Vesmírná loď (vlastní) update

Založil Fox_25, 01.10.2011, 03:40:10

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Fox_25

Asi bude zítra pršet, mě zmáhá chřipka a já po roce rozebral Lego set 6973 a postavil tohle.





Ivansliz

Koukám teda, že to je hodně starý set.  ;) Rok 1993. Hezký alternativní model. ;)
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

Togaran

Zajímavá konstrukce :) Ten prosklený čumák vypadá dobře.

mrzí mě jen, že je to na nějakym serveru plnym reklam :( zkus bricjkshelf nebo flickr nebo mocpages
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Robbed

Ta příď je hodně efektní, zbytek takový průměr. Nicméně barevná kombinace Ice planet se příliš nevidí ;).
A na fotky příště použij spíš Brickshelf nebo jiné servery jak radí Togaran :).

Fox_25

To jsem netušil že abload je už plný reklam, dříve byla jedna vyskakovací reklama a u zbytku fotek bez reklam.

Jsem rád že se líbí, zadek je takový už ze zbytků. Ale sháním stejný set tak příště to bude lepší.  :)

Mtron

Celkem zvláštní ztvárnění ICE planet. Že by nový stavitel SPACE a v netradičních barvách? Vypadá povedeně na první výtvor. Nekupuj sety, ale pořiď si dílky z BL obchodů. Vyjde to levněji a rychleji je seženeš. Pokud tedy nesháníš sety k dokompletování sbírky. Tak nás dlouho nenapínej a těším se na další stavbu.

MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Fox_25

Tak jsem konečně dofotil další vesmírné lodě. Dal jsem na vaše rady a foto je na brickshelf, stejně tak jsem dokoupil pár kostek v barvách Ice Planet. Stavba trvala cca 6 hodin čistého času a loď váží kolem 1.5kg.

Fotky na brickshelf jsem nechal v plném rozlišení 12MPix pro ty co zajímají detaily. Nafoceno to mohlo být i lépe, ale jsem rád i za tento výsledek protože jsem nedržel foťák v ruce už více než půl roku.

Doufám že se vám loď bude líbit a těším se na kritiku co zlepšit.

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=FoxBricks

Systematik

Hodně se mi líbí ta loď z prvního příspěvku,
z druhého pak víc ta větší s kabinou z _dómu_, ale chybí mi trochu popis co je co... ta excentrická loď, to je kosmickej tahač nebo nějaká výzkumná loď? A ta druhá je dokovací stanice pro tu první nebo samostatná?  :P
Každopádně Ice Planet je plus :D

Fox_25

Ok, Zkusím nějaký popis.

Teď když je dostatek kostek a překvapivě i velký dostatek Trans-neon orange dílů jsem se pustil do stavby. Jako první jsem stavěl jednočlenou monitorovací stanici Krysto I pro včasnou detekci jakýchkoliv jednotek jak na orbitu tak na zemi a udržování spojení se vzdáleným vesmírem. Když jsou detekovány možné nepřátelské cíle vyráží na pomoc malá útočná loď  Frozen Nova která situaci prověří a v případě ohrožení včas zasáhne. Fotky jsou z údolí S-Gaučo na planetě Krysto.

Mtron

Zásahová loď vypadá celkem dobře. Jenom nerozumím figovy z Atlantidy v kabině stoje. Budeš stavět nějakou základnu ICE PLANET? Bylo by to super. Držím palec. Zkusíme poslat pozorovací loď na ověření Vašich systému včasné reakce.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Fox_25

Za to může nedostatek figů Ice Planet, ale dejme tomu že v atlantis udělaly ne moc povedenou vesmírnou loď a posádka Frozen Nova jej po havárii na planetě Krysto zachránila.

Základna je v plánu, jen musím dokoupit kostky a figy.

A musím přiznat není jednoduché k tomu vymýšlet nějaký příběh.

Mtron

Hodně štěstí. Drž se jednoho tématu a nápady, příběhy příjdou samy. Popusť uzdu své fantazie. Nakup dílky a začni stavět základnu, nechť se vyvine další mocný rod ICE PLANET. Pozor na proradné blektrony. Snaží se Vám ukradnout technologii....
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz