Moje Star Wars sbírka

Založil mvobornik, 11.07.2016, 23:13:38

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

mvobornik

#30
set 7201 Final duel II
minifigové Luke, Stormtrooper a Imperiální voják
rok vydání : 2002
pořizovací cena : cca 200kč
hodnocení setu : 1/10
hodnocení minifigu : 4/10


Ač tento set má velmi malé hodnocení, určitě by neměl chybět v žádné sbírce. Neodmyslitelně patří k setu Final Duel I. Na mostě asi nebylo co pokazit, je to jen pár kostiček. 3 minifigurky určitě nejsou na škodu.


mvobornik

#31
set 7166 imprerial shuttle
minifigové palpatine, pilot impéria a 2x stráž
rok vydání : 2001
pořizovací cena : cca 1000 kč
hodnocení setu : 9/10
hodnocení minifigu : 6/10


Tak konečně je to tady ! Set, na který jsem se neskutečně těšil. Další z mých oblíbených setů, podoba originálu je velmi povedená, tady se povedlo snad všechno ! Jedinou výhradou je možná až moc šedé barvy a příliš velké čelní sklo u pilota, ale u novějšího setu jsme se již dočkaly oprav těchto menších nedostatků. Svým tvarem a majestátností je opravdu důstojnou kopií originálu. Minifigurky palpatina, pilota a stráže se nikdy neztratí, navíc velké plus zaslouží provedení figurek stráže. Za mě jeden z nejpovedenějších sw setů z let 99-04



mvobornik

#32
set 7144 Slave I
minifigové Boba Fett
rok vydání : 2000
pořizovací cena : cca 600 kč
hodnocení setu : 3/10
hodnocení minifigu : 3.5/10


Co k tomuto setu říct. Vzhledem k roku, ve kterém je tento set vydaný musíme chápat, že se nedá srovnávat s novým modelem Slave I, který je opravdu propracovaný a povedený. Ale o tom někdy příště. Tento set se dal rozhodně udělat lépe. Kabina by měla být více zaoblená a větší. Celý tvar modelu je hrozně hranatý, vůbec nepůsobí tak jako pravý Slave. Je použito až moc zelené barvy. Tvarem, ani ničím jiným tento model nepřipomíná originální Slave. Ovšem opět se jedná o starý sw set, kde nejde nemít rád jakýkoliv set, proto alespoň 3/10.

Ravenhorn

Tohle je asi jeden z tří nejhorších SW setů co kdy u Lega vyšly. I na ten rok výroby oproti jiným SW setům roku 2000 je to neskutečně hnusné. Já bych dal 1/10.
Castle, Pirates a Star Wars.

Marty713

Citace od: Ravenhorn kdy 16.09.2016, 14:51:41...je to neskutečně hnusné.

Nikdy jsem tento set nevlastnil, ale vždy jsem na něj v katalogu koukal s jakýmsi obdivem ve smyslu "co to je? nic takového přece ve filmu nebylo?". Pak mi časem došlo, co že je vlastně Slave I. Set jsem si zamiloval proto, že je tak neuvěřitelně hnusnej (to máš recht), až je pro mě krásnej. :)

mvobornik

#35
set 7127 imperial AT-ST
minifigové Cheewbaca
rok vydání : 2001
pořizovací cena : cca 300 kč
hodnocení setu : 5/10
hodnocení minifigu : 5/10


Takový průměr, nový AT-ST je o poznání lepší, zde bylo pužito až moc béžových a hnědých kostek.


mvobornik

#36
set 7119 twin-Pod Cloud Car
minifigové pilot
rok vydání : 2002
pořizovací cena : cca 300 kč
hodnocení setu : 5/10
hodnocení minifigu : 3/10


mvobornik

#37
set 7124 flash Speeder
minifigové pilot
rok vydání : 2000
pořizovací cena : cca 300 kč
hodnocení setu : 4/10
hodnocení minifigu : 3/10