shop.lego.com

Založil Darth, 04.05.2012, 00:20:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 3 Hosté prohlíží toto téma.

MLT

To tu dlouho nebylo     :-\

Hodinu před půlnocí a jejich web opět hází hlášku o čekání ve frontě.....

Předpokládám, že po půlnoci jim web opět "spadne"

STARHAWK

Citace od: MLT kdy 30.04.2021, 23:19:10
To tu dlouho nebylo     :-\

Hodinu před půlnocí a jejich web opět hází hlášku o čekání ve frontě.....

Předpokládám, že po půlnoci jim web opět "spadne"

Ja som sa o 2hej vnoci a promo bolo este asi dostupne, uazovalo mi ho v kosiku. Ale nebolo tam nic co by som za 85e chcel zo sW nakupit a ten promo ma nejak nezaujima, tak som to nechal plavat.

Tomik

Citace od: STARHAWK kdy 30.04.2021, 17:51:25
Dnes som im to na zakaznickej linke hovoril. Mozno by tam kazdy mal zavolat a stazovat sa.

Funguje to ked sa prepnes na anglicky jazik svojho regionu - aspon mne pre SK region to ide a aj CZ som videl ze ide.

Stazoval som sa aj na to, ze je to v sekcii ziskaj body ale ziadne to neprida. Zatial som body za to nedostal, este sa pripomenem mailom.
Povedal som im nech to opravia celkovo a nech za to davaju automaticky par bodov a nie az po staznosti na zakaznicky servis.

Moze to pomoct ludom co nakupuju malo, aby im neprepadli body - ziskaju par bodov a automaticky sa predlzi platnos o rok na vsetky body co maju.


Inak na poslednu otazku - ci odporucim lego znamemu odporucam odpovedat NIE.
Díky za tip, jak se k dotazníku dostat a "zobrazit si" ho. Kdyby tam ty pitomci alespoň napsali něco ve smyslu, že dotazník je dostupný jen v angličtině a plácli to do cizojazyčné mutace webu (česká, slovenská atd.) nebo tam dali upozornění, že je potřeba přepnout jazyk na angličtinu... Vypadá to, že webové stránky jim dělají úplní amatéři a rozhodně je nikdo netestuje, než se dostanou online - QA za všechny prachy! :o Jo, také jsem vybral možnost, že VIP program nedoporučuji a žádné VIP body za vyplnění jsem nedostal.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

ditetemnaporad

Citace od: Tomik kdy 05.05.2021, 13:58:16
Vypadá to, že webové stránky jim dělají úplní amatéři a rozhodně je nikdo netestuje, než se dostanou online - QA za všechny prachy! :o Jo, také jsem vybral možnost, že VIP program nedoporučuji a žádné VIP body za vyplnění jsem nedostal.

Z české verze stránky - Det ultimata LEGO® Star Wars™-evenemanget , slutar om 00 dní : 09 hodin : 56 minut : 06 sekund . Zní to hrozivě! >:D

Citace od: Tomik kdy 05.05.2021, 13:58:16
Jo, také jsem vybral možnost, že VIP program nedoporučuji a žádné VIP body za vyplnění jsem nedostal.

To je jako soutěžní kvíz. Čím více správných odpovědí, tím více VIP bodů :)

ditetemnaporad

VIP sekce nabízí nový "look" :)


STARHAWK

Tradicne nefunguje. Ale predtym nez to zacalo tento error hadzat som medzi odmenami aj tak nevidel nic len listky do legolandu - dokonca som si nemohol objednat ani kupon na zlavu za body :D

ditetemnaporad

Citace od: STARHAWK kdy 20.05.2021, 00:21:14
Tradicne nefunguje. Ale predtym nez to zacalo tento error hadzat som medzi odmenami aj tak nevidel nic len listky do legolandu - dokonca som si nemohol objednat ani kupon na zlavu za body :D
:) mám naštěstí ještě jinou práci, takže to čas od času nechám zrefreshovat. Navíc, pokud vůbec dneska má být, té VIP mince by měly být "kvanta", takže ízy pízy.

STARHAWK

uz ide, mincu ale nikde nevidim

ditetemnaporad

Citace od: ditetemnaporad kdy 20.05.2021, 00:28:54
Citace od: STARHAWK kdy 20.05.2021, 00:26:44
uz ide, mincu ale nikde nevidim
Tady je to stejné. Nikde jsem ale neviděl čas, ve který by se měla zpřístupnit, takže to klidně mohou dát v 11 dopoledne.

:) skoro

MLT

Citace od: ditetemnaporad kdy 20.05.2021, 00:26:34
Citace od: STARHAWK kdy 20.05.2021, 00:21:14
Tradicne nefunguje. Ale predtym nez to zacalo tento error hadzat som medzi odmenami aj tak nevidel nic len listky do legolandu - dokonca som si nemohol objednat ani kupon na zlavu za body :D
:) mám naštěstí ještě jinou práci, takže to čas od času nechám zrefreshovat. Navíc, pokud vůbec dneska má být, té VIP mince by měly být "kvanta", takže ízy pízy.

Sice nevím v kolik ji nahodili, ale kolem 08°° tam ještě nebyla. Teď jsem to zkusil a je samozřejmě vyprodaná   >:(

STARHAWK

Predaj sa zacal, po pociatocnom probleme so strankou od 10:00 sa mi to potom nacitalo a preslo. Mam to kupene, tak som zvedavy ci to aj realne pride. Ak nie tak to vsetko rovno vratim alebo nech mi daju zlavu v hodnote minimalne 30e, lebo nakup so spravil ciste kvoli tej minci a dal om ho nad 55e nech je postovne zdarma.

STARHAWK

#1511
Citace od: MLT kdy 20.05.2021, 10:13:21
Citace od: ditetemnaporad kdy 20.05.2021, 00:26:34
Citace od: STARHAWK kdy 20.05.2021, 00:21:14
Tradicne nefunguje. Ale predtym nez to zacalo tento error hadzat som medzi odmenami aj tak nevidel nic len listky do legolandu - dokonca som si nemohol objednat ani kupon na zlavu za body :D
:) mám naštěstí ještě jinou práci, takže to čas od času nechám zrefreshovat. Navíc, pokud vůbec dneska má být, té VIP mince by měly být "kvanta", takže ízy pízy.

Sice nevím v kolik ji nahodili, ale kolem 08°° tam ještě nebyla. Teď jsem to zkusil a je samozřejmě vyprodaná   >:(

Nahodili ju presne 10:00 - sa mi tam este 9:59 neukazovala a o 10tej ukazala, ale po kliknuti na nu to zblblo, refreshoval som a tusim okolo 10:08 sa mi to podarilo kupit


UPDATE: Minca je uz doma. Zrusili mi objednavku z neznameho dovodu. Po telefonate na zakaznicku linku kedy sa ma vypytovali vsemozne udaje mi to potom potvrdili a odoslali. Uz je doma, tak aspon nieco so super nedostupnostou sa aj mne podarilo uchmatnut. Tato je celkom simpaticka - paci sa mi ze je ako zvecsenina tych starych dobrych chromovanych minci, ktorych mam par.

david.zeman

Na laptopu mi to nefungovalo, ale na mobilu jsem to objednal hned v 10 bez problemu.

Mr. Cube


Matthes_CS


Chairudo

Citace od: Matthes_CS kdy 26.05.2021, 22:28:49
Fake, už to smazali.

protože je to fake, nebo jim napsalo lego  8)

Já čekal kdy něco takového přijde  ;D
Přeprodejci co z Brick and pieces vykoupí celou zásobu zajímavých dílů a normální lidi připraví o možnost nákupu by si pak museli hledat nový zdroj obživy.
Uvidíme jestli se do budoucna něco takového stane, dává to smysl tak bych se tomu vůbec nedivil  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Matthes_CS

Citace od: Chairudo kdy 26.05.2021, 22:37:00
Citace od: Matthes_CS kdy 26.05.2021, 22:28:49
Fake, už to smazali.

protože je to fake, nebo jim napsalo lego  8)

Já čekal kdy něco takového přijde  ;D
Přeprodejci co z Brick and pieces vykoupí celou zásobu zajímavých dílů a normální lidi připraví o možnost nákupu by si pak museli hledat nový zdroj obživy.
Uvidíme jestli se do budoucna něco takového stane, dává to smysl tak bych se tomu vůbec nedivil  :)

Fake, viz fórum Bricksetu, prý to nějakému uživateli napsal kamarád, že se to stalo kamarádovi, a protože mu to nechtěli schválit, tak to tam napsal on svým jménem a pak se mu vysmál, že je to výmysl.
Ale divím se, že to jen smazali, spíš by to chtělo tam nechat a uvést na pravou míru.

Mr. Cube

Tak to sorry za poplach, já linkoval Brickset jakožto jinak důvěryhodný zdroj.

davroman

Pro fanoušky seriálu Přátelé je na shop.lego.com dostupný hrníček zdarma při nákupu setu 21319 Central Perk.   ;)
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

STARHAWK

Plachetnica vypada byt stale dostupna. Bud sa ludom uz vazne nechce davat 200e, alebo je nezaujimava (oproti tomu auticku), alebo jej vyrobili konecne dostatok




ditetemnaporad

Amélia jako GWP :)

STARHAWK


ditetemnaporad

Citace od: STARHAWK kdy 04.08.2021, 18:42:20
Citace od: ditetemnaporad kdy 02.08.2021, 14:30:03
Amélia jako GWP :)

uz je fuc

Vydržela déle jak den. To je na VIP odměnu v podobě stavebnice slušné. Už v době konání Amélia akce bylo vidět, že jich mají celkem dost, protože se akce prodlužovala.

STARHAWK

Citace od: ditetemnaporad kdy 05.08.2021, 10:18:09
Citace od: STARHAWK kdy 04.08.2021, 18:42:20
Citace od: ditetemnaporad kdy 02.08.2021, 14:30:03
Amélia jako GWP :)

uz je fuc

Vydržela déle jak den. To je na VIP odměnu v podobě stavebnice slušné. Už v době konání Amélia akce bylo vidět, že jich mají celkem dost, protože se akce prodlužovala.

Body za posledny nakup kvoli plachetnici my pripisali az vcera, tak som uz mal 1500b, ale uz je fuc. tak ostane na nieco ine nabuduce.

juggleman

Mozna posledni sance koupit Disney vlak 71044.
Dnes to na nemeckych strankach uz zmizelo (jako STARY/VYRAZENY produkt):
https://www.lego.com/de-de/product/disney-train-and-station-71044
ovsem u nas to skladem jeste je:
https://www.lego.com/cs-cz/product/disney-train-and-station-71044
Mejte se!

Ondrej

V článku na Brick Fanatics píšou že za těch 1500 VIP bodů co se dala sehnat Amelie tak jich rozdali víc než měli, kdo neproměnil hned má asi smůlu.
https://www.brickfanatics.com/lego-sold-too-many-amelia-earhart-tribute/

Zoufalec

Staronovým dárkem k objednávce (nad 3905 Kč) je poněkud překvapivě Charles Dickens tribute

ditetemnaporad

Nakup sady aspoň za 5 205 Kč a získej tajemný dárek. Tajemný dárek LEGO® (zboží v hodnotě 379 Kč). Nabídka platí od 27. 9. do 05. 10. 2021 jen na webu LEGO.com.

K popisu této akce bych ještě přidal takový ten smajlík s vylámanými zuby, ale ten tu nevedeme 8)


Matthes_CS

Citace od: ditetemnaporad kdy 27.09.2021, 09:51:42
Nakup sady aspoň za 5 205 Kč a získej tajemný dárek. Tajemný dárek LEGO® (zboží v hodnotě 379 Kč). Nabídka platí od 27. 9. do 05. 10. 2021 jen na webu LEGO.com.

K popisu této akce bych ještě přidal takový ten smajlík s vylámanými zuby, ale ten tu nevedeme 8)

Tajemný dárek mi přišel Brickheadz německý ovčák 40440.

Petronel

Nevíte jestli bude v blízké době šance 3xVIP bodů?
Není zas někde ten chytrý kalendářík nebo tak? >:D
Díky