*TOP* (Vlastní) Vzdušná pošta (Luftpost)

Založil gearcs, 22.02.2009, 18:12:19

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

gearcs

Tohle je způsob, jak byly doručovány Bricklinkové objednávky ve středověku... Karel je pošťák, který doručuje spěšné dopisy a balíčky, díky svým sovám může létat a to velmi rychle. Právě čeká na ranveji na dopisy, které orazítkují a připraví jeho společníci. Ve sklepě - jeskyni se odpočívající sovy krmí čerstvými potkany. Lovci právě přináší další ulovené...
;D
Galerie: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=369734

Marcel

Pěkné, vtipné a originální dal bych 1*.

linhi

Dneska jsem to našel na BS a ono je to tvoje! Seš opravdu super stavitel - osobně jsem dlouho přemýšlel jaký je účel té stavby,teď to už tedy vím!

Icewalker

Parádní věžička s přiměřeným množstvím detailů. Nic přeplácaného ;)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Jonas

Moc hezké a hlavně originální. Je vidět, že už sis vytvořil svůj vlastní nezaměnitelný rukopis.
Jonas - Můj Brickshelf

Fox666111

Výborné ale co dělá ten pes na skále???
"To jim došli zbraně že přestali válčit?" " Ne došli jim klacky a kameny,  zbraně jim došli již před několika desetiletími."  T.Pratchett

Robbed

Naprosto super! To soví spřežení je geniální ;D.

maeror

Provedení je skvostné, ale ten nápad, ten mne teprve naprosto dostal!!

Lego_Radek

Jedním slovem...kouzelné!!! Fakt nádhera. Naprosto originální nápad v dokonale pohádkovém magickém až mystickém provedení. Alespoň já jsem měl při prohlížení těchto fotek pocit,že se toulám ve světě podobnému Středozemi nebo Narnii, ale tohle je svět sám pro sebe. A kombinace barev věže a stavby je skvělá.

MwK

For gearcs:
Ďalšie krásne dielo,nemám slov... :D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

gearcs

#10
Děkuji  :)

Ten pes na skále? No udělal jsem jeskyni, takovou menší a nevěděl jsem, jaké zvíře tam dát. Proto je tam Žeryk ;D

EDIT: Linhi dík, ale do toho mám ještě daleko. Navíc jsem ještě nepostavil ani jeden hrad. Teprve potom se začnu počítat mezi hradaře

grohl

Má to šťávu a Tvoje nezaměnitelné detaily. Mé oko plesá.