Mtron news - (vlastní) Mtron base

Založil Mtron, 05.02.2006, 20:59:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Mtron

Citace od: J_BOB kdy 19.12.2006, 17:33:37
velmi sa mi páčia tie Pulsar Chargery :) nejkrajšie M-Tron vozitka pod slnkom :)


už jich mám 12  >:D >:D a další budou vyrobeny z dílků Bricklinku ve výrobně na základně ::)
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

ahoj všichni , předem chci poděkovat všem , kteří my prodaly kostky na stavbu mojí základny jako třeba Jarmila , Llevelyn a další. Budu rád, když řeknete konstruktivní kritiku k této stavbě neboť bude skoro jediný zástupce Spacu na výstavě ve Svitavách.

k tomu přikládám pár fotek ..... na prvních fotkách je dostavěno nové radarové centrum  s připojením na koridor systém , vnitřní pohled , ještě dozná změn,
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

ještě nějaký ten celkový pohled, potom jsem předělal vstupní bránu .... a další věci.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

jinak chci říct, že stále to ještě není dostavěné ,a  že čekam na další transportní lodě, které přivezou materiál na další pokračování stavby základny Mtronu
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Dargnon

Moc hezký. Rozměry mi to připomělo takový ty velký vesmírný scény ze starejch Lego katalogů. Tak mě napadá, co kdyby jsi to trošku zdramatizoval a zezadu k té základně udělal jako že skálu? Použít takový ty velký skálo-kostky a udělat tam třeba výjezd z tunelu, kudy by do základny přijížděl ten "vlak".

Jenčula

   Díky bezbřehé Mtronově šlechetnosti jsem měl tu výsadu vidět toto megadílo na vlastní oka. Dovolím si poznamenat, že na fotkách se základna jeví tak poloviční, oproti tomu, jak je ve skutečnosti rozlehlá.

   Škoda jen, že nebylo tolik času vše prozkoumat (přeci jen, když Vám stojí za zády Mtron, v jedné ruce stopky, v druhé dřevěnou hůl na takovou tu americkou hru a nervózně přešlapuje, že už se jako koukám moc dlouho na jedno místo a že mu to zavání špionáží (Mtron ví, že mám doma pár znuděných Classic Space maníků kteří čekají na svou příležitost...)).  >:D >:D

   Ale konec nadsázky, musím obdivně dodat, že ač je základna rozpracovaná, tak je opravdu propracovaná a plná detailů, na fotografiích ne zrovna moc patrných.

   Takže se všichni zvědaví těšte do Svitav, jestli Mtron sežene Avii, aby tam základnu vůbec dostal, tak se bude opravdu na co koukat... ;)


Citace od: Mtron kdy 19.12.2006, 13:54:59
... a potom dárek od Jenčuli Mtron set 6811, který je teď v hangáru a prochází udržbou.

P.S. Jenčulovi děkuji

Velitelství Mtron

P.S. Jenčula je rád, že mohl přispět svou příslovečnou špetkou... ;)
Můj RELAX

Peetrs

Citace od: Mtron kdy 09.01.2007, 14:10:08
Budu rád, když řeknete konstruktivní kritiku k této stavbě neboť bude skoro jediný zástupce Spacu na výstavě ve Svitavách.

Konstruktivní kritiku ti dám, těžko, protože jsem na té stavbě nenalezl nic, co by se mi vyloženě nezamlouvalo, nebo bych si představoval jinak....  :) Podle mě tedy dokonalé!

hal1aeetus

Chceš kritiku???
No neviem, či sa nejaká nájde.
Splnil si mi detský sen a už sa teším, keď to uvidím naživo.

Mtron

#158
Velitelství Mtronu děkuje za Vaše kladné ohlasy...

přikládám další fotky ze základny pro špionážní účel  >:D >:D bez komentáře .

Je přistavěno velitelské centrum na hlavní budově ( to je ta uprostřed bez střechy ) ;D , dále je tam dostavěn a připraven ke spojení koridor systém jak u radarového centra tak u ... přísně tajné  ;D

pohled do hangáru zezadu kde se opravují a montují stroje Mtronu , je to tam trošku chudé , ale pokusí se s tím ještě něco do výstavy udělat
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

Citace od: Dargnon kdy 23.01.2007, 02:53:01
Moc hezký. Rozměry mi to připomělo takový ty velký vesmírný scény ze starejch Lego katalogů. Tak mě napadá, co kdyby jsi to trošku zdramatizoval a zezadu k té základně udělal jako že skálu? Použít takový ty velký skálo-kostky a udělat tam třeba výjezd z tunelu, kudy by do základny přijížděl ten "vlak".

Pro tvojí informaci zezadu se časem bude přistavovat hangár s dílnou pro stavbu modulů mateřské lodi na oběžnou dráhu  ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

corelxt

#160
vynikajici.. nemam slov... ;)
fakt nadhera... dfm z hodlas pokracovat dal a zvetsovat a zvetsovat... a zvetsovat.. ;)))

***Banana.com

Tak takhle nějak jsem si jako malej představoval opravdovou Space base...Velmi pěkné.

Mtron

 TO ALL: Stavět budu a přistavovat taky až budu mít svoji Mtronii , budu kolonizovat celý byt  ;D

To AKI : včera po mé návštěvě u tebe jsem ti názorně sestrojil dělo viz fotky. Jenom jsem ho malinko vylepšil o řízené rakety  ;D

A takhle by mohla vypadat i na základně možná by byla pěkná na podvozku nějakého tanku

Vy tu základnu prostě nedobijete  >:D >:D >:D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Aki

Jo, jo je to skoro to mé dělo.  ;) ;D
Na základně a v černé, taky nevypadá špatně. Já jsem jen musel díky té bílé, dost ošulit ten podstavec. Přiznávám tvůj (hlavně ten červený) je odost hezčí.  ;) >:D

PS jen ty rakety mi víc sedí u těch tvých raketometů, než u konvenčního děla.  ::)

Mtron

Tak tohle jsou poslední fotky co sem dávám ze základny , protože v pátek jí nakládám do auta a v sobotu hurá směr Svitavy.

Jinak se mi zdá , že se tu rozmohl nějak SW svět, stejně Mtron nikdy nezničíte  ;D ;D ;D bude nás stále víc

na fotkách je zadní část základny - pohled do hangáru , jak říkám na fotkách to není ono ... dál je tam pochodující stráž 8 figů , budu muset spočítat kolik jich vlastně na základně je  ;D ;D prostě to nevím ...

no tak řekněte jestli ten hangár je obstojný či nikoliv ...  >:D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Thrawn

Ta základna je jedním slovem nádherná. Vážně nemám slov.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Dargnon

Hangár začíná být parádní. Ty vrata, ochoz atd. Na výstavě se s největší pravděpodobností můžeš těšit na solidní úspěch  ;)

K tomu SW světu - tak uzavři spojenectví s Impériem! Mtroni vypadají docela civilizovaně a disciplinovaně.. My vám necháme nějaký ten sektor Galaxie a bude  ;D

hal1aeetus

Keď si ho budem chcieť odfotiť, budem musieť čakat v rade  ;)

Mtron

Citace od: Dargnon kdy 30.01.2007, 09:06:26
K tomu SW světu - tak uzavři spojenectví s Impériem! Mtroni vypadají docela civilizovaně a disciplinovaně.. My vám necháme nějaký ten sektor Galaxie a bude  ;D

dost silně pochybuji, že bych já měl uzavírat spojenectví a být podřízen světu Star Wars. Jsme samostatný hrdý rod Mtronu, a kdo bude šířit něco jiného tomu bez pardonu nakopeme brmbolec. Je sice pravdou,že tu roste síla ze strany SW, ale my se nenecháváme zahanbovat novými přírůstky , technologiemi...

Střeste se dne kdy Mtroni ovládnou celý vesmír  ;D >:D :o
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

tak jsem dlouho nevydržel bez mtronu a ze zbytků lega jsem postavil skromný příbytek MTRON HOUSE.  ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Shi-So

Za takovouhle zavislost se posila na leceni >:D
Jinak libovka ,z minima maximum :D

Mtron

Pozemní jednotka Mtron 16 22 , nalezena bohatá ložiska craneritu, instaluju beacony a radar pro zaměření polohy Mtron OUT...

p.s. cranerit je crystal ... p.s.2 kdyby jste to nevěděli stačí si přečíst můj příběh...
p.s.3 kdo hledá ten najde  ;D ;D ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

MildaPajda

Citace od: Mtron kdy 15.02.2007, 12:10:26
tak jsem dlouho nevydržel bez mtronu a ze zbytků lega jsem postavil skromný příbytek MTRON HOUSE.  ;D

Ja bych to videl jako silenstvi... ;)
Jsi proste silenej... :)
Ale domecek i lozisko craneritu jsou SUPER!!!
Jak psal Shi-So - z minima maximum!
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

Mtron

jinak u toho domečku už jsou vytvořeny otevírací dveře , ale nafotit to nejde.

p.s. nejsem šílený , kdo to bude tvrdit má výstrahu , za 3 výstrahy už v řádu Mtronů hrozí trest, ten nejvyšší trest, trest smrti ;D >:D ;D ;D

Peter by mohl vyprávět  ;D ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

peter

Citace od: Mtron kdy 15.02.2007, 12:31:17
Peter by mohl vyprávět  ;D ;D

:'( njn vyprávět naštěstí zatím ještě mohu, protože mám dvě výstrahy :-\
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Thrawn

Citace od: Mtron kdy 15.02.2007, 12:10:26
tak jsem dlouho nevydržel bez mtronu a ze zbytků lega jsem postavil skromný příbytek MTRON HOUSE.  ;D

Hm, tohle už vypadá jako základ Mtron města. Že by se něco podobného chystalo v blízké budoucnosti? ;)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Mtron

z opojení radosti ze Svitav a z posledních kostek doma jsem složil hrubý obrys obrněnce  s pásama. Je to opravdu zpatlaný a proběhne na něm ještě mnoho úprav. Název stroje ještě nemám tak přesně vymyšlený. Do transportéru se vejdou 3 figové , jeden řidič a 2 pozemní vojáci  ;D více fotek vám nedám kvůli utajení  >:D

to: Thrawn - je to dost možné , že v blízké budoucnosti rozšířím Mtron svět, uvidíme jaký ohlas budeme mít  8)
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Šejmus

Citace od: Mtron kdy 15.02.2007, 12:10:26
tak jsem dlouho nevydržel bez mtronu a ze zbytků lega jsem postavil skromný příbytek MTRON HOUSE.  ;D
a co nějaký m-tron kytky(samo že červeno zelený...)?
Fool of a Took!

Colonel32

ty jo, tak to uz je fakt zoufale...

ja mam takovou radost, ze si od lega na cas odpocnu, a M;tron uz plodi dalsi vynalezy...

Shi-So

Citace od: Colonel32 kdy 19.02.2007, 12:30:09
ty jo, tak to uz je fakt zoufale...

ja mam takovou radost, ze si od lega na cas odpocnu, a M;tron uz plodi dalsi vynalezy...

Ty ze vydrzis bez Lega dele jak 1 den???
Tomu neverim ;)
I ja si vcera po navratu ze Svitav slozil za odmenu jeden drobny setik ;D