Mtron news - (vlastní) Mtron base

Založil Mtron, 05.02.2006, 20:59:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Mtron

děkuji za pochvalu :D

to chadzi : nestíhají  ;D a nejsou. Chadzi kde je landing zone pro moje stroje ? na tvým nádherným hradu?? >:D

to hansel : je to zatim hrubá stavba a detaily se budou dolaďovat vždy se skončením nějakého úseku, samozřejmě ,že nemám averzi black barvy , jen Mtron je red a néé black ;D a zase to moc přeplácat nechci, v jednoduchosti je síla. Jinak moje stoje na pracovním stole nikomu nedám a nedoporučuji si s nimi začínat , je to silně návykové.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Tomášek

 :o No tak k tomu doopravdy není co dodat....snad jen to, že už teď je to pěkné a až to bude hotové, tak to bude pěkná chuťovka...myslím, že si na tom všichni smlsnem...Slint, mlask.  ;D :-*
Procházím DARK AGE.

Mtron

#122
Něco nového jsem přistavěl a celé přestavěl od základů oproti minule toho není moc , ale i tak tu ve space neni na co koukat >:D jenom doufám, že i když nemáte rádi Mtrony , kouknutí na tohle by nemuselo až tak bolet :D

p.s. omluvte zhoršenou kvalitu fotek nemám z kalibrovaný komp
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

Na první fotce je řídící pult pro elektrický plot a štít a na druhé fotce je už skoro hotov koridor  :D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

Nové rakety v novém barevném provedení :-X MIPE nemáš šanci  >:D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

MwK

:o
Waw!Nadherne!Skvele!Proste sila! :D (IMHO na také rakety nemá nikto...) 8)
Toto je fakt vrchol spacu ktorý tu je!

Ešte že SW nieje čistokrvný Space... >:D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Mtron

#126
Citace od: MwK kdy 27.09.2006, 14:03:38
Ešte že SW nieje čistokrvný Space... >:D

Po pravdě řečeno je všechno i SW čistokrevné SPACE, jenom dějová linie je rozdílná, když si vezmeš , že by Mtroni jako rod či jiný rody , mohly mít vlastní planetu jako domov a sympatizovat s impériem či být proti němu není až tak nereálné v podstatě jak říkal C3PO umí 6 miliónů komunikačních jazyků a řečí. Kdo ví. SPACE je nekonečný.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

fuli

Citace od: Mtron kdy 27.09.2006, 14:32:43
Citace od: MwK kdy 27.09.2006, 14:03:38
Ešte že SW nieje čistokrvný Space... >:D

Po pravdě řečeno je všechno i SW čistokrevné SPACE, jenom dějová linie je rozdílná, když si vezmeš , že by Mtroni jako rod či jiný rody , mohly mít vlastní planetu jako domov a sympatizovat s impériem či být proti němu není až tak nereálné v podstatě jak říkal C3PO umí 6 miliónů komunikačních jazyků a řečí. Kdo ví. SPACE je nekonečný.
Já bych je spíš zařadil do Neznámých Oblastí. Jejich technika je úplně jiná. Ale jejich setkání se Star Wars bych nevyloučil, například by se mohly setkat s imperiálními průzkumníky velkoadmirála Thawna...
Uč se z chyb druhých. Nikdy nebudeš žít tak dlouho, abys je stihl všechny udělat sám.

Mtron

....... * MTRON NEWS * ........


Stavbaři a mechanici Mtron dokončují práce na radaru , základna je v plném proudu , obchodníci se předhánějí s dodáním dílů a tak se buduje a zkoumá.
Novým přírustkem do flotily Mtronu je stroj s označením * 6923 * Particle Ionizer


mtron OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Colonel32


Šejmus

taaak to je dobrý, space moc nemusím ale tohle jde, a aby tady nebyla jenom jenom chvála tak trochu kritiky(ale ne na tebe) na mtrony, protože kombine červené a reflexně žluté není moc vhodná pro base, protože je vidět z dálky jak**** ,proto bych uvítal něco maskovacího např grey nebo tak... ale jinak supr, obdivuju tvé nadšení
Fool of a Took!

Fishbed-J

Citace od: sejmus kdy 13.10.2006, 15:13:25
taaak to je dobrý, space moc nemusím ale tohle jde, a aby tady nebyla jenom jenom chvála tak trochu kritiky(ale ne na tebe) na mtrony, protože kombine červené a reflexně žluté není moc vhodná pro base, protože je vidět z dálky jak**** ,proto bych uvítal něco maskovacího např grey nebo tak... ale jinak supr, obdivuju tvé nadšení

Bych si ti dovolil oponovat. Za A) k M:tronům prostě jiná barva snad ani nejde. A za B) tohle vizuální maskování ti stejně nemůže pomoct proti elektronickým dálkovým senzorům ať už jakéhokoli typu.

to Mtron : Máš to suprový. A jestli se ti to podaří dotáhnout do konce minimálně tak jak plánuješ....no...radši smekám předem :-)

Mtron

Citace od: sejmus kdy 13.10.2006, 15:13:25
na mtrony, protože kombine červené a reflexně žluté není moc vhodná pro base, protože je vidět z dálky jak****
¨

je to neon green , čiže neónově zeléná barva , a atˇ se někdo přiblíží k základně hned bude mít červený roj mtronů kolem sebe >:D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

 Trošku jsem rozšířil základy základny a i přistávací plochy. Ty fotky jsou trošku blbě nafocený , mám málo místa >:( Je to hrubě rozvržené kde by mělo v budoucnu co stát, postupem času až budou bricky se to všechno dotáhne. Pod tou horní přistávací plochou bude vchod do hangáru pro stihačky. v prostředku jak už stojí část stavby bude dostavěn komplex budov výzkumu , radarové stanice a možná i monorail systém. Pokud máte návrhy na vylepšení stavby a nebo nějaké připomínky sem s nimi. Předem děkuji. pokud by Vás , ale moje základna nudila, věřte , že jsme bojově naladěni ;D >:D to je z toho slabšího soudku :P
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Benelli_2000

WOW

M-tron uviděl Chadziho Black Falcon keep a ihned upgradoval  :D
A to je správné. Už jsem čekal, kdy to zase rozšíříš. Strašně se mi líbí pozorovat, jak tě napadají stále nové věci a jak tvá základna roste - je to fakt fun.

Doufám, že seženeš dostatečné množství červených kostek, protože na tohle jich budeš asi potřebovat hooodně. Ale podle toho, co jsi naznačil, by to mohlo být hodně cool. Tak do toho.

A monorail? No jasně - vždyť ke space patří. Jen ho dej do červené barvy, opatři logy M-Tron a skla vyměn za transparent green (nebo jaxe ta divná brava jmenuje). Prostě když monorail, tak ať k tomu ladí - červenej, nebo černo-červenej, ať to není sterilně rudý.

Dobrej joke s těma dvěma M-Troňákama, jaxe přehrabujou v těch vysypanejch brickách :) lol

PS: Krásná velká základna KOMUNISTICKÉHO M-Tronu (srry, ale při pohledu na to množství červený mi to nedalo)
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

Frco

jj cest praci, naozaj pekna stavba :)

Anakin

Citace od: Benelli_2000 kdy 18.10.2006, 15:13:45
WOW

M-tron uviděl Chadziho Black Falcon keep a ihned upgradoval  :D
A to je správné. Už jsem čekal, kdy to zase rozšíříš. Strašně se mi líbí pozorovat, jak tě napadají stále nové věci a jak tvá základna roste - je to fakt fun.

Doufám, že seženeš dostatečné množství červených kostek, protože na tohle jich budeš asi potřebovat hooodně. Ale podle toho, co jsi naznačil, by to mohlo být hodně cool. Tak do toho.

A monorail? No jasně - vždyť ke space patří. Jen ho dej do červené barvy, opatři logy M-Tron a skla vyměn za transparent green (nebo jaxe ta divná brava jmenuje). Prostě když monorail, tak ať k tomu ladí - červenej, nebo černo-červenej, ať to není sterilně rudý.

Dobrej joke s těma dvěma M-Troňákama, jaxe přehrabujou v těch vysypanejch brickách :) lol

PS: Krásná velká základna KOMUNISTICKÉHO M-Tronu (srry, ale při pohledu na to množství červený mi to nedalo)
niečo ako toto?

LINK: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=31137

chadzi

super, vynikajici, netradicni tema ale super zpracovany. hod sem par detailnejsich fotek pls. jinak ten monorail by se tam fakt siknul, zkus kouknout na ebay na 6990 ty se daji sehnat celkem ok.

uz to pomalu zacina byt na stejne plose jako muj hradek, vzhledem k tomu kolik to zabira mista u me to u vas taky musi vypadat zajimave  ;D

Mtron

Citace od: Benelli_2000 kdy 18.10.2006, 15:13:45
PS: Krásná velká základna KOMUNISTICKÉHO M-Tronu (srry, ale při pohledu na to množství červený mi to nedalo)

tak teď už to stavět nebudu  ;D


Citace od: chadzi kdy 18.10.2006, 19:45:35
super, vynikajici, netradicni tema ale super zpracovany. hod sem par detailnejsich fotek pls. jinak ten monorail by se tam fakt siknul, zkus kouknout na ebay na 6990 ty se daji sehnat celkem ok.

uz to pomalu zacina byt na stejne plose jako muj hradek, vzhledem k tomu kolik to zabira mista u me to u vas taky musi vypadat zajimave ;D

jo už jsem nahodil udičku na monorail , bude vypadat podobně , myslím jako nákladní s konteinery.

rozloha je 96 x 144 studu, ale výšku jakou máš u hradu chadzi tu asi netrumfnu  ;)kolik bricku je vysoky ? Me  uz se vejde do hangaru bejk :-) hehe , ale potom uz nic jiného.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mates

Mtroňáku, musím uznat, že se mi ta tvoje základna docela líbí, i když víš, že mě space moc nebere ;D >:D Myslím, že je dobře, že tady Chadzi začal s tou svojí monumentální stavbou hradu, protože se mi zdá, že jsi trochu dostal motivaci k rozšíření i své stavby! ;)

P.S.: Samozřejmě i já se těším na další vývoj... ;)

Benelli_2000

2 M-tron:

Jojo, přesně takhle jsem to myslel - super vláček.
Ale vzhledem k tomu, že se jedná o vojenskou základnu, bych vláček doplnil o nějaké menší obranné dělo. Buďto někam doprostřed, nebo na poslední vagón.
Něco jako obrněný M-Tron vlak.

Ale i tak, jak to je se mi to moc líbí. Už se těším, až nahodíš foto základny s integrovaným monorailem. Doufám, že tam bude nějakej průjezd budovou (třeba jako zastřešená překladová stanice). Jen ať ten monorail jezdí od někud někam a netočí se jen kolem základny!

A šup šup, vrhni se na stavbu, ať tu máme další fota :-)
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

Mtron

Nestává se často, ale stalo se. Měl jsem návštěvu  :D lépe řečeno jsem dostal k narozeninám set 7256 Jedi starfighter od kamaráda. Proč ? Abych neměl pořád jenom to stejný. Jak říká změna je život.

na obrázku Anakyn Skywalker , který přinesl poselství rodu Mtronů ::) Co přesně je tajný.  >:(
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

MwK

Citace od: Mtron kdy 24.10.2006, 12:44:48
Nestává se často, ale stalo se. Měl jsem návštěvu  :D lépe řečeno jsem dostal k narozeninám set 7256 Jedi starfighter od kamaráda. Proč ? Abych neměl pořád jenom to stejný. Jak říká změna je život.

na obrázku Anakyn Skywalker , který přinesl poselství rodu Mtronů ::) Co přesně je tajný.  >:(
A chudák...Zabudol si zapnutý svetelný meč! ::)
Mimochodom...rozvíjaš teoriu že M-troni su niekde v tej dalekej galaxii... >:D
Len tak dalej... ;) Inak nálepky nalepíš kedy??? >:D
IMHO posolstvo znie "nechceme" vytvorit Rád Jedi M-Tron.Dostaviame dalšiu vežu na chrám Jedi... ;D ;D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Jonas

Citace od: Mtron kdy 24.10.2006, 12:44:48
Nestává se často, ale stalo se. Měl jsem návštěvu  :D lépe řečeno jsem dostal k narozeninám set 7256 Jedi starfighter od kamaráda. Proč ? Abych neměl pořád jenom to stejný. Jak říká změna je život.

Ta žlutá působí jako balzám na duši. Teď teprve ta stanice dostala glanc.

Přece jen jedna barva - navíc sytě červená - se po chvíli koukání omrzí a dokonce může vyvolat rudo před očima. ;)

Neváhej proto občas a v patřičně dávkované míře přidat jiné barvy.
Jonas - Můj Brickshelf

Mtron

#144
Citace od: MwK kdy 24.10.2006, 13:18:34
A chudák...Zabudol si zapnutý svetelný meč! ::)
Mimochodom...rozvíjaą teoriu ľe M-troni su niekde v tej dalekej galaxii... >:D
Len tak dalej... ;) Inak nálepky nalepíą kedy??? >:D
IMHO posolstvo znie "nechceme" vytvorit Rád Jedi M-Tron.Dostaviame daląiu veľu na chrám Jedi... ;D ;D
po pravdě řečeno se mi nálepky moc na legu nelíbí, lepší je potisk.Lepit je nebudu.

teorie, že vesmír je nekonečný stále existuje a jak je vidět i Jedi si k nám našel cestu.

ten starfighter se mi zda poněkud křehký a na můj vkus je jaksi neposedný na těch nožičkách co má. Na druhou stranu mám zase trošku rozšířený obzor v sestavování nových kostek  :D


světelný meč nepotřeboval, protože ho sem síla neprovázela a měl by smůlu neutekl by Mtronům mají lepší výcvik než Jediové  >:D

HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

MwK

Ja som len podotkol,že leží v stihačke a je zapnuty. ::)
A áno M-troni maju lepší vícvik...bude to asi tým že Anakin je slaboch... >:D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Mtron

Citace od: Jonas kdy 24.10.2006, 13:41:51


Ta žlutá působí jako balzám na duši. Teď teprve ta stanice dostala glanc.

Přece jen jedna barva - navíc sytě červená - se po chvíli koukání omrzí a dokonce může vyvolat rudo před očima. ;)

Neváhej proto občas a v patřičně dávkované míře přidat jiné barvy.


brrrrr žlutá , na fotkách je to rudé, jak řekl benelli "komunisticky rudé" grrr, ale ve skutečnosti  to vypada mnohem lépe., pořád je to rozestavěné a detaily se dolaďují. Prostě se stále pracuje.... je malo kostek pro stavbu a o financování ani nemluvím.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

Na první fotce jsou již zprovozněné dveře do hangáru, jdou otvírat  :P
Na druhé fotce je pohled do dílny kde se opravují a vyrábějí 6811 pulsar changery
Na třetí fotce je z 1x4 red brick znázorněná trasa monorailu , bude projíždět skrze budovu.
Na čtvrté fotce je zatím dost hrubě rozestavěné velitelské centrum , ještě dozná hodně změn.

HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

Taq jsem vyfotil čelní pohled na základnu i s otevřenými vraty do hangáru  ;D
nějaký ten detail u horní přistávací plochy a potom dárek od Jenčuli Mtron set 6811, který je teď v hangáru a prochází udržbou.

P.S. Jenčulovi děkuji

Velitelství Mtron
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

J_BOB

velmi sa mi páčia tie Pulsar Chargery :) nejkrajšie M-Tron vozitka pod slnkom :)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader