľkovo, možno raz dva krát, venujem sa skôr vlastnej tvorbe :) teda ak mám čas :( čo teraz zrovna nie

14miro14


Měch

Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

14miro14

Pardón chybička sa vlúdila :D

14miro14

Ďalší prírastok :) škoda že zbierka nieje pokope :(

14miro14

Postujem nové foto kufrov, kolies a foto organizérov s klasickým lego. Plus malý teaser na príspevok do časti Space.

14miro14

...