*TOP* (Vlastní) Pevnůstka v údolí

Založil Marcel, 12.03.2009, 13:42:11

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hardegon

Nejvíc mě zaujal ten zombí. ;D Ten je vážně originální. ;D

Co se týče té "ohrady" pro krávu, ten plot mi přijde moc blízko hořící hranice a shořel by. Jinak je to vážně hezké. I jsi to oživil vesničany (či sedláky).

linhi

Opravdu parádní práce,moc se mi líbí to okolí hradu,jak je to celé velké? 2x2 baseplate?

MwK

Už pred úpravou sa mi to páčilo...
Ale teraz to doslova ožilo a je to super! :D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

5o

Citace od: Hardegon kdy 07.04.2009, 15:30:56
Nejvíc mě zaujal ten zombí. ;D Ten je vážně originální. ;D

Co se týče té "ohrady" pro krávu, ten plot mi přijde moc blízko hořící hranice a shořel by. Jinak je to vážně hezké. I jsi to oživil vesničany (či sedláky).

Zombi je dobrý, najprv som si myslel, že si tam niekto kope pri hydrante. A po zväčšení, som si všimol, že je to kríž. Tak to je moja chyba. A blízko plotov je zase voda, tak sa možno nechytí.
Preto lebo Lego...

Ryxe

Ano, úpravy Tvému  dílu jen prospěly a dovedly ho k dokonalosti. Moc se mi to líbí, je to plné života a moc pěkně postavené, takže chvála, chvála, chvála ;)

Marcel

Jsem rád že se líbí :D, už pracuji na té věži chtěl bych s ní rozbořit pravoúhlost pevnosti.
Linhi: rozměry pevnosti jsem dal do přílohy ;)

maeror

Citace od: 5o kdy 07.04.2009, 16:41:47
Citace od: Hardegon kdy 07.04.2009, 15:30:56
Nejvíc mě zaujal ten zombí. ;D Ten je vážně originální. ;D

Zombi je dobrý, najprv som si myslel, že si tam niekto kope pri hydrante. A po zväčšení, som si všimol, že je to kríž. Tak to je moja chyba. A blízko plotov je zase voda, tak sa možno nechytí.

Já si zase napřed myslel, že to je ztvárnění přísloví Kdo jinému jámu kopá...  :)

Marcel

Tak další úpravy jsou na světě ;), kostel je ve výstavbě, došli mi dílky a tak ho musím předělat. Za smrtku jsem přidal figa rozzuřeného hrobníka, který jí chce vzít po hlavě lopatou; vůz se senem; skřeta který usnul na seně a chlápka kterého honí obří mravenci ;D. Doufám že se budou úpravy znovu líbit.

Ryxe

Znova chválím ;), máš to opravdu pěkně propracované a moc se mi líbí, že to opravdu žije. Je v tom vtip, je to pěkně naaranžované, prostě to nemá chybu. ;)

Hardegon

 :D Další kvalitní a povedené změny. Opravdu hezké. Líbí se mi, jak každý svůj nápad v dalším kole úprav ještě víc rozvedeš.

Jen ta věžička, na 3 fotce od konce, mi jako stavaři vadí. Tak by se to asi nikdy nestavělo. Jen o kousek kdyby ta věžička popovyrostla.  ::)

Ale celek je opravdu zdařilé dílku se smyslem pro humor.  :-*

Ramtinka

Mě se líbí hodně ten vůz s tím senem. Ten se mi zdá hodně povedenej :) Jinak já stavař nejsem, takže mě se všechno ostatní zdá v pořádku.

Marcel

#41
Hardegon: Děkuji,takovýchto rad si cením, jelikož tolik nevím jak se co stavělo... tak jsem rád za každou radu jak co zlepšit ;). Zkusím to poupravit.

Jinak děkuji za komentáře jsem rád že se líbí ;) :D.


Frco

Vyzera to perfektne, paci sa mi ten hrobnik, dobry face si mu dal :)
Jedine co by som vytkol, je ten velky zeleny kopec, na ktorom stoji vezicka, na mna je az moc "zeleny", chcelo by to troska rozbit tu zelenu jednotvarnost.
A este jedna vec, ta plachta za tym sa k stavbe moc nehodi, radsej to nafot s nejakym bielym pozadim (stena), alebo modrym (poloz na balkon :) ).

Lego_Radek

Pěkně oživené, jak už bylo zmíněno - má to vtip a k tomu dokonalé zpracování.

germik

Citace od: Frco kdy 20.04.2009, 20:28:17
Vyzera to perfektne, paci sa mi ten hrobnik, dobry face si mu dal :)
Jedine co by som vytkol, je ten velky zeleny kopec, na ktorom stoji vezicka, na mna je az moc "zeleny", chcelo by to troska rozbit tu zelenu jednotvarnost.
A este jedna vec, ta plachta za tym sa k stavbe moc nehodi, radsej to nafot s nejakym bielym pozadim (stena), alebo modrym (poloz na balkon :) ).
Ale opatrně s tím balkónem, ať nemáme zemětřesení, to by byla katastrofa :'( >:D ;D
Jinak, je to fakt hezký :o :o, jako ostatně většina tvých výtvorů.
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Marcel

#45
Děkuji všem za komentáře. Lépe to asi nevyfotím, balkón nemáme a u zdi jsou skříně a police s legem >:D

Tak obrázek v plné velikosti na http://img2.imageshack.us/img2/949/dscf3571f.jpg .Vím že to je hrozná kvalita ale lepší asi neudělám.

Marcel

#46
Tak další úpravy,přidal jsem kostelík (trošku ho ještě předělám) do kterého dodělám hnědou cestičku,do výběhu pro koně dodělám stáj nebo něco takového, dále jsem přidal strom a nějaké rozbořené vozy a nakonec jsem do kopce přidal interiér (sklad + postel pro rytíře). Je to foceno na okně, fotit mi moc nejde.

PS: 1. fotka je trošku větší kvůli detailům: http://www.jpeg.cz/view-230_Hradek.jpg



[příloha smazaná administrátorem kvůli své velikosti]

maeror

To už je sakra pořádný kus stavby! A povedené, tuze povedené, s krásnými detaily.

Vlastně to kazí jen to pozadí  ;)

5o

Paráda, a musím ti závidieť toľko miesta na stole. Ja by som takú veľkú stavbu nemohol mať veľmi dlho na tom svojom.
Preto lebo Lego...

Marcel


linhi

Koukám že jsi použil střílny a klády na ležato   ;)

Marcel

To jsem viděl u tebe a myslím že to takhle vypadá lépe.

Ryxe

Opravdu pěkné a všechno vkusně sladěné, musím pochválit ;)

gearcs

Podle toho, co vidím na fotkách jsi docela zásoben dílky, tahle výborná stavba, tvoje bílá vojenská pevnost, 10193... Těším se, až se pustíš do něčeho ještě o kus většího >:D

Marcel

#54
Tak jsem zase upravoval, předělával a přidával. Však se sami podívejte.

Foto je zde je moc velké: http://img81.imageshack.us/img81/2228/pevnustka.jpg

Colonel32

Ty vole, dobrý. Fakt dobrý.  :o

gearcs

Tvůj styl má něco do sebe, je to velmi pěkné a všude se něco děje! :D

Gibur

Teda,hlavn¨ě se mi líbí ti orci jak jdou krást ty koně,jinak dobrá je ta smrtka. ;)
Sám jsi smradlaví Elf!
Poslání Trpaslíka: ,,Naostřit sekeru,rozetnou skřeta,vykutat zlato,žít..."

Ondrej

Moc pěkný MOC. Pěkně dlouho trvá prozkoumat všechny detaily a pořádně se pokochat.

Marcel

#59
Tak opět jsem něco přidělával. Přidal jsem domek, pár stromů - začátek lesa. Takže teď to asi bude pevnůstka u lesa ;D, a osvětlení do domku, kostela (na kterém stále nemám střechu :P) a pod oheň.Bohužel už nemám žarovky ani drátky tak nemohu pokračovat. Ale jakmile seženu přijde osvětlení ještě do hradu a pod čarodějnici. Ještě musím nafotit večer to vypadá opravdu pěkně.

1.fotka: Celkový pohled
2.fotka: Předání tajného (neznámého) balíčku
3.fotka: Domek a okolí
4.fotka: Osvětlení domku
5.fotka: Ohníček
6.fotka: Osvětlení kostela (jinak to teď nafotit nešlo - nebylo to vidět)
7.fotka: Pohled před hrad (přidáni 2 chlápci, co stehují kameny na stavbu něčeho)
8.fotka: Orci jdoucí na koně byly spatřeni
9.fotka: Nová část pevnosti
10.fotka: Interiér domku