Pir@te attack

Založil chadzi, 14.08.2005, 12:20:45

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

chadzi

konecne byl cas dat dohromady par lodek  ;)

chadzi

..

chadzi

..

Ridiq

To je opravdu Pěkná sbírečka moc Pěkné. :o :o :o
.

Colonel32

pokazde, kdy das editovat svuj post, muzes pripojit dalsi dva obrazky..

chadzi

dik sem si to myslel ale nebyl sem si jistej

Micho

Chadzi: Tajne závidím takú nádhernú flotilu. Tie veľké pirátske lode sú proste takto spolu super ...  Ako decko som rád čítaval dobrodružné príbehy aj o pirátoch. Toto mi to pripomenulo ...  ;)  8)

myth

Napadá ma otázka čo ďaľšie nám tu Chadzi ukáže. Boli hrady, 12V, teraz Pirates. Čo bude ďaľšie? :D

Samozrejme, pekná zbierka. Mierne závidím ;) .
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Colonel32

mozna kompletni kolekce bioniclu

rdk

Já myslím, že má doma tajnou sbírku Paradisy. ;D ;D 8)

muzzo

Hezka cernomorska flotila ;D ;D ;D

chadzi

diky diky diky :o)))

po zkusenostmi se stavbou tech lodi, musim rict ze 6286 a 6285 jsou jedny z nejhezcich a nejzabavnejsich lego setu co jsem kdy stavel. stavba trva pekne dlouho, clovek si to uzije a vysledek je impozantni. vsechny koupeny od ebay kontaktu 'mimo ebay' takze za dobrej peniz, nektery z krabicema.

btw paradisu se taky chystam protoze se to libi manzelce, je to celkem levny a do kazdyho mesta se hodi 'cukrova' ctvrt  ;)

jinak sem do tech lodi pustil temer 1-rocni dcerku a dal to na video. uz jsem ji s tim naucil takze to ani nebori jen bere piraty z jedne lodi a dava na jinou  8)

Dalsi galerie asi bude town, sbirka uz se solidne rozrostla diky kolegum z ebay, jen momentalne shanime novej byt (s lego mistnosti of course  8) ) tak az za par tydnu...

Adamsith

Nádherná sbírka! Tiše zavídím  ;D Paradisa je skvělá, škoda, že z ní mám jen dva modýlky - pult se zmrzlinou a převoz koníčků - jak řekl Chadzi - cukrová čtvrť se vždycky hodí :)

Bryk

Opravdu krásná sbírka. Chadzi, tak mě napadlo, zda je vůbec téma, ze kterého nemáš aspoň 10 setů :-)

myth

Citace od: Bryk kdy 19.09.2006, 20:52:24
Opravdu krásná sbírka. Chadzi, tak mě napadlo, zda je vůbec téma, ze kterého nemáš aspoň 10 setů :-)
Bionicle, Galidor >:D
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

nukum

Citace od: myth kdy 19.09.2006, 22:24:54
Citace od: Bryk kdy 19.09.2006, 20:52:24
Opravdu krásná sbírka. Chadzi, tak mě napadlo, zda je vůbec téma, ze kterého nemáš aspoň 10 setů :-)
Bionicle, Galidor >:D

Zrovna ty nejpěknější??! :)

Anakin

Citace od: myth kdy 19.09.2006, 22:24:54
Citace od: Bryk kdy 19.09.2006, 20:52:24
Opravdu krásná sbírka. Chadzi, tak mě napadlo, zda je vůbec téma, ze kterého nemáš aspoň 10 setů :-)
Bionicle, Galidor >:D
mno,bionicle sa tento rok začali unormálnovať hlavne tie minifig sety

Dum Dum

... to je jak u Beneliho :) :) , no je to supér co dodat. Možná bych jěště nějaký ten ostrůvek přidal ;D
Následuj svou sílu....

Benelli_2000

Citace od: Dum Dum kdy 20.09.2006, 20:59:54
... to je jak u Beneliho :) :) , no je to supér co dodat. Možná bych jěště nějaký ten ostrůvek přidal ;D

Dík za pochvalu  ;)

2 Chadzi - Sqělá sbírka těch nejvíc kůl setů, které v edici pirates vyšly. Tu BSB a Skulls Schooner ti fakt závidím  :'( Fakt pěkná flotila. Jen těch ostrovů máš poněkud poskrovnu  ;)
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

J0hny54

Tak to je pěkný  ;)
já mám jen 4 velký lodě...