*TOP* (Vlastní) Severské království II.

Založil Hardegon, 05.07.2010, 19:37:39

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hardegon

Od původního tématu Severské království jsem zněkolikanásobil množství dílů (a možná se i něčemu přiučil), a tak je tu "druhý věk". Snad úspěšnější než předchozí.  :P

Hardegon

#1
Nejnovější stavba vznikla vcelku nahodile při třídění dílů z Roztok, Lugbulku a několika nákupů. Jedná se o malou přístavní vesničku kdesi v klidném severském zálivu. Můžete vidět rybářovo obydlí, malou strážní věž, dílnu, menší sklad u přístavu a dům místního barona.

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=437206


otaznik

Na první pohled to vypadá pěkně, bohužel fotky jsou špatné, v této oblasti by to chtělo zapracovat.

linhi

Ano,vypadá to dobře,hlavně je parádní tvé používání žlutých slope,to je už prostě takovej tvůj podpis co?
Jinak ta věž je nějaká vícehraná? No klidně přidej další fotečky....

Hardegon

#4
Citace od: linhi kdy 06.07.2010, 09:05:30
Ano,vypadá to dobře,hlavně je parádní tvé používání žlutých slope,to je už prostě takovej tvůj podpis co?
Jinak ta věž je nějaká vícehraná? No klidně přidej další fotečky....

Žluté střechy jsou jen výsledkem kompromisu. Červené se mi tam nehodí, černých nemám moc a používá je skoro každý, hnědé barvy mám všude jinde dost. Tak zbývá jen "slaměná" žlutá střecha, která je pro seveřany asi nejlepší. Ale uvidíme, co bude v dalším Lugbulku.  >:D A ano. věž je zlomená podle tvaru budovy. Další fotky budou na BS po schválení.


Přefoceno. Pozadí však moc nejde změnit. Ale snažim se to zlepšit.

Siegnord

  Moc se mi to líbí. Baronův dům je ze všeho nejnápaditější. Z tvé snahy vymýšlet stále nové typy cimbuří tentokrát vzešly originální zuby.  :D Těším se na další příspěvky ze Severského království.

gearcs

Tak vida, další pěkná stavba v několika dnech! Oceňuji hlavně stavění v úhlech, pěknou dřevěnici a cestu z tiles. A jak už jsem někde říkal, žluté střechy jsou super...

Daniel

Paráda, s "jedničkou" se nedá srovnat ;). Má to terén, život a pěkná stavení..no super :).

Ramtinka

Musím souhlasit s ostatními již zmíněnými názory. Oproti ostatním mám však jednu velkou výhodu  ;) a to tu, že mohu díla pozorovat již v samotném začátku. Vidím jak dílo vzniká z prvních kostiček a dokončené dílo můžu obdivovat na vlastní oči.

Ale taky mám jednu velkou nevýhodu oproti vám kostkařům :), nedokážu dostatečně ocenit nové stavební techniky, vidím jen tu krásu co vznikla a doslova "čumím" jak je možné vytvořit to co stojí právě přede mnou.
Proto patří Hardegonovi, ale i vám všem ostatním tady můj velký obdiv, protože já sama tohle nikdy nedokážu. Ale jsem ráda, že mohu sledovat úsilí všech ostatních a tiše závidět fantazii Kostkařů :)

No trochu jsem odbočila od tématu, ale proč chválit něco, co již chváleno bylo a co chválu nepotřebuje  ;)

tRilobit

Sice se Castle moc nevěnuju, ale občas se na nějaký ten topic kuknu, a teď zrovna jsem se kuknul na tvůj a vypadá to úchvatně!
Na to existuje jediná odpověď : "No L0L :D"

Steve23

Výborný  :o ! Ten trh a baronů dům je úchvatný :)

Ryxe

No, co ještě dodat, vše tu již bylo řečeno ;). Stavba je to velmi zdařilá, mě se moc líbí zpracování toho skalnatého nábřeží a celková atmosféra díla.  Přeji minimálně stejnou nápaditost a provedení v dalších stavbách Severského království.

blackrabbit

Další velice povedený MOC. :D Ty žluté střechy chválím, k castle domečkům se velmi hodí. Možná bych kolem břehů doplnil nějaké MdBlue a white bricky...  ;)

Rhox

Citace od: blackrabbit kdy 08.07.2010, 22:10:41
Možná bych kolem břehů doplnil nějaké MdBlue a white bricky...  ;)
Přesně to jsem chtěl napsat, to je asi jedinná věc, co bych vytkl, jinak je to výborný:)

Hardegon

Před pár týdny mě překvapil email, kterému jsem nemohl ani uvěřit. Ale je to pravda, a tak se mi dostalo úžasné pocty právě zde...

Gearcsovi patří dík za lingvistickou pomoc s komunikací.

Rhox

Citace od: Hardegon kdy 22.07.2010, 14:51:27
Před pár týdny mě překvapil email, kterému jsem nemohl ani uvěřit. Ale je to pravda, a tak se mi dostalo úžasné pocty právě zde...
Gratuluju :) Taky bych toho chtěl jednou dosáhnout...

blackrabbit

Citace od: Rhox kdy 22.07.2010, 15:29:34
Citace od: Hardegon kdy 22.07.2010, 14:51:27
Před pár týdny mě překvapil email, kterému jsem nemohl ani uvěřit. Ale je to pravda, a tak se mi dostalo úžasné pocty právě zde...
Gratuluju :) Taky bych toho chtěl jednou dosáhnout...
Připojuji se ke gratulaci.

to Rhox: Takovích je nás tu víc...  ;D

linhi


gearcs

Je to super vidět na CC zase další český MOC, blahopřeju Hardegone! Topic je super, ale hlavní je, že jsi na titulní straně!!! Výborně!

Ryxe

Také gratuluji, je to opravdu zasloužené. Tleskám ;)

Colonel32

#20
Zvláštní - mě osobně tento moc příliš nenadchnul, ale názor většiny se zdá být jinačí.

Daniel

#21
Citace od: Colonel32 kdy 23.07.2010, 09:28:07
Zvláštní - mě osobně tento moc příliš nenadchnul, ale názor většiny se zdá být jinačí.
Zvláštní spíš je, že už velká spousta českých stavitelů bylo na titulní straně CC a ty stále ne, když máš takový kvanta kostek a tak vytříbený vkus ;D.

Edit: Také gratulace k titulní na CC ;)

Cavelon

Pekná stavbička, gratulujem k úspechu. :D
Pôsobí na mňa inšpiratívne, žlté striešky patria medzi moje obľúbené. :)

Hardegon

#23
Citace od: Colonel32 kdy 23.07.2010, 09:28:07
Zvláštní - mě osobně tento moc příliš nenadchnul, ale názor většiny se zdá být jinačí.

Předem děkuji za TOPku. Pokusím se úroveň minimálně udržet. Pokud jde o nějaký "úspěch", předpokládám, že je to díky žluté záplavě, kterou se odlišuji od ostatních.

Colonel32

Citace od: Daniel alias Legacek kdy 01.08.2010, 16:07:27
Zvláštní spíš je, že už velká spousta českých stavitelů bylo na titulní straně CC a ty stále ne, když máš takový kvanta kostek a tak vytříbený vkus ;D.

Ba právě naopak - bylo by překvapivé, kdyby se moje černá monstra na titulní stránku CC dostala. Vem si, jaký je rozdíl mezi lego kupní silou průměrného čecha a průmerného američana. To kolik lega mám já je možná šokující pro většinu lidí tady, ale pro průměrného američana je to běžný standard, ne li naprosté minimum. Takže v tuhle chvíli jsou mé hrady ve světovém měřítku příliš jednoduché, aby ohromily propracovaností, a příliš malé, aby ohromily velikostí.

Hardegon

#25
Malá ochutnávka z nové stavby. Jde o menší jezerní tvrz méně zámožného jarla na malém ostrůvku.

(Více fotek až to dám na BS. ::) )


mizdas

Hezké, ale vesnice se mi zdála lepší, ale hezké. :-*

BlackDemon

Dost mi to připomíná hru Stronghold, ale jinak dobrý ;).
V tom pajzlu jsme v haj-lu.

Daniel

Počkám si na BS s detailnějšími fotkami.
Takhle to je zatím z Tvé dílny slabší kousek - hlavně svojí hranatostí (v porovnání s Tvými předchozími stavbami - asi jsi mě moc rozmlsal 8)). Ale věřím, že až bude BS galerie, tak bude vevnitř spousta pěkných detailíků, co mi můj názor změní ;)

gearcs

Citace od: Daniel alias Legacek kdy 23.08.2010, 12:40:08
Počkám si na BS s detailnějšími fotkami.
Takhle to je zatím z Tvé dílny slabší kousek - hlavně svojí hranatostí (v porovnání s Tvými předchozími stavbami - asi jsi mě moc rozmlsal 8)). Ale věřím, že až bude BS galerie, tak bude vevnitř spousta pěkných detailíků, co mi můj názor změní ;)
Mám stejný názor, tvoje ostrovní vesnice ve mně prostě zanechala silný dojem...