6862- M:tron , fotogalerie

Založil Mtron, 29.12.2005, 20:02:26

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Mtron

6862 : Secret Space Voyager  od M:tron

Konečně jsem si ho mohl postavit. Je to sice pozdní dárek pod stromeček ,ale přece.Díky těm ,kteří mi poslali sety a dílky a hlavně díky tomuhle webu bez kterého by se tohle nesplnilo.

Složen ze setů - 6877 - Vector Detector
                        - 6923 - Particle Ionizer
                        - 6896 - Celestial Forager


a teď pár fotek

MTRON
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

6862 : Secret Space Voyager 

jěště dvě fotky
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

Jak se Vám líbí ? Mě moc..... ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

A ještě něco co jsem našel na netu a neodpustím si to sem dát.

Je to nejlepší a nejhezčí set od M:tronu vůbec... 6989 Mega Core Magnetizer >:D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

6862 je vlastní model je tomu hodina co jsem ho sestavil
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

chadzi

jj ten magnetizer je super, jako malej sem ho sjizdel v katalogu...

btw mas dobrou specializaci - par kiloware baliku za par super a mas celou mtron serii  8)

Mtron

Takhle to vypadalo na zakladně M:tron před stavbou obr.152
a takhle to vypadá po dokončení 6862 na základně M:tron obr. 159 u mě doma ;D

jo chybějí mi dva sety 6989 a 6956 jinak už mám všechno. :D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

chadzi

no zrovna ten magnetizer je cool ten bys mel mit. colonel urcite nakej casem dostane  8)

btw proc nezkusis postavit tohle 'diorama'

Mtron

chadzi je to super set, a základnu se chystám postavit jen potřebuji dílky a na ty se zatím nějak nedostává peněz. Začal jsem s tím aktivně letos v září a neboj se nic mám v plánu postavit Mtron základnu a lepší než jsou na obrázků od tvůrců.

co se týká colonela uvidíme co bude mít , už mám nabídku pro zbylé dva sety jen jim chybí dílky , aby byly kompletní.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

J_BOB

njn ja mam M-tronov fakt strasne rad a preto ma aj dost mrzi, ze sa im z celeho space asi venovali najmenej  :-\ :-[ . neviete niekto, preco je tych M-Tron setov tak malo?
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

KLF

Citace od: J_BOB kdy 29.12.2005, 22:08:19
njn ja mam M-tronov fakt strasne rad a preto ma aj dost mrzi, ze sa im z celeho space asi venovali najmenej  :-\ :-[ . neviete niekto, preco je tych M-Tron setov tak malo?

Pretoze su tak spatne>:D

LONG LIVE BLACKTRON I. !
Terminated.

J_BOB

suhlasim, ze M-Troni maju svoje kuzlo :) pulsar charger bol moj prvy system set (okrem hromad zakladnych kociek)  :D asi kvoli tomu mam M-Tronov rad  :D
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

KLF

Neviem, mne s brachom sa M-Tron nikdy moc nepacil (aj ked sme ich mali). Mozno to robila ta farebna kombinacia... neviem. mam este stale doma nejaky M-Tron v rozobratom stave na suciastky. Podobne sa nam nepacili (mozno este viac) Blacktron II. Za to Classic Space, Futuron, Space Police I a Blacktron I boli COOL ! ;)
Terminated.

J_BOB

#13
classic space, blacktron I, futuron su super  :) space police I, II su imho hnusne...  :-\
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Colonel32

kdybys mel nekdy v ruce Mission Commandera nebo Galactic Mediatora, nikdy bys mohl rict, ze SPcka jsou hnusne...

naopak Mega Core Magnetizer je podle me jeden z nejslabsich velkejch space modelu

J_BOB

#15
opät sem sedi moje oblubene "Kazdemu podla chuti"  :) inak galactic mediator sa mi nepaci. TrGreen dielce sa mi nerataju  :P. ale to je len moj vlastny nazor. mission commander je fajn. Takze sa opravujem. vacsina space police setov sa mi zda hnusna. je to moj nazor, neberte mi ho  8)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Raistlin M

Citace od: J_BOB kdy 30.12.2005, 13:28:02
opät sem sedi moje oblubene "Kazdemu podla chuti"  :) inak galactic mediator sa mi nepaci. TrGreen dielce sa mi nerataju  :P. ale to je len moj vlastny nazor. mission commander je fajn. Takze sa opravujem. vacsina space police setov sa mi zda hnusna. je to moj nazor, neberte mi ho  8)

Neberu ti Tvůj názor, jen nesmíš míchat všechny SP dohromadey. SP I jsou parádní. SP II mi připadnou dost divný svou barevnou kombinací.

Colonel32

me zase prijdou fakt nechune barevne kombinace M;tronu a Ice Planet. Insectoids, UFO atd.. ignoruju uplne... ty jsou malem horsi jak town jr.

Mtron

mě osobně se taky všechny věci nelíbí, né vždy se všechny sety povedou, ale ignorovat část lega se mi zdá dost drsný obvzlášť potom u člověka jménem colonel. Nemusí se ti libit,každý obdivujeme a hájíme to své....

každy má právo na svůj názor .....  ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Colonel32


Mtron

M;tron   13 hlasů (14.8%)  3 místo není špatné  ;D z 12 uchazečů ;D

nebo na co poukazuješ ?

to, že se ti space nelíbí tak nelíbí nikdo ti to neupírá, ale je to část lega....
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Colonel32

na to, jak drasticky propadlo UFO a spol

Micho

Citace od: Mtron kdy 30.12.2005, 16:50:19
M;tron   13 hlasů (14.8%)  3 místo není špatné  ;D z 12 uchazečů ;D

Ja som si to tiež všimol. Ja to vidím tak, že keby tam aj bol 1 hlas a to tvoj M:tron, tak máš na to právo a je to tvoja vec, že sa ti to páči. Aj keď to nie je moja téma, ja si to rád mrknem, čo sa dá z toho vytvoriť.  ;)

A kašli na kecy iných, čo ťa presviedčajú o opaku.  8)

J_BOB

ok tak sa ospravedlnujem. poprezreni som pozmenil svoj nazor. space police I su fajn. nie tak ako M-tron a Black tron, ale su fajn. A space police 2 su ohavne farebne. Keby boli ostali vo farbach SPI bolo by to lepsie  :) takze hnus je len II :)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader