(Cizí) Krajinka

Založil rdk, 12.07.2005, 23:58:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

rdk

Nedávno sme se bavili o tom, zda krajinu k vlakům z lega nebo ne. Tady je jeden obrázek:

myth

Odpoveď je jasná - iba lego, len lego a nič viac než lego ;D

Tie vodopády a rieka sú nádherne urobené
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

chadzi

tak to je masiv, ale pocet kostek v radu 100 tisicu...

muzzo

Ten domecek 6592 je kouzelnej. :D No tohleto mi prijde jako konkurence Legolandu.

muzzo

Ikdiz to asi 6592 neni, ale je to dost podobny. ???

rdk


myth

When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Radical

NADHERA!!!!!!!! :o
Old lego , good lego.

Micho

No to je tak, kým my tu niektorí kvákame, tak druhí poctivo prehľadávajú príslušné stránky. Dnes bol humor ale fajn.

Toto je fakt pekné, ale na mňa už priveľké ... To chce už fakt zohranú partiu, dať to celé dokopy. Obrázky z výstav si rád pozriem, ale chýbajú mi na nich často detaily vecí, ktoré ma zaujmú. 


Jindroush

Tak si kup letenku a hybaj na Brickfest. Nakonec, napíšeš si to do nákladů jako 'studijní pobyt'  ;)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Micho

Ty si už bol na takej nejakej väčšej výstave?

Jindroush

Nebyl jsem nikde, je to drahý a daleko, i ta nejlevnější cesta do Berlína na 1000 Steine land vycházela přes 4000 Kč na osobu a to se mi jaksi nechtělo. (a spát ve spacáku v autě, abych ušetřil za hotel, to není nic pro mě)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

chadzi

hehe to se ti nedivim ;) ja spal v aute jednou a peknej sh*t. navic tady to ani nejde pac by te vykradli i s autem...

Micho

No, veď na to je dobrý internet. Všetko priblíži a za ušetrené korunky sa dajú kúpiť ďalšie kocky.

Na druhej strane pre decká to by musel byť super zážitok. Aspoň si to myslím ...

Colonel32

ty hnede prazce jsou rulez

otaznik

Tak to je dost dobrý, takhle někam si představuju v budoucnu svoje město. Snad se toho někdy dočkám.
Jinak 4000,- Kč bych za takovejhle výlet, kde bych mohl něco podobného vidět na vlastní oči, klidně dal.

Jindroush

Tak proč jsi na 1000 Steine Land nejel? Bylo to začátkem června v Berlíně. V Evropě jsou akce 3 - malej 1000 Steine Land (nevím kde v Německu), velkej 1000 Steine Land (Berlín) a Legoworld (Holandsko).

USA akce, to je už jinší nápor na peněženku.

No a pak si mohl jet na výlet do Lego v Billundu, ale to bylo přes 1000 euro...
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

chadzi

to radsi dam za lego  :P

otaznik

Citace od: Jindroush kdy 13.07.2005, 11:10:04
Tak proč jsi na 1000 Steine Land nejel? Bylo to začátkem června v Berlíně. V Evropě jsou akce 3 - malej 1000 Steine Land (nevím kde v Německu), velkej 1000 Steine Land (Berlín) a Legoworld (Holandsko).

USA akce, to je už jinší nápor na peněženku.

No a pak si mohl jet na výlet do Lego v Billundu, ale to bylo přes 1000 euro...

Nějak jsem to neregistroval... :-\
O prázdninách se alespoň chystám do Legolandu.

Mates

Musím říct, že i já bych se rád podíval do Legolandu, ale bude to jen otázka možností. To co ale poslal rdk je opravdu moc hezké. Je super sledovat jako inspiraci to, jakým způsobem se tvoří celé města, včetně všech možných i nemožných detailů... :)

Jindroush

Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

werrac

No jen drobnost, spat v aute jde, a celkem bez
problemu, jen je treba mit kombika s rovnou
loznou plochou nad 195 cm, pak je to i pohodlne :>)

Do Legolandu DE se snad podivam v srpnu :>)

Legoworld zni taky zajimave .......